فال و طالع بینی

فال روزانه پنجشنبه ۶ آذر ۹۹ ” طالع بینی و پیشگویی آینده نزدیک روزانه “

 فال روزانه دقیق برای هر ماه

آیا می خواهید بدانید که روز چه روزی را برای شما در نظر گرفته است؟ آیا مشتاق هستید که بدانید خورشید و سیارات چگونه به صف هم می آیند؟ با فال روزانه رایگان ، به روزرسانی منظمی در مورد آنچه باید مراقب باشید و آینده در ستاره ها می گوید دریافت خواهید کرد! شاید زودیاک به شما بگوید که امروز روز تلاش است. مرحله ماه ممکن است برای پیشرفت شغلی شما ایده آل باشد یا دهه به سمت مسائل خانوادگی سوق یابد. طالع بینی فال امروز شما با فال فردای شما متفاوت خواهد بود و شما نمی خواهید هیچ شانسی را از دست بدهید!

فال روزانه

آیا معنی علامت خود را نمی دانید؟ هر علامت زودیاک سال ۲۰۲۰ در بالا با جزئیات بالا ، و روزانه به روز می شود تا شما را برای یک روز شگفت انگیز و پرمعنا آماده کند. زندگی ، عشق و حرفه را از بین ببرید – هر چیزی! – با یادگیری آنچه در ستاره است.

فال روزانه متولدین فروردین

شما امروز در حالی که ماه و اتفاقات مریخ در نشانه شما قرار می گیرد ، امروز یک نیروی غیرقابل مهار طبیعت هستید. بدون عذرخواهی برای داشتن اهداف عالی شخصی. شما می دانید که چه می خواهید ، پس محکم و با اطمینان آن را بخواهید. مطمئناً ، شما ممکن است قویتر از یک سه گانه اسپرسو بیایید ، اما افراد خاصی می توانند از فشار کمی استفاده کنند. اگر برای آرزوهای خود مبارزه نکنید ، چه کسی می جنگد؟ این دسته کوچک موسیقی جاز همچنین به شما بوجود آمدن جذابیت سکسی. یک طرح سرگرم کننده برای دوستان و خانواده خود ارائه دهید – آنها سریع وارد سیستم می شوند!
رها کردن امری ضروری است – یا ممکن است از ناامیدی منفجر شوید! امروز ، ماه و همزن مریخ در خانه دوازدهم شما در بهبودی و انتقال بهم می رسند. شما تمام توان خود را به شرایطی داده اید که فقط بارها و بارها به همان دیوار آجری برخورد کنید. در اینجا دیگر کاری برای انجام دادن وجود ندارد ، جز قدم برداشتن و شاید فریاد زدن با حمایتی. بگذارید خود را خالی کنید ، ثور ، یا جایی برای یافتن ناامیدی فروخفته پیدا کنید. شما می توانید یک تشریفات بزرگ در تشک یوگا یا تشک خود داشته باشید! تسلیم شدن شجاعت می خواهد – و هنگامی که این کار را انجام می دهید ، راه حل های معجزه آسایی پیش می آید ، راه حل هایی که نمی توانستید ببینید وقتی با شدت تلاش می کردید اوضاع را کنترل کنید.

فال امروز خرداد ماه

شما یک جاندار هستید ، جوزا ، و بشقاب دسته کوچک موسیقی جاز امروز ماه – مریخ شما را در حالت پرانرژی “مردم” نگه می دارد. احضار این روحیه همکاری چندان دشوار نخواهد بود – و یکی از اهداف بلند پروازانه شما در پایان سال می تواند از یک مجموعه چشم ، گوش و دست اضافی بهره مند شود. اما خدمه خود را با دقت درمان کنید. مریخ همچنین می تواند یک همزن باشد و یک سیب پوسیده می تواند بشکه را خراب کند. وقت آن نیست که یک تازه کار را آموزش دهید یا یک فرد شل کننده را ترمیم کنید. شما به افرادی احتیاج دارید که توپ و توپ باشند. در غیر این صورت ، شما فقط کار خود را دو برابر خواهید کرد.

فال روزانه متولدین تیر

گل ، گل ، گل! ماه و مریخ جاه طلب امروز در دهمین خانه شغلی شما همگام می شوند و شما را در یک شیار کاملا بلند پروازانه قرار می دهند. قبل از رسیدن سال ۲۰۲۱ چند جعبه برای علامت گذاری باقی مانده است و این حمل و نقل انرژی قابل توجهی را برای مأموریت به همراه دارد. به جای اینکه همه کارها را خودتان انجام دهید ، یک طرح پروژه تنظیم کنید و آن را واگذار کنید. یا امروز را به تأثیرگذاران و سایر مراکز اطلاع رسانی مهم اختصاص دهید. جسور باشید چاپلوسی درها را باز می کند ، اما با وجود بالای سطح مریخ در قاب ، مراقب باشید آن را روی ضخامت بیش از حد قرار ندهید.

فال روزانه مرداد ماه

شما امروز فقط افق دید خود را گسترش نمی دهید ، شما از موانع واقعی عبور می کنید! ماه و زندانیان بدون مریخ در نهمین خانه الهام گرفته شما ملاقات می کنند و باعث می شوند شما احساس یک سفیر فرهنگی و یک جنگجوی صلح طلبانه داشته باشید. اجازه دهید سرگردانی راهنمای شما باشد ، خواه در یک گروه گفتگوی جدید با گروه جدیدی در آمیخته باشید یا برای تعطیلات آخر هفته تعطیلات قصد سفر جاده ای را داشته باشید. اما مراقب باشید که بیش از حد خود را قبول نکنید. هنگامی که کنجکاوی شما برانگیخته شد ، به مردم بگویید که شما علاقه مند هستید اما قبل از دادن جواب نهایی ، به مدت دو روز زمان نیاز دارید تا در نظر بگیرید.
امروز کمی بیشتر در رختخواب معطل شوید – یا با یک و یک سکسی زود به آنجا بروید. ماه و سامبا پرشور مریخ در خانه هشتم فریبنده شما ، احساسات شهوت انگیز شما را تقویت می کند. همچنین یک روز عالی برای تحقیق در مورد یک فرصت سرمایه گذاری است – املاک و مستغلات ، استارتاپ ها ، حتی برنامه تجاری تازه کار دوست. این مسیر آرد سوخاری می تواند به برخی از یافته های واقعی پول سازی منجر شود. باکره های مجرد می توانند با یک طرف تازه علاقه مند (یا دو یا سه) به تجارت عکس و متن متنی بپردازند. با وجود مریخ هوس انگیز در قاب ، هر نوع معاشقه سریع گرم می شود. از آنجا که خانه هشتم برای نگهداری بازی می کند ، اطمینان حاصل کنید که این چیزی فراتر از تقویت نفس است.

فال روزانه متولدین ماه مهر

آن را دوپیا کنید زیرا دیدار انگیزنده ماه و مریخ امروز ، دو عدد را به شماره جادویی شما تبدیل می کند. با یک دوست یا همکار مورد اعتماد برای پیاده سازی یک پروژه یا کسب درآمد نقدی از یک کنفرانس جانبی ، به نیروهای خود ملحق شوید. در جبهه عاشقانه ، این کانفیگ کیهانی باعث افزایش دمای هوا می شود و جرقه ها را با علاقه طولانی مدت شما زنده می کند. اگر تنها یک ترازو هستید ، چراغ سبز را برای اعتراف به یک محرک یا راست کشیدن محتوای قلب خود دریافت کرده اید. به دنبال کسی بگردید که بتواند آنجا را که ترک می کنید سوار شود – یک نیروی مکمل و نه یک کلون.

فال امروز متولدین آبان

احساس کندی می کنید؟ جفت شدن ماه و مریخ امروز در گوشه سلامتی شما انگیزه توربو را ایجاد می کند. بله ، عزیزم ، بیرون هوا سرد است ، اما این دلیل بیشتری برای گرم کردن خون خود با ورزش منظم است. برای پیاده روی ظهر جمع شوید یا یک تمرین عالی پیدا کنید که می توانید در اتاق نشیمن خود انجام دهید. (بعد از یک یا دو هفته در مقابل قدم زدن در بیرون مقاومت کمتری خواهید داشت.) سعی کنید مواد “گرم کننده” را به ظروف خود اضافه کنید ، مانند زنجبیل ، سیر و فلفل. این دلیل خوبی برای جمع آوری دستور العمل های خورشت گیاهی یا سوپ کدو تنبل است.

فال روزانه آذر ماه

ماه و مریخ سکسی امروز در خانه پنجم پر زرق و برق شما ملاقات می کنند و طرف وحشی شما را از زیر برس خارج می کنند. اشتیاق شما قابل مهار نیست – و احتمالاً از عبارات صورت شما گرفته تا کمد رنگی که امروز صبح درست می کنید ، نشان می دهد. فقط مطمئن باشید که عشق ورزید ، نه جنگ ، زیرا مریخ بحث برانگیز می تواند باعث ایجاد جنجال های بحث برانگیز شما شود. به جای فشار دادن دکمه های کسی فقط برای گرفتن عکس العمل ، دنبال یک درام سالم باشید (فکر کنید: آرایش پر زرق و برق ، یک مدل موی مجلل ، یک رقص خاموش).

فال روزانه متولدین دی  

ماه و مریخ پرانرژی در خانه چهارم خانه و خانواده شما صف آرایی می کند و فعالیت های زیادی را به شما وارد می کند – و شاید یک مهمان خوش آمدید – به درب منزل شما وارد شود. برای انجام هر کاری ممکن است مجبور شوید آفلاین (و تلفن خود را ساکت کنید). از آنجا که مریخ می تواند یک همزن باشد ، مراقب باشید که درگیر درام یکی از اقوام نشوید. آنچه که با کمک شما شروع می شود می تواند به کسی تبدیل شود که مشکل را در دامان شما بیندازد. امروز نه ، برج جدی – شما می توانید کارهایتان را با وقت خود انجام دهید ، مانند تمیز کردن دفتر ماراتن یا پاکسازی گنجه کفش.

فال روزانه متولدین بهمن

فیلترها ، لطفا! ذهن و دهان شما امروز با سرعت پیچیده ای حرکت می کنند در حالی که ماه و مریخ ناآرام در یک مسیر پرواز از طریق خانه ارتباطی شما مشترک هستند. مهم نیست که یک طوفان مغزی … شما در میان یک موسمی ذهنی هستید! سعی کنید تا آنجا که ممکن است از ایده های الهام گرفته شده استفاده کنید. تماس های کنفرانسی ، پیاده روی قهوه در فضای باز و زمان بزرگنمایی (تاروت و وینو؟) را برنامه ریزی کنید زیرا به خصوص اجتماعی خواهید بود. اگرچه اظهارات صریح یا تیز را راحت بدانید. اگر حساس نباشید می توانید احساسات لطیف کسی را زیر پا بگذارید.

فال امروز متولدین ماه اسفند

برای یک چهارشنبه پرسرعت و پربار ، به عنوان ماه پذیرای و مریخ رانده شده در و خانه کار و امور مالی خود قرار بگیرید. ذهن شما به فکر پول شما است و شما نباید در مورد ارائه مشتری های احتمالی یا درخواست بودجه بیشتر برای پروژه ای که شما آن را هدایت می کنید ، خجالتی باشید. یک قبض یا هزینه می تواند امروز شما را دچار استرس کند ، بنابراین از انرژی خلاق مریخ استفاده کنید. به روش های هوشمندانه پس انداز فکر کنید ، مانند جمع کردن بودجه برای هدایای تعطیلات یا مکان خود در حالی که این زمستان سفر می کنید. یا چیزهایی برای فروش در پیدا کنید تا سریع پول نقد کنید. این ۱۰۰ دلار اضافی که شما می خواهید در یک آویز پشتی در کمد خود نشسته ، فراموش شده و آماده فروش مجدد باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید