مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
فال و طالع بینی

فال روزانه بهمن 99 ” طالع بینی و پیشگویی آینده نزدیک روزانه ” 12 ماه

مطالب پربازدید

 فال روزانه دقیق برای هر ماه

آیا می خواهید بدانید که روز چه روزی را برای شما در نظر گرفته است؟ آیا مشتاق هستید . که بدانید خورشید و سیارات چگونه به صف هم می آیند؟ با فال روزانه رایگان ، به روزرسانی منظمی در مورد آنچه باید مراقب باشید . و آینده در ستاره ها می گوید دریافت خواهید کرد! شاید زودیاک به شما بگوید که امروز روز تلاش است. مرحله ماه ممکن است برای پیشرفت شغلی شما ایده آل باشد یا دهه به سمت مسائل خانوادگی سوق یابد. طالع بینی فال امروز شما با فال فردای شما متفاوت خواهد بود و شما نمی خواهید هیچ شانسی را از دست بدهید!

فال روزانه

آیا معنی علامت خود را نمی دانید؟ هر علامت زودیاک سال 2020 در بالا با جزئیات بالا ، و روزانه به روز می شود . تا شما را برای یک روز شگفت انگیز و پرمعنا آماده کند. زندگی ، عشق و حرفه را از بین ببرید – هر چیزی! – با یادگیری آنچه در ستاره است.

فال روزانه متولدین فروردین

قطع کنید ، درام ، قبل از اینکه هرچه بیشتر باد کند. یک فرد سلطه گر ممکن است تلاش کند تا شما را وادار کند که عطارد متاخر و خورشید نورانی در منطقه کار تیمی شما متحد شوند. اجازه ندهید یک شخصیت بزرگ یک تلاش مهم گروهی را از بین ببرد. در مورد هرگونه رفتار مشکل آفرین صحبت کنید و آن را به جوانه بزنید. برای از بین بردن پویایی کل تیم ، یک سیب بد لازم است. با این شخص صریح و صریح (اما حرفه ای) صحبت کنید و به او بگویید که هیچ منفی تهاجمی در این پروژه را تحمل نخواهید کرد.

مطالب پربازدید

فال امروز خرداد ماه

با دیپلماسی تماس بگیرید ، به خصوص اگر اخیراً کمی در انتقاد از یکی از عزیزان یا همکار خود صادق باشید. امروز در حالی که عطارد متقابل با خورشید نورانی در خانه نهم با فکر بالا متحد می شود ، امروز مقداری از آسیب را کنترل کنید. بابت اظهارات بیش از حد تند و عذرخواهی کنید و از حضور این شخص در زندگی خود ابراز قدردانی کنید. با احساس باز (و قلب!) به آنها گوش دهید زیرا آنها احساسات خود را در مورد وضعیت به اشتراک می گذارند. با برخی از ارتباطات عمدی ، می توانید زمینه را برای رابطه ای درست و ریشه در ترحم فراهم کنید.

فال روزانه متولدین تیر

یک اظهار تکان دهنده می تواند امروز شخصی نزدیک به شما را جریحه دار کند زیرا عطارد متاخر با یک خورشید قابل اشتعال در خانه هشتم احساسی شما قرار می گیرد. با بالا رفتن تنش ها ، از هرگونه مباحث محرمانه خودداری کنید. اگر باید گفتگوی سختی داشته باشید ، این کار را بدون دخالت شخص ثالث انجام دهید. شما نیازی به این ندارید که شخص دیگری در این میان قرار بگیرد – این فقط اوضاع را پیچیده می کند. با هیجان زیاد انرژی ، هیولای چشم سبز می تواند به شما سر بزند. با هرگونه احساس حسادت که خزیده می شود مبارزه کنید زیرا نیش واژه های تند می تواند آسیب پایدار وارد کند.

فال روزانه مرداد ماه

امروز در مورد اهداف مشترک خود گفتگوی جدی داشته باشید زیرا خورشید عطارد را در خانه مشارکت شما پس زمینه می کند. یک نگاه صادقانه بیندازید ، لئو: آیا یک رابطه کلیدی به دوراهی رسیده است؟ آیا این اتحاد به سمتی پیش می رود که از آن احساس رضایت کنید؟ در مورد هرگونه رزرو شما در مورد برنامه های مشترک صحبت کنید. اگر احساس می کنید دینامیک شما از تعادل خارج است ، توزیع مجدد مسئولیت ها یک راه حل آسان است. فقط مطمئن شوید که را روی زخم بسیار عمیق قرار نمی دهید.
اگر بار را برای یک شل کننده حمل کرده اید ، بالاخره این می تواند روزی باشد که دیگر نمی توانید رفتار تنبلی آنها را فعال کنید. همانطور که خورشید با سیستم عطارد متاخر در ششمین خانه سیستم شما و افراد مفید همگام سازی می شود ، ممکن است مجبور شوید با عواقب ایجاد زندگی آسان تر برای آنها اما سخت تر برای شما کنار بیایید. اما قبل از اینکه یک همکار خود را به کم کاری متهم کنید ، بدانید که واقعاً چه خبر است. شاید آنها از فناوری ناامید شده اند یا نیاز به دستورالعمل های واضح تری دارند. این ممکن است به شما کمک کند تا یک جلسه طوفان فکری با هم داشته باشید تا روشهایی را برای بهبود گردش کار کلی بررسی کنید. قبلاً آنجا بوده اید ، چندین بار این کار را انجام داده اید؟ شاید زمان آن فرا رسیده باشد که بپذیریم این نقش تناسب بدی دارد.

فال روزانه متولدین ماه مهر

از آنجا که خورشید در پنجمین خانه اشتیاق و بازی شما توسط نور خورشید دارای نور پس زمینه است ، می توانید یک پیوند روحیه یا جرقه عاشقانه را دوباره زنده کنید. مشکل این است ، در حالی که شما ممکن است فکر کنید که در حال خواندن یک مطالعه واضح هستید ، اما جنبه های این وضعیت مطمئناً پنهان می ماند. یک همکاری خلاقانه با شخصی از گذشته شما می تواند با پتانسیل قوی دوباره ایجاد شود. اگرچه عالی است که با کسی که شما را درگیر احتمالات می کند ، متحد شوید ، اما در مورد پتانسیل این اتحادیه واقع بین باشید. در تعاملات قبلی ، آیا این فرد را به عنوان یک شریک طولانی مدت دیده اید … یا آیا آنها فقط برای تقویت پروژه محور ایده آل هستند؟ با عطارد بازگشت به عقب ، برای حل سوالات هنوز زود است ، بنابراین هربار یک قدم آن را بردارید.

فال امروز متولدین آبان

هشدار ماشه! یک تحریک ممکن است امروز شما را مارپیچ کند ، اما شما بهتر از این هستید که پرواز کنید. همانطور که عطارد متولد شده توسط خورشید هذلولی – در خانه چهارم احساسی شما ، مورد توجه قرار می گیرد – کسی ممکن است سعی کند از شما طلوع کند. طعمه را نگیرید! سعی کنید این را فرصتی برای بررسی داخلی بدانید. آیا این احساسات آتشین در واقع ریشه در مسئله ای عمیق تر دارد؟ موفقیت یک عضو برجسته خانواده یا دوست نزدیک ممکن است احساس رقابت یا حتی عدم کفایت را برانگیزد. اما چرا خود را مقایسه می کنید؟ با این احساسات مقابله کنید و دوباره در سفر خود تمرکز کنید.

فال روزانه آذر ماه

تجمع ناپایدار خورشید و عطارد متقابل امروز در خانه ارتباطی شما می تواند شما را در یک جنگ قدرتمند قرار دهد. وقتی دوستان مشترک شروع به ارسال پیام کوتاه در مورد آخرین گوشت گاو خود می کنند ، در مقابل اشتیاق درگیر شدن در سیاست های دفتری مقاومت کنید یا طرفین را انتخاب کنید. این یکی از روزهایی است که سکوت فقط طلایی نیست – پلاتین شده است. حتی اگر نمی توانید زبان خود را کاملاً نگه دارید ، می توانید به مردم بگویید که برای هضم ایده هایشان به زمان کمی احتیاج دارید یا اینکه چند روز دیگر در فضای بهتری برای بحث در این زمینه خواهید بود. سپس برو درون بالش خود فریاد بزن!

فال روزانه متولدین دی  

بزن ، زمین ، برج جدی. امروز همزمان با همگام سازی خورشید با عطارد متاخر در خانه دوم سخت کوش ، امروز با یک بهره وری روبرو خواهید شد. فقط آنقدر مجذوب نشوید که جزئیات را فراموش کنید. دقت مهم است: یک اشتباه کوچک می تواند کل پروژه شما را از خط خارج کند. قبل از اینکه کاری را برای بررسی ارسال کنید ، از یک همکار معتمد بخواهید آن را بررسی کند. با نگاهی تیزبین هر قراردادی را دنبال کنید. پس از انجام دقت لازم ، به یک روش تحقیق برای یک عرشه یا پروژه هیجان انگیز که در دست ساخت است ، بروید.

فال روزانه متولدین بهمن

شما ایده های بزرگی داشته اید ، دلو ، اما آیا برای تبدیل آنها به چیزی ملموس همه چیز لازم دارید؟ واقعیتهای خود را مستقیماً بیابید – اگر این دلیل دیگری نیست جز اینکه برای افرادی که دید شما را زیر سوال می برند آماده باشید. همانطور که خورشید با عطارد متقابل در دلو برخورد می کند ، شما را به زنجیر می اندازد. اینطور نیست که مردم به برنامه شما اعتقاد ندارند این است که آنها هنوز به آن اعتقاد ندارند اگر آنها در مورد جنبه های خاصی از پیشنهاد شما سوال ایجاد می کنند ، دفاع نکنید. در عوض ، بینش آنها را در نظر بگیرید. بازخورد آنها می تواند در واقع تقویت سطح کلی شما باشد.

فال امروز متولدین ماه اسفند

هنگامی که خورشید در دوازدهمین خانه انتقال ، تسلیم و آزادسازی ، عطارد را به عقب می اندازد ، می توانید در مکانی “ناامید” آرامش پیدا کنید. اگر در درگیری مداوم قفل شده اید ، پرچم سفید را به اهتزاز در آورید. یا فرایند بخشش یا روند خداحافظی را شروع می کنید. سوال این است: کدام یک آرامش شما را بیشتر می کند؟ مهم نیست که در زندگی شما چه می گذرد ، زمانی را برای مراقبت از خود اختصاص دهید. پر کردن مخازن با زمان ترمیم به شما کمک می کند تا احساسات سختی را که بوجود می آورید برطرف کنید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا