فال و طالع بینی

فال تاروت و فال لنورماند : تفاوت در چیست؟ کدام را انتخاب می کنید؟

کارتهای لنورماند که توسط گلهای رز احاطه شده اند. فال تاروت و فال لنورماند هر دو جزء قدیمی ترین فال های جهانی به حساب می آیند ولی فال تاروت قدیمی تر است.

این یک تاروت نیست ، یک اوراکل نیست ، بلکه سیستمی مبتنی بر شهود عمیق ، “فالگیری” و یک سیستم باستانی است.

تفاوت فال تاروت و فال لنورماند

اگر عاشق تاروت هستید ، احتمالاً کارتهای لنورماند را دوست خواهید داشت – اما متاسفانه نام آنها را نشنیده اید. هر دو سیستم قدیمی هستند که برای خواندن آینده ، شرایط فعلی و عمیق در قلب هر شرایطی مورد استفاده قرار می گیرند ، اما به نظر می رسد یکی محبوبیت بیشتری نسبت به دیگری دارد ، که باعث می شود لنورماند یک سیستم تا حدودی کم ارزش برای خواندن کارت ها باشد.

تاروت و لنورماند
اگر شما علاقه مند به یادگیری کارت هستید زمان آن است که با لنورماند آشنا شوید تا تمام گزینه های خود را بررسی کنید.

بیایید در مورد شباهت ها و تفاوت های تاروت و لنورماند بحث کنیم ، و ببینیم کدام سیستم یا هر دو ممکن است برای شما مناسب تر باشد.

فال لنورماند و فال تاروت چگونه به یکدیگر شباهت دارند؟

اگرچه تاروت از لنورمند پیرتر است ، اما حداقل بیش از یک قرن است که وجود دارد و توسط بسیاری از سازندگان کارت ها در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرد.

هر دو سیستم، نوعی ساختار دارند و شما احتمالاً می خواهید قبل از پریدن مستقیم روی کارتهای پرتاب ، معنی هر کارت را بیاموزید. اگر از یادگیری تاروت و مطالعه دقیق هر کارت لذت می برید ، از تجربه مشابه با لنورمند نیز لذت خواهید برد.

مانند تاروت ، لنورمند همچنین دارای چندین تفاوت ظریف در سیستم کارت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد تا برخی از سازمان ها و ساختارها را در خواندنش شما را قرار دهد ، مانند ۵-۷ کارت گسترش ، یا یک فن آوری به نام “تابلو بزرگ” – که از تمام ۳۶ کارت استفاده می کند!

فال تاروت و فال لنورماند چه تفاوتی دارند؟

با وجود شباهت های اولیه و همچنین این واقعیت که هر دو سیستم اغلب توسط بسیاری از کارت خوان ها مورد استفاده قرار می گیرند ، می توان گفت که تفاوت بین سیستم های عرشه بیشتر از شباهت ها است.

برخلاف لنورماند و تاروت هر دو به ترتیب ، به چیدمان و ساختار خاصی پایبند هستند ، اما در ساختارهای استفاده شده و برای هدفی متفاوت هستند.

یک مجموعه سنتی تاروت اغلب حاوی ۷۸ کارت است ، در حالی که یک مجموعه سنتی لنورماند شامل ۳۶ کارت است. در مجموعه تاروت ، کارتها بین Major و Minor Arcana و همچنین چهار لباس مختلف تقسیم می شوند ، در حالی که عرشه لنورماند نمادهای خود را به کلاسها یا لباسهای جداگانه تقسیم نمی کند و هر یک از ۳۶ کارت و نماد خود را به عنوان نهادهای جداگانه معرفی می کند. همانطور که قبلاً ذکر شد ، تاروت و لنورمند اغلب در نحوه استفاده از آنها توسط کارت ها نیز متفاوت هستند.

کارتهای تاروت یا کارتهای لنورمند : کدام یک برای شما مناسب است؟

اگرچه این مسئله در نهایت یک امر ترجیحی است و هیچ یک از این دو سیستم واقعاً در تعارض نیستند ، اما برای درک اینکه چه نوع سیستمی غالباً برای چه هدفی استفاده می شود می تواند ایده آل باشد.

سطح تاروت تمایل دارد به “چگونه” یا “چرا” یک وضعیت بپردازد – چرا این اتفاق رخ داده است؟ چگونه باید برنامه بعدی خود را برنامه ریزی کنید؟ به عنوان مثال ، کارت ۹ شمشیر دعواهای درونی ، کابوس ها و اضطراب ها را نشان می دهد که اغلب می توانند جنبه عاطفی یا معنوی یک موقعیت را برطرف کنند.

لنورماند و تاروت

گروه لنورماند ، که بیشتر حوادث و وقایع روزمره را مورد توجه قرار می دهد ، تمایل دارد تا با “چه” یا “کجا” مقابله کند – انتظار دارید که به زودی چه چیزی را ببینید؟ ممکن است در یک ماه یا بیشتر به کجا برسید؟ کارت هایی مانند سگ می توانند کسی را مانند یک دوست نشان دهند ، یا کارت هایی مانند پرنده می توانند شایعات را نشان دهند.

لنورمند تمایل دارد که حوادث موقعیت ها را آنگونه که هست مشاهده کند ، نه اینکه در این باره که چرا مانند تاروت اتفاق افتاده است ، تحقیق کند. بنابراین ، همانطور که لنورماند این وضعیت را به عنوان شایعه خواندن دوستان می خواند ، تاروت ممکن است دلیل شایعات دوستان شما را توضیح دهد و به درگیری داخلی تری که با آن روبرو هستند اشاره کند.

مناسب بودن یا نبودن لنورماند یا تاروت

با توجه به این نکته ، در هنگام تصمیم گیری ممکن است بخواهید سوالات زیر را در نظر بگیرید:

  1.  آیا شما علاقه مند به دیدن جزئیات رویدادهای آینده و فعلی هستید ، یا اینکه ارائه مطالب را به صورت کلی و از طریق مضامین ، احساسات و ایده های بزرگ ترجیح می دهید؟
  2. اگر به اولین مورد علاقه دارید ، ممکن است لنورماند برای شما مناسب تر باشد!
  3. آیا وقتی با یک معضل روبرو هستید ، ترجیح می دهید برخی از دستورالعمل ها رقیق شوند ، یا نتیجه انتخاب های خود را مستقیماً نشان دهید؟
  4. اگر به اولین مورد علاقه دارید ، تاروت در این سناریو بهترین انتخاب شما خواهد بود!

کلام آخر

همانطور که قبلاً ذکر شد ، تاروت و لنورمند لزوماً درگیری ندارند – در صورت تمایل قلب خود ، هر دو سیستم را آزادانه انتخاب کنید! اما راه های متفاوت بودن آنها را هنگام تصمیم گیری در مورد خرید گروهی به خاطر داشته باشید ، به ویژه برای این که بدانید وقتی برای اولین بار آن کارت را برمی دارید چه چیزی به دست می آورید!

اگر می خواهید به سمت تاروت متمایل شوید ، اگر می خواهید ابتدا کمی مطالعه آنلاین خود را امتحان کنید ، تاروت رایگان ما را اینجا بخوانید یا اگر واقعا احساس می کنید می خواهید پیش قدم شوید ، ممکن است یک کارت را بررسی کنید!

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید