سرگرمیفال و طالع بینی

تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه

تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه

شاید کم تر کسی باشد که نسبت به دانستن آینده کنجکاو نباشد. بیش تر مردم جهان از گذشته تا به امروز در پی کشف آینده بوده اند و به سبک های مختلفی تلاش کرده اند که از آینده ی خود سر در بیاورند. فال قهوه نیز یکی از سرگرمی های مردم می باشد که فرد پس از نوشیدن این نوشیدنی لذت بخش به تعبیر شکل های درون فنجان خود می پردازند. با ما همراه باشید تا به تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه بپردازیم.

قطعا هر کاری آداب و رسوم خاص خود را دارد و فال قهوه نیز از این قائده مستثنی نیست. هنگام گرفتن فال قهوه باید فقط یک نیت کنید و گرفتن دو فال پشت سر هم به یک نیت شگون ندارد. بهتر است قهوه را از یک طرف فنجان میل کنید و هنگام تعبیر شکل ها فنجان را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید و اشکال را جدا جدا تعبیر کنید و سمس موضوع ها را به هم وصل کنید.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه

 تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه  به عوامل مختلفی بستگی دارد و اینکه در کجای فنجان باشد

  • شکل عروس در بالای فنجان
  • شکل عروس در قسمت میانی
  • شکل عروس در قسمت پایینی و لبه های فنجان

شکل عروس و داماد در بالای فنجان

 معمولا در فنجان عکس عروس قابل مشاهده است و دیدن مردی در کنار آن را به عنوان داماد تلقی می کنیم. تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه گاهی به معنی آمدن درد سر است البته این نکته را نباید فراموش کنیم که گاهی نیز خوب است و برکت برای فرد می آورد. دیدن عروس در فنجان به معنی یک رابطه جدید نیز می باشد و جالب است بدانید که تور عروس نشانه ی دشمن است و اگر صورت عروس در فال قهوه با تور پوشانده شده بود به معنی دشمنی پنهان است بهتر است به کسی وابسته نشوید. تعبیر شکل عروس در قسمت بالایی فنجان به معنی اعتماد به نفس و استقلال طلبی فرد است . دقت کنید که هر کاری بکنید به شما باز می گردد.

آموزش فال ورق

تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه

تعبیر شکل عروس و داماد  در قسمت میانی

تعبیر شکل عروس و داماد در قسمت میانی  نوید بخش است. افتادن این شکل در فنجان به این معنی است که اگر صبر و شکیبایی پیشه کنید  قطعا به نتایج دلخواه خواهید رسید پس برای هدف و خواسته خود تلاش کنید باشد که به مراد دل خود برسید. در بخش بعد به تعابیر دیگری از شکل عروس و داماد در فنجان می پردازیم پس با ما همراه باشید.

پیشنهاد ویژه فارسی کلاب برای خرید قهوه مرغوب و با کیفیت سایت  espressomaker است .

تعبیر شکل عروس و داماد در قسمت پایینی فنجان

در تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه در قسمت پایینی فنجان خوش حال باشید زیرا این تصویر نماد وصال و رسیدن به عشق است و قطعا پس از افتادن این شکل در فنجان شما خبر های خوبی را دریافت می کنید. حال دیگری برای تعبیر شکل عروس در فال قهوه  وجود دارد و آن این است که ممکن است این شکل ها به صورت در هم برهم و پراکنده باشند در این صورت مشکلات و درد سر هایی سر راه عشق شما قرار می گیرد.

با دیدن این شکل در فنجان فال خود بهتر است کمی بیش تر از سابق مراقب اطراف خود باشید و از انجام کار های  عیش و نوش خود داری کنید.  این شکل به شما این هشدار را می دهد که به هیچ وجه روابط نا مشروع را به زندگی خود  راه ندهید زیرا آخر عاقبت خوبی در انتظار شما نخواهد بود.   در حالت کلی همیشه سعی کنید افسار زندگی خود را در دست داشته باشید.

تاریخچه فال قهوه " طالع بینی و پیش بینی آینده " نشانه های فال قهوه

تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه

در این بخش با یک دیگر تعبیر شکل عروس و داماد در فال قهوه روی لبه فنجان را می خوانیم

حتی گاهی ممکن است که شکل عروس و داماد بر روی لبه های فنجان بیفتد این شکل به معنی حسادت است  سعی کنید طوری زندگی کنید که خود را در معرض حسادت قرار ندهید و با حسادت به دیگران آرامش زندگی خود را از بین نبرید زیرا شما نمی دانید که فرد مقابل چه زندگی دارد.  علاوه بر این ها این شکل به معنی خشونت نیز می باشد . در هر صورت با دیدن شکل عروس و داماد در فنجان بیش تر مراقب خود و زندگیتان باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

بلوک تبلیغ حذف شد

با غیرفعال کردن مسدودکننده تبلیغات از ما حمایت کنید