مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
سرگرمیفال و طالع بینی

آموزش فال قهوه حرفه ای

مطالب پربازدید

آموزش فال قهوه حرفه ای

آموزش فال قهوه حرفه ای نیازمند معرفی اختصاری از قهوه می باشد. قهوه یکی از نوشیدنی های گرم، محبوب و رایج در تمامی فرهنگ ها و جوامع است و به دلیل ویژگی های از قبیل آرام بخش بودن آن در اکثر محافل و مجالس مورد استفاده قرار می گیرد و به دلیل استفاده ی بیشتر از آن به نوعی سرگرمی بین افراد تبدیل شده است که این سرگرمی، فال قهوه می باشد. فال قهوه یک نوع فال برای پیشگویی آینده و خصوصیات درونی افراد می باشد که این فال با توجه به ذرات رسوبی قهوه ی باقی مانده در ته فنجان پیشگویی می شود. آموزش فال قهوه بستگی به نوع قهوه ی مورد استفاده دارد که برای آموزش فال قهوه از قهوه ترک استفاده می شود.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

آموزش فال قهوه حرفه ای

آموزش فال قهوه حرفه ای  با قهوه ترک

آموزش فال قهوه با استفاده از قهوه ترک در جوامعی که آن را استفاده می کنند بسیار رایج و مورد علاقه است و با توجه به مرغوبیت تفاله های آن برای آموزش فال قهوه حرفه ای مناسب است. برای آموزش فال قهوه با استفاده از قهوه ترک به ظروف مناسبی از قبیل فنجان و نعلبکی نیاز است. دانه های قهوه ترک روی نعلبکی و فنجان اشکالی را  نمایان می کنند که حاکی از نشانه ها و نمادها است که هر کدام از این نشانه ها و نمادها بیانگر اتفاق خاصی است و در امر پیشگویی مورد استفاده قرار می گیرند.

مطالب پربازدید

پیشنهاد سایت فارسی کلاب برای تهیه قهوه با قیمت متناسب espressomaker است که به راحتی و خیالی آسوده میتوانید قهوه را درب منزل تهیه کنید.

قوانین آموزش فال قهوه حرفه ای

قوانین آموزش فال قهوه بر اساس نمادها و نشانه ها تعیین می شود و نیازمند تمرین و تکرار هستند تا نشانه های مشاهده شده در فنجان و نعلبکی  را به راحتی بتوان تفسیر کرد و شامل موارد زیر می باشد.

1- نباید در مورد فال قهوه یک فنجان چندین نفر نظر بدهند زیرا فالگیرها آنچه که در فنجان می ببینند را بیان نمی کنند بلکه آنچه را که با شرایط فرد سازگار است و درک کرده اند بیان می کنند.

2- تفسیر فال قهوه با توجه به اینکه از سمت راست شروع شود یا سمت چپ بسیار حائز اهمیت است زیرا برای افراد راست دست، تفسیر فال فنجان قهوه از سمت راست شروع می شود و برای افراد چپ دست، تفسیر فال فنجان قهوه از سمت چپ شروع می شود.

آموزش فال قهوه حرفه ای

مطالب پربازدید

مراحل آموزش فال قهوه حرفه ای

آموزش فال قهوه در طی پروسه ای انجام می گیرد که شامل موارد زیر می باشد.

1- قهوه ی خودتان را مثل همیشه آرام و طبق عادت قبلی خود بنوشید.

2- برای حل شدن رسوبات قهوه  از یک لیوان آب سرد استفاده کنید.

3- درست بعد از جرعه ی آخر نوشیدنی نیت کنید.

4- برای مهر و موم کردن با دقت نعلبکی را روی فنجان قرار دهید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

5- فنجان مهر و موم شده روی  نعلبکی را در طرف چپ یعنی سمت قلب و جلوی سینه نگه دارید.

6- سپس سه بار فنجان مهر و موم شده روی نعلبکی را  در جهت حرکت عقربه های ساعت چرخش دهید تا رسوبات قهوه به صورت یکسان و مناسب پخش شود.

7- در این مرحله طی یک پروسه ی سریع جای فنجان و نعلبکی را تعویض نمایید یعنی فنجان مهر و موم شده روی نعلبکی را برگردانید تا رسوبات داخل فنجان پخش شود. حال فنجان را به سمت فالگیر برگردانید تا فال شما را تفسیر نمایید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا