مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
آیا میدانید

در مورد شرکای ، ثروتمندترین جهان اطلاعات کسب کنید ” افراد ثروتمند “

مطالب پربازدید

فقط تصور کنید – قادر به رفتن به هر مکانی ، در هر زمان ، غذای خوب بخورید ، ماشینهای لوکس را رانندگی کنید و جهان را ببینید. خوب این همان چیزی است که پول می تواند “بخرد” و برای برخی افراد ، آنها قطعاً می توانند از عهده انجام این کارها و خیلی موارد دیگر برآیند. مطمئناً ، بیل گیتس تمام روز نمی نشست و ثروتمند شد. او زندگی خود را وقف کار خود کرده است و در این راه میلیاردها دلار ساخته است. میلیونرها و میلیاردرهای بسیاری دیگر در جهان مانند او وجود دارند. در این مقاله به بررسی افراد ثروتمند جهان ، سرمایه های افراد جهان میپردازیم.

ثروتمندترین جهان

اگرچه ممکن است ما نتوانیم نوع زندگی آنها را بطور کامل درک کنیم ، اما ما کاملاً مطمئن هستیم که درست مانند افراد عادی ، آنها به کسی نیز نیاز دارند تا از آنها پشتیبانی کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد جفت های 1٪ – افرادی که از میلیونرها و میلیاردرهای جهان حمایت می کنند ، بخوانید.

مکنزی بیزوس

علاقه مندان به کار های ضد زورگویی ، رمان نویس و انسان دوست ، مکنزی بنزوس در سال 1993 با ثروتمندترین مرد ، بنیانگذار آمازون ، جف بزوس ، ازدواج کرد. آنها زمانی ثروتمندترین زوج در جهان بودند ، که ارزش خالص آنها کمتر از 114 میلیارد دلار بود. با این حال ، این زن و شوهر در آوریل سال 2019 از هم جدا شدند و مک کنزی از عقد طلاق 35 میلیارد دلاری فاصله گرفت و همینطور او را به سومین زن ثروتمند جهان تبدیل کرد.

ملیندا گیتس

خیرخواه آمریکایی ، ملیندا گیتس زمانی مدیر کل مایکروسافت بود. آنها به همراه همسرش بنیاد بیل و ملیندا گیتس را تأسیس کردند. این هدف برای رفع فقر و تقویت مراقبت های بهداشتی جهانی است. همسر وی بیل گیتس بنیانگذار شرکت مایکروسافت است که ارزش خالص آن 103.7 میلیارد دلار است و دومین مرد ثروتمند جهان است.

مطالب پربازدید

هلن مرسیه

پیانوی کنسرت کانادایی ، هلن مرسیه ، با حكم هنر و نامه ها مورد تقدیر قرار گرفته است ، این یك تزئین فرانسه برای افرادی است كه در تأثیرگذاری هنر فرانسه نقش داشته اند. او و بزرگان تجارت فرانسوی برنارد آرنو از سال 1991 ازدواج کرده اند. به همراه همسر کلکسیونر هنری وی ، این زوج 95.6 میلیارد دلار ارزش خالص دارند.

ثروتمندترین جهان ” آسترید منکس “

قبل از دیدار با وارن بافت ، آسترید منکس مدیر یک کافه فرانسوی نبر اسکان بود. منكس با همسر اول خود ، سوزان ، بوفه را ملاقات كرد. حتی قبل از مرگ سوزان ، منكس و بزرگوار كسب و كار آمریكا ، مدیرعامل بركشایر هاتاوی و بشردوست بوفت قبلاً تقریباً 30 سال با هم كار داشتند. این زوج در سال 2006 ازدواج كردند و ارزش خالص آنها 85.4 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

فلورا پرز ماركوته

فلورا ماركوته زمانی برای ایندیتكس ، شركت شوهرش كار می كرد و هم اكنون در هیئت مدیره می نشیند. همسرش ، آمانسیو اورتگا ، گروه مد را که شامل لباس های زارا است پس از یادگیری درست کردن لباس با دست ، شروع کرد. این زوج 18 سال است که ازدواج کرده اند و 67.7 میلیارد دلار درآمد داشته اند.

پریسیلا چان

پریسیلا چان با مارک زاکربرگ بنیانگذار مشهور فیس بوک ازدواج کرده است. با این حال ، یک پزشک متخصص اطفال نیز به خودی خود فردی شگفت آور و موفق است. این زن و شوهر به همراه همسرش ابتکار عمل چان زاکربرگ را تأسیس کردند و 99٪ از سهام فیسبوک خود را اهدا کردند (به ارزش 55 میلیارد دلار حیرت انگیز!). از سال 2012 ، ارزش خالص آنها 67.4 میلیارد دلار است.

نیتا آمبانی

مهندس ، تاجر و رئیس هندی (Reliance Industries Limited (RIL موکش آمبانی با نیتا Ambani زیبا ازدواج کرده است. RIL با ارزش ترین شرکت هند است و در لیست Fortune Global 500 گنجانده شده است.به غیر از اینکه مؤسس و رئیس بنیاد Reliance باشد ، نیتا مدیرعامل صنایع Reliance نیز هست. این زوج در سال 1985 ازدواج کردند و ارزش خالص 58.4 میلیارد دلار دارند.

مطالب پربازدید

Lucinda Southworth ” ثروتمندترین جهان “

Lucinda Southworth با لاری پیج ، بنیانگذار گوگل ازدواج کرده است ، اما او به نوبه خود نیز موفق است. او به دانشگاه استنفورد رفت و در آنجا دکترا گرفت. در انفورماتیک زیست پزشکی ، او اکنون یک دانشمند تحقیق است. این زوج از سال 2007 ازدواج کرده اند و در سال 2013 15 میلیون دلار برای تلاش برای مقابله با شیوع ابولا اهدا کردند. ارزش خالص ترکیبی آنها تقریباً 54 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

آن وجیکی

یکی دیگر از بنیانگذاران گوگل ، سرگی برین است ، اما ازدواج وی تنها تا سال 2015 ادامه یافت. همسر سابق آن آن وجیکی در پشت سر او ایستاد و هشت سال از وی حمایت کرد. با این حال ، او موفق شده است برای خودش نامی هم بگذارد. Wojcicki با همکاری شرکت معروف ژنتیک شخصی 23andMe ، که در آن مقام مدیرعامل را نیز دارد تأسیس کرد. وقتی آنها با هم بودند ، ثروت این زوج تقریباً 40 میلیارد دلار تخمین زده شد.

ژان پیر مایرز

ملاقات شوهر اول با همسر میلیاردر در این لیست! ژان پیر مایرز مدیر عامل شرکت Tethys SCA است و در هیئت مدیره L’Oréal فعالیت می کند. فرانسوا Bettencourt مایرز ، همسر او از سال 1984 ، وارث فرانسوی امپراتوری L’Oréal است و تفسیرهای کتاب مقدس نوشته است. او همچنین یک فعال متعهد به بهبود روابط بین یهودیان و مسیحیان است. وقتی مادرش در سال 2017 درگذشت ، فرانسوا ثروتمندترین زن جهان شد و ارزش خالص فعلی وی 53.2 میلیارد دلار تخمین زده شده است.

ثروتمندترین جهان لیز کوچ

لیز كوچ همسر چارلز كوچ است كه صاحب صنایع كچ است. او به ندرت مصاحبه می کند ، اما به خیریه معروف است و دوست دارد کمک کند. به ایجاد فضای تولید 3.75 میلیون دلاری جدید در دانشگاه ایالتی ویچیتا کمک کرد. فضای طراحی و تجهیزات پیشرفته ای را برای مخترعین فراهم می کند. این زوج 47 سال ازدواج زیبا داشته اند و در کنار هم زندگی شخصی راحت و خصوصی را با ثروت 51.8 میلیارد دلار میگذرانند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا