مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
گل خانگی

“گل کاغذی” می تواند به صورت رونده رشد کند / روش کاشت بذر در گلدان

مطالب پربازدید

گیاه گل کاغذی

اگر در آب و هوای معتدل زندگی می کنید و می خواهید یک جشنواره گل (تقریبا) در تمام طول سال برگزار کنید. گل کاغذی گیاه مناسبی برای شماست . بسته به نوع آن ، می توان آن را در یک مضراب یا روی بوته ای ، روبروی ساختمان یا حصار . در ظروف ، به عنوان یک پرچین یا پوشش زمین ، به شکل یک درخت و بونسای پرورش داد . من از مراقبت و مشاوره در حال رشد گیاه بوگنویلا ، گیاهی که تجربه زیادی با آن دارم ، شریک هستم.

بسته به گونه یا رقم گل کاغذی می تواند در هر جایی از 1 تا 8 تا 30 رشد کند. در حال حاضر تعداد زیادی گل کاغذی کوتوله در بازار وجود دارد ، بنابراین اگر یکی از آنها را نمی خواهید ، نگهداری با کسانی که به 25 رسیده اند مطابقت دارد. بوگنویلا پس از ریشه در گرما و آفتابی کامل که عاشق آن است ، به سرعت رشد می کند.

گل کاغذی بزرگ ، گل کاغذی اوریگامی

مراقبت از گل کاغذی

گل کاغذی حداقل به 6 ساعت آفتاب کامل در روز نیاز دارد تا شکوفا شود و به بهترین شکل ممکن به نظر برسد. این گیاه گرما را نیز دوست دارد. آفتاب کافی نیست = رنگ ناکافی.

مطالب پربازدید

اگر در مکانی زندگی می کنید که گل کاغذی یک منطقه مرزی سخت پوش است . کاشت آن روی یک دیوار گرم یا گوشه ای مقابل خانه کمک خواهد کرد. به یاد داشته باشید ، این گیاهی است که عاشق آفتاب و گرما است!

سرسختی

این گیاه مقاوم USDA zone 9B – 11 است. دوست ندارد دمای آن به زیر 30 درجه فارنهایت کاهش یابد و مطمئناً برای مدت زمان طولانی نیست. یکی دو شب تصادفی در مورد یخ زدگی خوب خواهد بود. با وارد کردن کد پستی می توانید منطقه مقاومت USDA خود را پیدا کنید.

گیاهان گل کاغذی قدیمی و کاملاً جا افتاده بسیار بهتر از گل های تازه کاشته شده را تحمل می کنند . بسیاری از واریته ها در آب و هوای با زمستان ها در انتهای سردتر طیف ، بخشی یا کل شاخ و برگ خود را از دست می دهند. مقداری از شاخ و برگ های فصل قبل می تواند روی گیاه باقی بماند و سرانجام با ظهور رشد جدید در بهار از بین برود.

گل کاغذی آسان ، گل کاغذی آبی

آبدهی گل کاغذی

هنگامی که نوبت به آبیاری می رسد ، بوگنویلا(کاغذی) پس از تأسیس نسبتاً به خشکی تحمل می کند . آبیاری خوب و عمیق هر 3-4 هفته به جای آبیاری کم عمق مکرر ترجیح داده می شود.

مطالب پربازدید

هنگام استقرار (در دو سال اول) ، حتماً به گیاه آب معمولی بدهید. مستعد ابتلا به چند نوع پوسیدگی ریشه است ، بنابراین بیش از حد آبیاری نکنید . خاک باید خوب زهکشی شود ، که به جلوگیری از پوسیدگی کمک می کند.

کود

من هرگز گل کاغذی را بارور نکرده ام ، چه در حین کاشت و چه به عنوان بخشی از نگهداری . همیشه آنها را با کمپوست تغذیه کنید – دوز مناسب هنگام کاشت و 3 تا اواخر زمستان / اوایل بهار هر سال یا 2.

اگر احساس می کنید غذای شما برای افزایش قبل از گلدهی به کوددهی نیاز دارد . این غذای گل گزینه دیگری خواهد بود. حتماً دستورالعمل های روی جعبه را دنبال کنید – سفارش یک یا دو بار در سال خوب است.

گل کاغذی رونده ، گل کاغذی ساده

آفات

زنجیر جهنمی مشکلی با حیوانات آریزونا و کالیفرنیا بود. آنها سبز ، قهوه ای یا مایل به زرد مایل به سبز و بسیار ریز هستند . احتمالاً تا  آنها شب تغذیه می کنند و در اصل برگ ها را می جوند . من فقط اجازه دادم آنها نشان دهند و سرانجام دیگر از بین رفتند . از آنجا که باگی در فصل زمستان برگهای زیادی می ریزد ، این برای من مشکلی ندارد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

دو هفته پیش ، زنبورهای برنده برگ از یکی از گل کاغذی های من لذت می بردند . اما اکنون به نظر می رسد که آنها حرکت کرده اند. آنها سریع حرکت می کنند و گرده افشان های ارزشمندی برای بسیاری از گیاهان هستند .

کاشت / پیوند

بوگنویلا دوست ندارد ریشه های خود را برهم بزند. من هرگز کاشتن و توصیه نکردن آن را انجام داده ام.

بهتر است فقط یک گیاه جدید خریداری کنید. اگر می خواهید ریشه های خود را بکارید ، تا آنجا که ممکن است مراقب باشید که به آن ریشه های ظریف آسیب نرساند.

در ظروف

گل کاغذی در ظروف به خوبی کار می کند اما من توصیه می کنم یکی از انواع کم رشد را برای این کار استفاده کنید. بلندترها برای جای دادن سیستم های ریشه ای بزرگ به بزرگی نیاز دارند. خاک گلدان ارگانیک خوب و دوز مناسب کمپوست مخلوط باعث خوشحالی این گیاه می شود.

گل کاغذی نارنجی ، گل کاغذی مصری

هرس

من اواخر زمستان هرس بزرگ آنها را می دهم . این زمینه ای برای راهی است که می خواهم آنها در طول فصل رشد کنند و به نظر برسند. من بعد از هر دوره رونق 2 یا 3 سبکتر کار می کنم.

اگر انتهای ظریف را که می خواهید شکوفا شوند خرج کنید . عرض رنگ بیشتر خواهد شد  نه همه انتها. گل کاغذی با رشد جدید شکوفا می شود . شما می خواهید هرس و خرج کنید تا گل آذین ها را بالا بیاورید.

یک احتیاط: تمام بوگنویلاهای که با آنها روبرو می شوید خار دارند ، بنابراین هنگام هرس مراقب باشید.

گل دادن

من بهترین ها را برای آخر ذخیره می کنم! این دستگاه های (گل های کاغذی) گل دهنده در آب و هوای گرم در طول سال رشد خواهند کرد. در آب و هوایی که زمستان ها سرد است ، برای 10-10 ماه شکوفا می شود.

مراکز کوچک سفید در واقع گلها و برگها (برگهای رنگی) هستند که آن نمایشگرهای بزرگ رنگ را به ما می دهند. گل کاغذی انبوهی از رنگ را بیرون می آورد ، پول خود را رها می کند و دوباره شکوفا می شود.

گل کاغذی بنفش

رنگ های گل کاغذی

رنگ هایی که می توانید در گل کاغذی پیدا کنید عبارتند از: سفید تا زرد تا طلایی تا صورتی تا بنفش مایل به قرمز . برخی از آنها دارای رنگ های دو رنگ و شاخ و برگ های متنوع نیز هستند . چیزی برای همه. مگر اینکه آبی را دوست داشته باشید.

بوگنویلا می تواند بعد از کاشت تغییر رنگ دهد. این ربطی به تولید مثل دارد. گل کاغذی من ، ریشه دار ، با پیشرفت فصل کمی تغییر رنگ می دهد.

وقتی دما سردتر باشد ، رنگ آن شدیدتر می شود . اکنون اوایل بهار است و در توسان در اینجا حدود 80 درجه حرارت است. تمام گیاهان بوگنویلا دارای گلهای عمیق تری هستند اما با گرم شدن هوا شدت آنها کمتر خواهد شد. “طلای رنگین کمان” من گل های تازه ای دارد که نارنجی هستند و سپس به رنگ صورتی کمرنگ می شوند.

سایز گلدان

گلدان گل کاغذی باید کوچک باشد ریشه های گل کاغذی دوست ندارند فضای خیلی بزرگی داشته باشند ، و در گلدان بزرگ گل زیادی نمی دهد
این گیاه وقتی ریشه هایش کمی در هم آمیخته باشد بیشتر شکوفا می شود.

گل کاغذی زرد

نکته

اگر گل کاغذی در زیر نور خورشید در حال رشد است ، ممکن است رنگ آن کمی مات باشد. هرچه محل گرم شدن گیاه بوگنویلا باشد گرمتر است و هرچه آفتاب بیشتر باشد گل و رنگ آن بیشتر می شود.

گیاه بوگنویلا به خصوص در انواع هرس و جارو به تعمیر و نگهداری کمی نیاز دارد ، اما در کتاب من به دلیل نمایشگرهای رنگی بسیار ارزش آن را دارد. کارمن میراندا موافقت می کند! آیا شما هم طرفدار بوگنویلا هستید؟

منبع : joyusgarden

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا