مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دسته بندی نشده

صحبت های کی روش/ در مورد اهمیت بازی با تیم ملی فوتبال عراق

مطالب پربازدید

کی روشتیم ملی فوتبال عراق

به نوشته سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا AFC کارلوس کی روش، بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم فوتبال ویتنام، گفت: بازی بعدی ایران مقابل تیم ملی فوتبال عراق از اهمیت بالایی برخوردار است.

تیم های فوتبال ایران و عراق با شکست تیم‌های ویتنام و یمن صعودشان را به مرحله بعدی جام ملت‌ها قطعی کرده اند و در بازی بعدی خود که مقابل هم قرار خواهند گرفت به دنبال صدرنشینی گروه چهارم مسابقات خواهند بود.

تمام تمرکزمان را روی این دیدار گذاشته ایم، ما خواهان دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در این بازی هستیم و می‌خواهیم از آن‌ها بهتر باشیم.

فقط در صورتی می‌توانیم طلسم ۴۳ ساله قهرمان نشدن در جام ملت‌ها را بشکنیم که همه بازیکنان آماده باشند و عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارند.

مطالب پربازدید

در چند سالی که برای تیم ملی عراق بازی کردید ، چندین بار مقابل تیم های ایرانی بازی کردید.

تیم های ایرانی همیشه خوب و قدرتمند هستند و یکی از بزرگترین ویژگی های آنها این است که همیشه در زمین مغز متفکری دارند که تیم را به خوبی در زمین مدیریت می کند. واقعاً دشوار است که در برابر تیم هایی که مغز متفکران واقعی را در زمین دارند موفق باشید. این ویژگی اصلی تیم های ایرانی است. قبل از آن وقتی مقابل تیم ایران بازی می کردیم بازیکنانی مثل علی کریمی ، علی دایی ، مهدی مهدویکیا و جواد نکونام مثل متفکران زمین بودند و موفقیت مقابل چنین تیمی دشوار بود. آنها همیشه در ضربات آزاد موفق به نظر می رسیدند. وقتی ما مقابل ایران بازی کردیم ، این را کاملاً خوب می دانستیم و سعی کردیم جلوی ضربات آزاد ایران را بگیریم.

تیم ملی فوتبال عراق

آیا از شما به عنوان یکی از کاندیداهای اصلی ریاست فدراسیون فوتبال عراق نام برده می شود.                                                                        فعلاً قصد عضویت در فدراسیون فوتبال عراق را ندارم زیرا می دانم اوضاع خوب نیست. حتی پس از اپیدمی ویروس کرونا ، همه چیز به آسانی قبل نیست. این کار بسیار سختی است و من هنوز هم قصد عضویت در فدراسیون فوتبال را ندارم. شاید در آینده فکر کنیم و ببینیم چه اتفاقی می افتد. شاید به آن فکر کنم و ببینم آیا می توانم کاری برای کشورم انجام دهم. وقتی فوتبال بازی می کردم ، همه کارها را برای خوشحالی مردم انجام می دادم و در صورت لزوم دوباره این کار را انجام می دهم. باید ببینم چه اتفاقی می افته.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا