مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
موبایل، لپ تاپ، تبلت

حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید ” نکاتی قبل از دیلیت اکانت اینستاگرام “

مطالب پربازدید

حذف اکانت اینستاگرام

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی جهان است که تمرکز اصلی آن بر روی عکاسی و فیلم است. بسیاری از کاربران در کشور عزیزمان روزانه از این شبکه استفاده می کنند ، اما به هر دلیلی ممکن است بخواهند اکانت اینستاگرام را حذف کنند. اگر جزء آن دسته افرادی هستید که می خواهید حساب اینستاگرام خود را حذف کنید ، برای حذف حساب اینستاگرام خود یا حذف اکانت اینستاگرام خود در ادامه با کاوش آموزشی همراه باشید …

بسیاری از شما عزیزان مشکلاتی از قبیل هک اینستا و از دسترس خارج شدن اکانت خود را دارید. باید به شما بگویم اینستاگرام روز به روز آپدیت شده و از نظر امنیتی نیز بهتر می شود. در این مقاله سه قابلیت امنیتی به اینستاگرام را شرح داده ایم. پیشنهاد میکنیم این مطالب را مرور و سپس اجرا کنید تا از اکانت خود به تنهایی محافظت کنید.

حذف اکانت اینستاگرام ورژن جدید

نکاتی که باید قبل از حذف اکانت اینستاگرام خود در خاطر داشته باشید

  • قبل از حذف اکانت اینستاگرام خود ، باید بدانید که با انجام این کار ، تمام پست ها ، داستان ها ، مکالمات ، دنبال کنندگان ، لایک و حتی نظرات شما به طور رسمی حذف می شوند. بنابراین دیگر نمی توانید آن را بازیابی کنید. این بدان معناست که حساب شما تقریبا در اینستاگرام وجود ندارد و هیچ کس (حتی با داشتن شناسه) نمی تواند شما را در اینستاگرام پیدا کند.
  • بعد از حذف اینستاگرام ، دیگر نمی توانید با همان شناسه ، صفحه ای برای خود ایجاد کنید!
  • توجه داشته باشید که دیگر نمی توانید با استفاده از همان ایمیل قبلی ، برای خودتان در اینستاگرام پیج ایجاد کنید! این بدان معنی است که با حذف حساب کاربری اینستاگرام ، ایمیل شما از پایگاه داده حذف می شود و امکان ثبت مجدد آن وجود نخواهد داشت. بنابراین اگر فقط می خواهید یک صفحه را حذف کنید و دوباره یک صفحه اینستاگرام با همان ایمیل دوباره ایجاد کنید ، به یاد داشته باشید قبل از حذف اکانت اینستاگرام خود ایمیل خود را از طریق تنظیمات نمایه خود تغییر دهید. حتی می توانید از ایمیل های جعلی استفاده کنید. مهمترین چیز این است که ایمیل اصلی خود را از صفحه حذف کنید تا بتوانید بعد از حذف اینستاگرام ، دوباره صفحه جدیدی را با همان ایمیل دوباره ایجاد کنید.
  • حذف حساب اینستاگرام بدون رمز عبور امکان پذیر نخواهد بود. بنابراین اگر رمز ورود اینستاگرام خود را فراموش کردید ، ابتدا آن را بازیابی کنید و سپس اکانت را حذف کنید.
  • بعد از چند روز حذف اکانت اینستا ، ابتدا نام صفحه شما به اینستاگرام تغییر می یابد و سپس صفحه شما کاملاً از صحنه ناپدید می شود!

در ادامه یاد بگیرید:

مطالب پربازدید

حذف اکانت اینستاگرام در 4 مرحله

اگر هنوز می خواهید اکانت اینستاگرام خود را حذف کنید ، پس از خواندن نکات برجسته؛ مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا از اینجا وارد اینستاگرام شوید. توجه داشته باشید که برای حذف حساب اینستاگرام خود ، نمی توانید مراحل را از طریق برنامه موبایل خود دنبال کنید و باید از مرورگر خود وارد اینستاگرام شوید. در صفحه باز شده (تصویر زیر) نام کاربری و رمز عبور را برای حسابی که می خواهید حذف کنید وارد کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

در صفحه تازه باز شده و در قسمت “?Why are you deleting your account” دلیل حذف حساب خود را انتخاب کنید. این بخش خیلی مهم نیست و مهم نیست به چه دلیل شما تصمیم به حذف آن گرفتید. فقط روی یکی از گزینه ها کلیک کنید. میتوانید گزینه ” created a second account ” را انتخاب کنید.

ادامه حذف حساب اینستا …

حذف اکانت اینستاگرام
پس از تعیین علت ، بخش جدیدی در زیر ایجاد می شود که از شما می خواهد رمزعبور حساب خود را دوباره وارد کنید.

مطالب پربازدید

حذف حساب اینستاگرام

پس از آن ، تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که گزینه Permanently delete my account را برای حذف دائمی حساب من انتخاب کنید و بعد از تأیید (یعنی OK را در پنجره هشدار انتخاب کنید) ، حساب شما به طور دائم حذف می شود.

دیلیت حساب اینستاگرام

برای اینکه یک حرفه ای در این شبکه اجتماعی باشید ، پیشنهاد می کنم ترفندهای ما را در اینستاگرام دنبال کنید. اگر دوشت داشته باشید میتوانید مانند خیلی از افراد میلیاردی از اینستاگرام درآمد داشته باشید یا شایدم میخواهید محصولات خود را در شبکه های مجازی تبلیغ کنید. پس با با همراه باشید تا نحوه تبلیغ در اینستاگرام را با شما به اشتراک بگذاریم.

حذف اکانت اینستاگرام

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا