مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار کنکور و دانشگاه

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸

مطالب پربازدید

ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسطه 98حسین توکلی (مشاور عالی سازمان سنجش) گفت: ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۹۸ از سه شنبه ۱۰ اردیبهشت با مراجعه به سایت سازمان سنجش شروع شده و دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸ پایان می‌پذیرد.

وی همچنین گفت: داوطلبان واجد شرایط در این آزمون می‌توانند با مطالعه دفترچه راهنمای آزمون و انتخاب رشته که همزمان با ثبت نام بر روی سایت سنجش قرار می‌گیرد، در این آزمون ثبت نام کنند.

پذیرش دانشجو در ۶۶ کد رشته‌های امتحانی کاردانی به کارشناسی انجام می شود که پذیرش در ۵۰ کد رشته بدون آزمون و بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) و پذیرش در ۱۶ کد رشته بر اساس آزمون صورت می‌گیرد.

توکلی در مورد هزینه ثبت نام گفت: با توجه به اینکه پرداخت هزینه ثبت‌نام منحصراً به‌ صورت اینترنتی انجام می‌شود، داوطلبان لازم است به وسیله کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب که پرداخت الکترونیکی آن‌ها فعال است، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و پرداخت مبلغ ۳۴۰ هزار ریال (۳۴ هزار تومان) به عنوان وجه ثبت‌نام شرکت در آزمون، نسبت به ثبت‌نام و انتخاب رشته اقدام کنند.

مطالب پربازدید

چنانچه داوطلبی علاقه‌مند به شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی مؤسسات آموزش عالی غیر دولتی– غیرانتفاعی است، لازم است که علاوه بر پرداخت مبلغ ثبت نام، نسبت به پرداخت مبلغ ۶۹ هزار ریال (۶ هزار و ۹۰۰ تومان) دیگر نیز برای دوره‌های مذکور اقدام کند.

داوطلبانی که تمایل به استفاده از خدمات پیام کوتاه دارند، با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ ۶ هزار ریال (۶۰۰ تومان) به عنوان هزینه استفاده از خدمات پیام کوتاه، می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۳۹۸ برای رشته‌های امتحانیی که پذیرش آن‌ها با آزمون می باشد در روز جمعه ۱۱ مرداد ۹۷ برگزار خواهد شد.

داوطلبان لازم است از سه‌شنبه ۸ مرداد تا پنجشنبه ۱۰ مرداد با مراجعه به پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش نسبت به تهیه پرینت کارت شرکت در آزمون و راهنمای شرکت در آزمون اقدام کنند.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا