فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

فال pmc جدید این هفته (فال PMC شنبه ۲۷ بهمن تا جمعه ۳ اسفند ۹۷)

فال PMCفال روزانه شبکه PMC (Persian Music)

بخش سرگرمی فارسی کلاب – ما هر هفته فال هفتگی که از شبکه pmc بخش می‎شه رو برای شما دوستان آماده می‎کنیم و شما هر هفته از روزهای جمعه می‎توانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در این صفحه بخوانید.

شاید بعضی‎ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به طالع بینی معتقد اند و خیلی‎ها هم برای سرگرمی این فال رو دنبال می‎کنند.

شما هم میتوانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا نه در پایین این صفحه درقسمت نظرات بیان کنید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

 

فال pmc متولدین فروردین : خودتان را در اولویت قرار دهید

خودتان را دوست داشته باشید و حتی اگر شده یک بار خودتان را در اولویت قرار دهید. شما در حال حاضر به این که به خودتان فکر کنید احتیاج دارید. زیر بار تصمیمی که برای شما گرفته شده نروید و چیزی را امضا نکنید، مگر با میل و رضایت. عشق در زندگیتان جاریست و یا به زودی جاری خواهد شد. حرفی که منتظر شنیدنش هستید به زودی خواهید  شنید.


فال PMC متولدین اردیبهشت: با عزیزانتان صحبت کنید

در بیان منظورتان با مشکل روبرو می‎شوید. سعی نکنید قصد یا منظورتان را برای کسی توضیح دهید زیرا هیچ‌ کس گوش نمی‌کند. سعی کنید از بحث‌هایی که باعث عصبانیت و نگرانی‌تان می‎شود دوری کنید. با او که برایتان عزیز است صحبت کنید. احساس می‎کند به او بی‌توجه هستید. شما اخیرا بیشتر اوقاتتان را صرف فعالیت‌های کاری کردید.

فال pmc خرداد: در موقعیت مالی و فکری خوبی قرار دارید، تلاش کنید

به او محبت کنید تا هم خودتان خوشحال شوید و هم او. فکر آغاز کار یا فعالیت جدید را به بعد واگذار کنید. در موقعیت خوب مالی و فکری قرار دارید. به درآمدتان اضافه می‎شود و جبران عقب افتادگی‎های مالی گذشته خواهد شد. فقط به شرطی که نا امیدی را رها و تلاش کنید. ایمان به خودتان را به دلتان برگردانید. به نتیجه ای که می‎خواهید بگیرید می‎رسید.


فال PMC تیر: خودتان را درگیر ماجرایی نکنید، بهتر است فعلا خوددار باشید

حواستان باشد آباد کردن خرابه های دیگران وظیفه شما نیست. تا از شما کمکی خواسته نشده خودتان را درگیر هیچ ماجرایی نکنید وگرنه در نهایت ناباوری بدهکار هم خواهید شد. در مورد یک مسئله احساسی دست و پای خود را گم خواهید کرد. یک اتفاق کوچک دلتان را پر از خوشی و شادی می‎کند. بهتر است فعلا خوددار باشید.


فال pmc مرداد: از بدخلقی به جایی نمی‎رسید

رازی که در دل دارید فعلا با کسی در میان نگذارید. سرتان را با کارهایی که خوشحالتان می‎کند گرم کنید تا لحظه ها و روزهای انتظار بگذرد. برای رفتن به یک میهمانی خرید مهمی خواهید کرد. گره از آبروهایتان باز کنید و با مردم با روی خوش برخورد کنید تا همه کارهایتان بهتر پیش برود. از بدخلقی به جایی نمی‎رسید.


فال PMC شهریور: این هفته کنترل اوضاع از دستتان خارج می‎شود

شما عادت دارید امروز برای ماه آینده برنامه ریزی کنید اما فردا آن را فراموش می‎کنید و جزئیات کوچک را به هنگام عمل کردن از یاد می‎برید. این روزها همه چیز بهم ریخته و گیج کننده است. حواستان را نمی توانید جمع کنید و کنترل اوضاع از دستتان خارج شده. این اواخر همه چیز به نظرتان خسته کننده است.


فال PMC متولدین مهر: لجبازی را کنار بگذارید، تا میتوانید پس انداز کنید

شخصی به کمکتان خواهد آمد تا از طوفان بگذرید، به شرط آنکه همین حالا لجبازی را کنار بگذارید و از او کمک بخواهید. اوضاع مالی و کاری تان به طرز غیرقابل باوری رو به بهبود خواهد رفت و از دل نگرانی هایتان کم خواهد شد. بهتر است این روزها تا می توانید پس انداز کنید. برای گفتن یک حرف عجله خواهید کرد، اما ایرادی ندارد.

فال PMC آبان: وقتتان را تلف نکنید، بجای رویاپردازی بهتر است عمل کنید

هدیه ای دریافت کرده اید که برایتان بسیار با ارزش است. در نگهداری آن کوشا باشید تا غصه نخورید. منتظر یک اتفاق عاطفی شیرین باشید تا از ته دل بخندید. در تحصیل و کارتان در حال پیشرفت هستید و ایده های  عالی به ذهنتان می رسد. پس به جای رویا پردازی بهتر است عمل کنید. وقتتان را تلف نکنید.


فال PMC آذر: به خودتان تکیه کنید

پیش از این بارها احساس کرده اید که بن بست رسیده اید و نمی توانید روی کسی حساب کنید. یادتان نرود که شما می توانید به خودتان تکیه کنید. همین امروز از قید و بندها رها شوید. دست روی زانوی خودتان بگذارید و بلند شوید. این بار هیچ چیز جلودار شما نیست. بر سر یک دو راهی قرار می گیرید. بهتر است هیچ عکس العملی نشان ندهید.


فال PMC متولدین دى: چون یار ناز نماید شما نیاز کنید

اطرافیان را با رفتارتان کلافه نکنید. کمی آرامتر باشید. لزوما آنچه در سر و دل شما می‎گذرد آنها نباید بفهمند. برای یک دعوی حقوقی بهتر است بیشتر متمرکز باشید و زمان را از دست ندهید. در مورد مسئله عاطفی تان، چون یار ناز نماید شما نیاز کنید. لجبازی فقط شما را از هم دور می کند.


فال PMC متولدین بهمن: دنیا حول محور شما نمی‎گردد

حرف بزنید تا راه درست را پیدا کنید. یادتان نرود که دنیا حول محور شما نمی گردد. این روزها اینقدر فکرتان درگیر است که حتی به راحتی نمی‎توانید با کسی صحبت کنید و یا درباره مشکلتان حرف بزنید. به کسی علاقمند می‎شوید که کاملا از لحاظ فرهنگی با شما متفاوت است. به یکی از اهدافتان نزدیکتر از همیشه هستید.


فال PMC متولدین اسفند: بهتر است کمتر خرج کنید

سر خودتان را زیاد با دوستان شلوغ نکنید زیرا با این کار نمی توانید به طور دلخواهتان پیشرفت کنید. بی دلیل پول خرج نکنید تا بر سر مسایل مالی جر و بحث نکنید. با توجه به شرایط موجود در حال حاضر بهتر است تا جایی که امکان دارد کمتر خرج کنید. وسایل با ارزش تان را در جای امن نگهدارید تا از دیگران دلخور نشوید.

مطالب مرتبط با فال و طالع بینی صرفا جهت اطلاع و سرگرمی بوده و فارسی کلاب مسئولیتی در این باره ندارد!
آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 نظرات
 1. پریسا می گوید

  سلام ممنونم از مطالب خوبتون.
  فال pmc رو هر هفته دنبال میکنم خیلی عالیه.

 2. majid می گوید

  سلام اگه ميشه فایل صوتی شم بزارید مرسی.

 3. ميلاد می گوید

  براي من هميشه اشتباه در مياد همش الكيه

 4. امیر می گوید

  نميدونم اتفاقیه یا نه؟
  ولی این هفته يه پيشنهاد کاری بهم شد.
  توی فال بهمنم نوشته بود.