فال pmc جدید این هفته ( شنبه ۱۷ آذر تا جمعه ۲۳ آذر ۹۷)

فال PMCفال روزانه شبکه pmc

بخش سرگرمی فارسی کلاب – ما هر هفته فال pmc رو برای شما دوستان آماده می کنیم.

شما هر هفته از روزهای جمعه میتوانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در این صفحه بخوانید.

شاید بعضی ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به طالع بینی معتقد اند.

شما هم میتوانید در مورد اینکه فال و طالع تان درست اعلام شده یا نه در پایین این صفحه درقسمت نظرات بیان کنید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید.

فال pmc,فال روزانه,فال هفتگی,فال pmcجدید,فال جدیدpmc,فال روزانه pmc,فال روزانه پی ام سی,فال هفتگی پی ام سی,فال جدید پی ام سی,فال pmc این هفته,فال این هفته

♈ فال pmc متولدین فروردین : نیاز به تنوع در زندگی دارید

از لحظه هایتان لذت ببرید و زندگی کنید. به تغذیه خود بیشتر اهمیت بدهید تا مجبور به درمان نشوید. شما نیاز به تنوع در زندگی دارید. به شما انگیزه می دهد و از فشار مسائل روحی این روزهایتان نیز کم می کند. خبرهای خوشی به شما خواهد رسید. شکستی در روابطه عشقیتان پیش آمده، آن را فاجعه ندانید.


♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: دعوتی را رد کنید

بهتر است خودتان برای خوشبختی کمر همت ببندید. در روابطه احساسی تان تغییراتی بوجود آمده، بهتر است این روزها انرژی تان را صرف خانه و بودن در کنار عزیزان کنید. ورزش کنید که در بهبود وضع جسمی و روحی شما بسیار موثر است. از شما برای رفتن به جایی دعوت می‎شود برای خودتان بهتر است که این دعوت را رد کنید.


♊ فال pmc خرداداوضاع بر وفق مراد خواهد شد

در کار دیگران دخالت نکنید. از سر خیرخواهی حرفی می زنید که برداشت اشتباهی از آن می کنند. در مورد مشکل اخیرتان با تغییر مکان مسئله تان برطرف نمی شود، آسمان همه جا همین رنگ است باید با خودتان کنار بیایید و عینک‎تان را عوض کنید.خبری را که منتظرش بودید به زودی می شنوید و اوضاع بروفق مرادتان خواهد شد.


♋ فال PMC تیر: در لحظه قضاوت نکنید

شادی تان را با دیگران قسمت کنید. حرفی می شنوید از کسی که برایتان بسیار مهم است، حواستان باشد در لحظه قضاوت نکنید. کمی به حرفی که شنیده اید بیاندیشید تا سوتفاهم تان برطرف شود. فرد جدیدی وارد جمع دوستان یاخانواده تان خواهد شد که با خودش برکت بسیاری به همراه می آورد. حضور او را در زندگیتان به فال نیک بگیرید.


♌ فال pmc مرداد: از قدر نشناسی دیگران نارحت نشوید

دری به رویتان بسته شده که بسیار غصه دارتان کرده، اگر کمی صبوری بخرج دهید در دیگری باز خواهد شد تا از بسته شدن در اول هم خوشحال بشوید. از یکی از دوستانتان گله مندید، دلتان را شکسته اما شما بزرگوارانه تحمل می کنید. از این که گاهی قدرتان را نمی دانند عصبانی می شوید. هرچه می کنید برای خودتان می کنید.


♍ فال PMC شهریور: گره کارتان باز می‎شود

سعی نکنید آدم های اطرافتان همانطور رفتار کنند که ایده آل شماست. دیگران را همانطور که هستند بپذیرید. هیچکس بدون نقص و اشتباه نیست. گرهی که در کار شما افتاده بود به زودی باز می شود. در زندگی زناشویی یا رابطه عاطفی تان بهتر است تصمیم منطقی بگیرید تا طعم خوشبختی را بچشید.


♎ فال PMC متولدین مهر: نتیجه تلاش تان را خواهید دید

به شخصی در اطرافتان که نیاز به کمک دارد توجه بیشتری بکنید. شما در حال حاضر توانایی کمک کردن به او را دارید. به زودی نتیجه سالها تلاشتان را خواهید دید. برای خود جشنی بگیرید شما لایق آن هستید. اتفاقی ساده مسیر زندگیتان را آرام آرام دست خوش تغییر می کند از این تغییر استقبال کنید.


♏ فال PMC آبان: از حسودان غافل نشوید

با شخصی که با حرفهایش از شما وقت و انرژی زیاد می گیرد یکبار بنشینید و سنگهایتان را وا بکنید این کار بهتر از هربار حرص خوردن است. علی رغم میلتان تحت شرایطی مجبور به انتخابی خواهید شد، سعی کنید همه جوانب را در نظر بگیرید. از مکر و حیله شخص حسودی در اطرافتان غافل نشوید


♐ فال PMC آذر: تغییری مثبت در زندگی عاتفی تان رخ می‎دهد

شما اراده قوی و محکمی دارید، همین امروز تردید هایتان را دور بریزید و عمل به ظاهر مخاطره آمیزی را که مدت هاست در فکرش بودید را انجام دهید. در محیط کار یا تحصیل با چالشی مواجه می شوید که با ادراده راسختان می توانید به راحتی کنترل امور را در دست بگیرید. بزودی زندگی عاطفیتان دست خوش تحولی مثبت می شود.


♑ فال PMC متولدین دى: به خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید

برای گروه ها فردی کاری را انجام می دهید و مثمرثمر بودن را تجریه می کنید. ملاقات خوش‎یمن و پربرکتی پیش رو خواهید داشت. که در روند فعلی تصمیم گیری های کاری تان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. به خانواده تان بیشتر اهمیت بدهید و درکنارشان بیشتر وقت بگذرانید. همین روزها بسته ای که منتظر بودید به دستتان خواهد رسید.


♒ فال PMC متولدین بهمن: باید از علایق خود چشم بپوشید تا موفق شوید

به کسی که اشتباهات و خطاهای متعددش ثابت شده، دست دوستی ندهید. برای رسیدن به هدف بزرگتری که در سر دارید، مجبور می شوید از بعضی از خواسته ها و علایقتان بگذرید. درهای دنیایی کاملا متفاوت به سویتان گشوده خواهد شد. اگر شکی به دلتان است بهتر است اول خوب فکر بکنید و بعد تصمیم نهایی را بگیرید


♓ فال PMC متولدین اسفند: تنبلی نکنید

اینکه مدام حرف و نظر خود را عوض کنید درست نیست. قولی داده یا حرفی زده اید که عمل کردن به ان برایتان دردسر ساز خواهد شد. خبرچین ها را از دور و بر خود پراکنده سازید و به حرفشان اعتنایی نکنید. شما در درس و تحصیل استعداد خوبی را دارید که برای رسیدن به موفقیت های بیشتر باید ان را پرورش دهید. تنبلی نکنید تا افسوس نخورید.

لینک کوتاه مطلب:

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *