فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین

فال جدید pmc امروز (فال pmc روزانه ۳۰ شهریور تا ۵ مهر ۹۸) + هفته قبل

فال پی ام سی، فال این ماه، فال pmc هفته قبل، فال هفتگی عشق، فال هفته بعد pmc

فال روزانه، فال pmc، فال هفته قبل، طالع بینی pmc، فال شنبه ۳۰ شهریور، فال یکشنبه ۳۱ شهریور، فال دوشنبه ۱ مهر، فال سه شنبه ۲ مهر، فال چهارشنبه ۳ مهر، فال پنجشنبه ۴ مهر، فال جمعه ۵ مهر، فال هفتگی pmc، فال روزانه pmc، فال شبکه pmc family

فال روزانه شبکه PMC

بخش سرگرمی فارسی کلاب – ما هر هفته فال هفتگی که از شبکه pmc بخش می‎شه رو برای شما دوستان آماده می‎کنیم و شما هر هفته از روزهای جمعه می‎توانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در فارسی کلاب بخوانید.

شاید بعضی‎ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به فال و طالع بینی معتقد اند و خیلی‎ها هم برای سرگرمی این فال‎ها رو دنبال می‎کنند.

شما هم می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا نه در پایین این مطلب درقسمت نظرات بیان کنید. همچنین نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین می‎توانید فایل صوتی فال pmc این هفته را در انتهای همین مطلب مشاهده و یا دانلود کنید.

بنا به درخواست کاربران خوب فارسی کلاب، فال هفته قبل را نیز قرار داده ایم که می‎توانید فال هفته قبل pmc را نیز در انتهای همین مطلب مشاهده کنید.

ساعت پخش فال pmc

فال pmc، ساعت پخش مشخصی نداره و هر هفته در یک زمان پخش می‎شه ولی ساعت پخش معمولا در ساعت‎های ۱۰، ۱۲ و ۲ بعدازظهر است.

♈ فال PMC متولدین فروردین: مبادا حرفی بزنید که پشیمان بشوید

این روزها به همه چیز و همه کس سخت می‎گیرید، از سوراخ سوزن در می‎شوید اما از در دروازه نه. قبل از اینکه اطرافیان از دورتان پراکنده بشوند، تغییر رویه بدهید. خبری می‎شنوید که باورش برایتان سخت است، بهتر است هر حرفی را که می‎خواهید بزنید اول بنویسید و چندبار بخوانید، مبادا حرفی بزنید که پشیمان بشوید.


♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: اوضاع کاری یا مالی تان خوب می‎شود

اخیرا ضرری متوجه خانواده‎تان شده  است ناراحت نباشید، بزودی این ضرر جبران می‎شود و شخصی که مرتکب این عمل شده هم به سزای اعمالش می‎رسد اوضاع کاری یا مالی تان بزودی چنان تغییری خواهد کرد که موجب شادی و تحول شگرفی خواهید. اطلاعات خوب و مفیدی دریافت می‎کنید که برای کارتان مفید هستند.


♊ فال pmc متولدین خرداد: تا میتوانید در مهمانی خوش بگذرانید

یادتان باشد دیگران را با سخنان نیشدار نرنجانید، شما قلبی پاک و پر از مهر و محبت دارید و تحمل گریه هیچکس را ندارید. پس مراقب باشید که ناخواسته کاری نکنید که پشیمان بشوید. در میهمانی که دعوت شده اید شرکت خواهید کرد، شخصی را خواهید دید که موجب شادی خرسندی تان می‎شود. تا میتوانید در این مهمانی خوش بگذرانید.


♋ فال PMC متولدین تیر: جلوی ضرر را از هرکجا که بگیرید منفعت است

یک تلنگر ساده از خواب بیدارتان خواهد کرد. جلوی ضرر را از هرکجا که بگیرید منفعت است. شکار باشید که از خطر جسته اید. چشمتان به در و منتظر آمدن کسی هستید. برای یک معامله یا خرید و فروش روی دیگران حساب نکنید، بهتر است خودتان دست به تحقیق بزنید، دیگران نمی دانند شما دقیقا چه می‎خواهید.


♌ فال pmc متولدین مرداد: با جمعی درست همسفر شوید

مسافرت برایتان خوب است به شرطی که با جمعی درست همسفر شوید وگرنه خسته تر بر خواهید گشت. بعد از اتفاقی که افتاده دنبال مقصر گشتن دردی از شما دوا نمی‎کند. باید پی راه حلی باشید تا از این وضع خارج شوید. شما بعدا فرصت برای تایید و تکذیب دارید. تلفن‎های مکرری به شما می‎شود، فعلا جواب ندهید.


♍ فال PMC متولدین شهریور: از بحث و گفتگو کناره بگیرید

با شخصی که سنگ صبور شماست صحبت کنید، او مسئله را از زاویه بهتر و درست تری می‎بیند. نرسیدن خبری که منتظرش هستید کلافه تان کرده، صبور باشید فعلا کار بهتری از دستتان بر نمی‎آید. از بحث و گفتگو کناره بگیرید، دوستان را کنار خودتان جمع کنید و از در کنار هم بودنتان لذت ببرید.


♎ فال PMC متولدین مهر: در مسائل اقتصادی احتیاط کنید

در زمینه مسائل اقتصادی احتیاط کنید، بدون دلیل وارد مسائل دیگران می‎شوید و آخر سر بیشتر تقصیرات به گردن شما می‎افتد.بگذارید اطرافیان خودشان مسائل‎شان را حل کنند. کار جدیدی را شروع می‎کنید که در آن موفق خواهید بود. در کسب علم و دانش کوشا باشید تا از هم قطارانتان عقب نیافتید و خودتان را سرزنش نکنید.


♏ فال PMC متولدین آبان: از فرصتتان درست استفاده کنید

از دست کسی عصبانی نشوید، دیگران برای سرگرمی خودشان حرف‎هایی می‎زنند که باعث عصبانیت شما می‎شوند. کافی است به آنها بگویید اهل شوخی نیستید و اینجور شوخی ها را تحمل نمی‎کنید. از این فرصت درست استفاده کنید. دلتنگی تان برای شخصی که راه دور است همچنان با شماست. درمورد مسئله ای به شما فرصت دوباره داده شده، از این فرصت درست استفاده کنید.


♐ فال PMC متولدین آذر: به خودتان ایمان داشته باشید

همرنگ و هم پیاله جماعت شوید تا شادی و امید دوباره به دلتان بیفتد و خاطرتان آرام بگیرد. از روی اجبار وارد هر رابطه‎ای نشوید که تاوانش را فقط خودتان باید بپردازید. برای گفتن حرف دلتان بهترین کلمات را انتخاب خواهید کرد. در جمعی خواهید درخشید، کافی است به خودتان ایمان داشته باشید و ترس‎ها را از خودتان دور کنید.


♑ فال PMC متولدین دى: افسردگی را کنار بگذارید

از درک و فهم بالایی برخوردار هستید، افسردگی را کنار بگذارید و سعی کنید به مسائل استرس زا و پریشان کننده نپردازید.  نسبت به دوستان خود وفادار و با گذشت باشید. این روزها از اینکه دل کسی را بدست آورید احساس غرور می‎کنید، به همسرتان نهایت محبت را ابراز کنید، هیچ چیز بهتر از داشتن همراهی مهربان و دلسوز نیست.


♒ فال PMC متولدین بهمن: از زندگی تان لذت ببرید

با امید و عشق قلب خود را را روشن سازید و دست از غرور بردارید. نسبت به پدر و مادر خود مهربانتر رفتار کنید. از زندگی‎تان لذت ببرید و دائم در فکر آینده از حال خود غافل نشوید. برای گرفتن تصمیمی بر سر دوراهی قرار گرفته‎‎اید. بهتر است با اظطراب و نگرانی این روزهایتان دست به هیچ اقدامی نزنید.


♓ فال PMC متولدین اسفند: یک سفر کوتاه درپیش دارید

به موفقیتی دست پیدا خواهید کرد که همه انگشت به دهان خواهند ماند. برای به ثمر نشستن کاری گروهی نهایت تلاش خود را خواهید کزد. یک سفر کوتاه درپیش دارید که خستگی این چند وقت اخیر را از تن‎تان بیرون خواهید کرد. درمورد مسئله پیش آمده سعی کنید بیشتر از عقل خود کمک بگیرید و بر احساسات غلبه کنید.

مطالب مرتبط با فال و طالع بینی صرفا جهت اطلاع و سرگرمی بوده و فارسی کلاب مسئولیتی در این باره ندارد!

فایل صوتی فال pmc، دانلود فال pmc صوتی

فال pmc صوتی، دانلود فال صوتی، فال pmc mp3

فال pmc هفته قبل

♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: کاری نکنید که حسرت امروز را بخورید

نسبت به محیط اطرافتان هشیارتر باشید. اگر فکر می کنید راه خطا رفته اید هر چه زودتر تغییر مسیر بدهید. از همین امروز اقدام کنید و از امور گذشته خود را جدا کنید. قافله عمرتان دارد می گذرد این دم بدون اضطراب و پشیمانی را دریابید. کاری نکنید که حسرت امروز را بخورید. بیشتر مراقب سلامتیتان باشید.


♊ فال pmc متولدین خرداد: معاشرت هایتان را کمتر کنید

برایتان بهتر است که مدتی معاشرت هایتان را کمتر کنید. بیشتر مرقب باشید. قصه زندگیتان را خودتان بنویسید. اجازه بدهید دیگران نظرشان را راحت به شما بگویند اما تصمیم نهایی را خودتان بگیرید بهتر است. به مراسمی دعوت می شوید و بهانه ای می آورید تا از رفتن سر باز بزنید. بیهوده مقاومت نکنید و به این مراسم بروید.


♋ فال PMC متولدین تیر: ملاقات مهمی در پیش رو دارد

همان کسی که به شما نزدیکترین است بهترین یار و یاورتان است. از او کمک بگیرید و مشکل خود را با او در میان بگذارید و از او راهنمایی بخواهید. بیش از این دست دست نکنید. پسخ سوالی را که به تعویق می اندازید بدهید و خودتان را خلاص کنید. ملاقات مهمی در پیش رو دارید، بهتر است به این جلسه آماده بروید.


♌ فال pmc متولدین مرداد: راهتان را عوض کنید

تعارف آمد و نیامد دارد. برای انجام کاری که علاقه و یا شزایط انجامش را ندارید بیش از حد تعارف نکنید که به درد سر خواهید افتاد. اینکه در گذشته چه موقعیتی داشته اید اینقدر مهم نیست. مهم این ست که برای امروزتان چه می کنید و می خواهید کجا بایستید. راهی را که هزار بار امتحان کرده اید و جواب نگرفته اید عوض کنید.


♍ فال PMC متولدین شهریور: با عشق و ایمان گام بردارید

کسی که با عشق و ایمان گام بر می دارد اگر از مال دنیا بی بهره باشد هم موفق خواهد شد. روی خودتان و داشته هایتان حساب کنید. نهایتا همین ایمان به خود و اراده تان موجب پیروزیتان می شود. شخصی منتظر کمک و مساعدت غیر مالی شماست. از او دستگیری کنید تا نیتی که در دل دارید هر چه سریعتر انجام شود.


♎ فال PMC متولدین مهر: نا شکری نکنید

پروژه ای که در سر دارید به شرط آن که علاقه و سرعت عمل داشته باشید به جای خوبی خواهد رسید. شما از زندگی خوبی برخوردار هستید پس بهتر است ناشکری نکنید و وسواس فکری را از خود دور کنید. غصه خوردن دردی را دوا نمی کند. مسافری از راه می رسد. در مورد تغییر شغل یا مکان اگر می توانید عجله کنید.


♏ فال PMC متولدین آبان: با فردی با تجربه مشورت کنید

ملاقات مهمی خواهید داشت. در مورد تغییر یا مکان اگر باید عجله کنید حتما با فردی باتجربه به مشاوره بنشینید. از شخصی در اطرافتان که در باره همه چیز غر می زند و دائما ناراضی است هر چه زودتر فاصله بگیرید. بیهوده انرژیتان را از شما می گیرد. خبر خوشی خواهید شنید و از شادی مژدگانی می دهید.


♐ فال PMC متولدین آذر: برای کسی که دوستش دارید وقت بگذارید

در مورد مسائل کاری یا مالی در موقعیتی خاص قرار می گیرید و مجبور به انتخاب می شوید. برای کسی که دوستش دارید وقت بگذارید و توقعتان کم کنید. تداوم یک رابطه احساسی مثل گلدان گل نیازمند مراقبت و نگهداری است. حواستان به رابطه تان باشد. برای رفتن به یک سفر تدارک خواهید دید.


♑ فال PMC متولدین دى: دلسرد نباشید

بعد از گذشت زمان شما هنوز هم دلسرد و ناراضی هستید. بهتر است کمی به خودتان بیایید و برای زندگیتان هدف های جدید بگذارید تا برای رسیدن به آنها سعی و تلاش را آغاز کنید.از فرصت هایتان استفاده کنید. تا وقتی که خورشید طلوع می کند و شما نفس می کشید هنوز امید هست و می شود خیلی چیزها را تغییر داد. .


♒ فال PMC متولدین بهمن: به مسافرت بروید

از خانه بیرون بروید. رفتن به یک مسافرت برایتان لازم است. با گروهی را که دوستان دارید زمان را سپری کنید. هر کاری را در موقع خودش انجام بدهید و بگذارید شیرینی آن لحظه برایتان خاطره انگیز شد و بماند. رفاهی مالی و معنوی را به معنای واقعی تجربه خواهید کرد اگر خودتان را اسیر فکر و خیال نکنید..


♓ فال PMC متولدین اسفند: بیش از این خودتان را اذیت نکنید

افکار به هم گره خورده تان را رها کنید تا از سبکی لذت ببرید. شخصی در اطرافتان که مرتکب اشتباه شده نزد شما خواهد آمد و رفتارش را به گردن خواهد گرفت. با او مدارا کنید بعضی ها ندانسته و ناخواسته اشتباه می کنند و هم خودشان و هم دیگران را به دردسر می اندازند. بیش از این خودتان را اذیت نکنید.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 نظرات
 1. پریسا می گوید

  سلام ممنونم از مطالب خوبتون.
  فال pmc رو هر هفته دنبال میکنم خیلی عالیه.

 2. majid می گوید

  سلام اگه ميشه فایل صوتی شم بزارید مرسی.

  1. مدیر سایت می گوید

   درود برشما
   بله حتما. در اسرع وقت فایل صوتی هر هفته اضافه میشه.

 3. ميلاد می گوید

  براي من هميشه اشتباه در مياد همش الكيه

 4. امیر می گوید

  نميدونم اتفاقیه یا نه؟
  ولی این هفته يه پيشنهاد کاری بهم شد.
  توی فال بهمنم نوشته بود.

 5. هنگامه می گوید

  وااای سورپرایز شدم واقعا عالی بود

 6. ameer می گوید

  همش سرکاریه الکیه.

 7. sina می گوید

  سلام چرا فال هفتگی رو بعضی وقتا دیر مبذارید؟

  1. مدیر سایت می گوید

   درود.
   چون ساعت پخش فال pmc متغیر هست.
   سعی می‎کنیم در اسرع وقت فال هرهفته رو بروزرسانی کنیم.

 8. مبلاد می گوید

  سلام سایتتون عالیه خسته نباشید.

 9. حمید می گوید

  فال pmc رو همیشه دنبال میکنم واقعی ترین فال هست. خیلی خوبه همیشه درست درمیاد مرسی از سایت خوبتون.