فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین
سرکتاب آنلاین رایگان فال چوب آنلاین فال pmc فال حافظ امروز مدل مانتو مدل مو

فال pmc جدید امروز (فال پی ام سی از ۲۸ دی تا ۴ بهمن ۹۸)

فال پی ام سی، فال این ماه، فال pmc هفته قبل، فال هفتگی عشق، فال هفته بعد pmc

فال روزانه، فال pmc، فال هفته بعد، طالع بینی pmc، فال شنبه ۲۸ دی، فال یکشنبه ۲۹ دی، فال دوشنبه ۳۰ دی، فال سه شنبه ۱ دی، فال چهارشنبه ۲ دی، فال پنجشنبه ۳ دی، فال جمعه ۴ دی، فال هفتگی pmc، فال روزانه pmc، فال شبکه pmc family

فال روزانه شبکه PMC

بخش سرگرمی فارسی کلاب – ما هر هفته فال هفتگی که از شبکه pmc بخش می‎شه رو برای شما دوستان آماده می‎کنیم و شما هر هفته از روزهای جمعه می‎توانید فال و طالع هفته پیش روی خود را در فارسی کلاب بخوانید.

شاید بعضی‎ها اصلا اعتقادی به این چیزها نداشته باشند ولی خیلی از مردم عمیقا به فال و طالع بینی معتقدند و خیلی‎ها هم برای سرگرمی این فال‎ها رو دنبال می‎کنند. اعتقاد و توجه بیش از اندازه به مباحث فال و طالع بینی کار درستی نیست و توصیه می‎کنیم صرفا جهت سرگرمی از فال استفاده کنید.

شما هم می‎توانید در مورد اینکه فال و طالع‎تان درست اعلام شده یا خیر، در پایین همین مطلب در قسمت نظرات بیان کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما درمیان بگذارید. همچنین می‎توانید فایل صوتی فال pmc این هفته را در انتهای همین مطلب مشاهده و یا دانلود کنید.

فال جدید پی ام سی + امروز

♈ فال PMC متولدین فروردین: از گذشته عبرت بگیرید

از شکست های گذشته خود درس عبرت بگیرید و سعی کنید مرتکب اشتباهات مکرر نشوید تا کار و زندگیتان رو به راه شود. دشمنان به ظاهر دوستتان را که بارها آزموده و پی به سوء نیتشان برده اید فراموش کنید تا راه زندگیتان هموارتر شود. کسی که تجربیات تلخ و شیرین گذشته را چراغ راه زندگیش نکند به چاه بدبختی می افتد و آینده تاریک و مبهمی رای خود رقم می زند.


♉ فال PMC متولدین اردیبهشت: به خودتان و آینده تان اهمیت بدهید

آنقدر به بعد معنوی و احساسی زندگی ارزش قائلید که از رفاه و آسایش دنیوی و ظواهر تمدن و پیشرفت اقتصادی در زندگی غافل شده اید. درست است که صداقت، وفاداری و نوعدوستی لازمه زندگی است ولی شرط کافی نیست. سعی کنید در کنار صفات عالی انسانی به رفاه و آسایش و آینده زندگیتان نیز اهمیت دهید. با خانواده و دوستان قدیمی و مورد اعتماد خود روابط گرمتر و صمیمانه تری داشته باشید.


♊ فال pmc متولدین خرداد: دل کسی را بدست آورید

از داشته های خود راضی باشید و ناشکری نکنید. موقعیت خوبی را که دارید با ندانم کاری، بی برنامگی و حسادت خراب نکنید و خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. با تمام وجه تشابهاتی که وجود دارد هر کسی شرایط خاص خودش را دارد و اهداف،برنامه ها و رویکرد زندگیش با دیگران تفاوت دارد. تمام سعی خود را به کار بگیرید و دل کسی را که بی جهت شکسته اید به دست بیاورید.


♋ فال PMC متولدین تیر: به هرکسی برچسب دشمنی نزنید

این موضوع که احساس می کنید دوستان و آشنایانتان از شما رویگردان شده و نسبت به شما بی اعتنا شده اند تقصیر خودتان است. بی اعتمادی و شک و تردید بی مورد، بی اعتمادی و جدایی دوستان و اطرافیان را در پی دارد. سعی کنید دوست و دشمن خود را بشناسید و به هر کسی برچسب دشمنی و بی اعتماد بودن نزنید. از هر دست که دهید با همان دست پس خواهید گرفت.


♌ فال pmc متولدین مرداد: به فکر خودتان و خانواده تان باشید

از کسانی که شما را از راه پیشرفت و زندگی غافل کرده و به سوی آینده ای مبهم و تاریک سوق می دهند فاصله بگیرید و راه خودتان را بروید. به فکر خودتان، خانواده تان و آینده تان باشید و سعی کنید چشم انداز خوبی از زنگی برای خودتان و خانواده تان رقم بزنید. تنها به خدا و افراد دلسوز خانواده تان امیدوار باشید نه دشمنان دوست نما. خودتان را برای مواجهه با رویدادی خارق العاده و سرنوشت ساز آماده کنید.


♍ فال PMC متولدین شهریور: سادگی را کنار بگذارید

سادگی و سهل انگاری را کنار بگذارید و سعی کنید سیاست و ملاحظه کاری را هم چاشنی زندگیتان کنید. در این دنیای هزار رنگ و بازار مکاره اعتماد بیجا و سادگی بیش از حد پشیمانی و سرخوردگی به بار می آورد. بیش از حد خودتان را درگیر مسائل کاری و شغلی نکنید و زمان هایی را برای تفریح و سرگرمی و در کنار دوستان و آشنایان بودن در نظر بگیرید. قبل از پذیرفتن پیشنهاد کاری که به شما می شود خوب فکر کنید.


♎ فال PMC متولدین مهر: انتظارات معقول و منطقی داشته باشید

با دیگران مدارا کنید و سعی کنید انتظاراتتان معقول و منطقی باشد. دیگران هم از شما انتظاراتی دارند، پس با اطرافیان و مخصوصا دوستان و نزدیکانتان همان طور رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند. همه چیز در ثروت و پول خلاصه نمی شود و تنها معیار خوشبختی نیست. داشتن دوستان خوب و وفادار ثروت بزرگی است که نصیب هر کس نمی شود، قدرشان را بدانید.


♏ فال PMC متولدین آبان: دل دوستتان را بدست آورید

دوستی را که رنجانده اید سعی کنید به هر طریقی که می توانید دلش را به دست بیاورید. او واقعا دلسوز و خیر خواه شماست. جلوی ضرر را از هر کجا که بتوانید بگیرید برایتان سودمند خواهد بود. دایره مسئولیت ها و وظایفتان را مشخص کنید و سعی نکنید پایتان را از آن فراتر بگذارید. مثبت اندیش باشید و سعی نکنید مسئولیت کارها و اشتباهاتتان را به گردن دیگران بیندازید. به مسافرتی به یاد ماندنی خواهید رفت.


♐ فال PMC متولدین آذر: دوست و دشمن تان را بشناسید

از شخصی که مدتهاست رابطه گرم و نزدیکی با شما برقرار کرده هرچه زودتر دوری کنید. او دشمن است در لباس دوست. صریحا به او بگویید که مایل به ادامه دوستی با او نیستید و می خواهید به کار و زندگی خودتان بپردازید. کارها و هدایایی را که برای جلب رضایت و دوستی با شما انجام داده جبران کنید تا زیر بار منتش نباشید. به هر کس اعتماد نکنید و دوست و دشمنتان را بشناسید.


♑ فال PMC متولدین دى: آرامش خودتان را حفظ کنید

مدتهاست که سررشته کار و زندگیتان را از دست داده اید و افسرده و پریشانید. برنامه ها و حساب و کتاب های مالیتان را مرور و بررسی کنید و سرو سامان بدهید. اینکه مدام خودتان را سرزنش کنید یا تقصیر را به گردن دیگران بیندازید به نفعتان نیست و کارهایتان را پیچیده تر می کند. سعی کنید آرامش خودتان را حفظ کنید و معقولانه تر با مشکلات و موانع زندگی برخورد کنید. منتظر خبری خوش باشید.


♒ فال PMC متولدین بهمن: ناامید نباشید و به هدفتان فکر کنید

انتظار نداشته باشید مشکلات و مسائل پیش آمده ناگهان و به خودی خود برطرف شود. هر مشکلی راه حلی دارد و برای حل و فصل کردن آنها باید برنامه ها و اقدامات عاقلانه و منطقی را به کار گرفت. ناامید نباشید و با کمک، همفکری  و همدلی با بزرگان سعی کنید مشکلات را برطرف کنید. حساسیت بیش از حد گاهی انسان را از اهداف و برنامه های بزرگ و عالی در زندگی باز می دارد. در راستای اهداف عالیتان گام بردارید.


♓ فال PMC متولدین اسفند: بیش از حد حساسیت به خرج ندهید

به مسائل دور و برتان بیش از حد حساسیت به خرج ندهید و سعی کنید با آرامش کافی به کار  زندگی و تحصیلاتتان ادامه دهید. مشکلات و مسائل زندگی با صبر و تلاش و تحمل برطرف می شود، نه با بی صبری و حساسیت بیش از حد و عجولانه و نامعقول عمل کردن. دلتان را آرام کنید و به زندگی و آینده و اهداف عالی خود امیدوار باشید. آینده و موقعیت عالی و روشنی در انتظارتان است.

 

مطالب مرتبط با فال و طالع بینی صرفا جهت اطلاع و سرگرمی بوده و فارسی کلاب مسئولیتی در این باره ندارد!

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

19 نظرات
 1. رضا می گوید

  اینا همه خرافات هستند مردم به خاطر مشکلات زیاد جلب اینا شدند

 2. jalal می گوید

  سلام و وقت بخیر. عجیبه به خدا. شاید بگم ۹۰ درصد مسایل منو بحث میکنه این فال پی ام سی. انگار پیشمه. باور کنید هر شنبه صبح چک میکنم این هفته قراره چی بشه.😁😁 منو و بروبچه هام یه تعداد از فامیلم یاد گرفتند یا زنگ‌میز نند مال ماروهم چک کنید😁😁😊.واقعا دستتون درد نکنه بابت اپدیتهای فال هفتگی. 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

  1. مدیر سایت می گوید

   با سلام و تشکر از لطفتون.
   خوشحالیم که تونستیم رضایت شما رو جلب کنیم.

 3. پریا می گوید

  سلام….فقط خواستم بگم ممنون

 4. صدف می گوید

  سلام من از مسئول سایت تشکر میکنم که فال pmcرادر سایت قرار دادید.من و شوهرم هر هفته این فال را دنبال میکنیم. و بدون استثناء همیشه فال ما درست در میاد.ممنون که این بخش را در سایت قرار دادید.واقعا ممنون.

  1. مدیر سایت می گوید

   سلام
   سپاس فراوان از لطفتون.
   ما سعی می‎کنیم هرهفته در اسرع وقت فال pmc رو درسایت قرار بدهیم.

 5. فافا می گوید

  عالی بود با تشکر
  دریافت اتریوم رایگان

 6. حمید می گوید

  فال pmc رو همیشه دنبال میکنم واقعی ترین فال هست. خیلی خوبه همیشه درست درمیاد مرسی از سایت خوبتون.

 7. مبلاد می گوید

  سلام سایتتون عالیه خسته نباشید.

 8. sina می گوید

  سلام چرا فال هفتگی رو بعضی وقتا دیر مبذارید؟

  1. مدیر سایت می گوید

   درود.
   چون ساعت پخش فال pmc متغیر هست.
   سعی می‎کنیم در اسرع وقت فال هرهفته رو بروزرسانی کنیم.

   1. صدف می گوید

    ممنون از شما

 9. ameer می گوید

  همش سرکاریه الکیه.

 10. هنگامه می گوید

  وااای سورپرایز شدم واقعا عالی بود

 11. امیر می گوید

  نميدونم اتفاقیه یا نه؟
  ولی این هفته يه پيشنهاد کاری بهم شد.
  توی فال بهمنم نوشته بود.

 12. ميلاد می گوید

  براي من هميشه اشتباه در مياد همش الكيه

 13. majid می گوید

  سلام اگه ميشه فایل صوتی شم بزارید مرسی.

  1. مدیر سایت می گوید

   درود برشما
   بله حتما. در اسرع وقت فایل صوتی هر هفته اضافه میشه.

 14. پریسا می گوید

  سلام ممنونم از مطالب خوبتون.
  فال pmc رو هر هفته دنبال میکنم خیلی عالیه.