فال واقعی خداوند بزرگ

فال کلمه ای عربیست که دارای معانی متعددی از جمله بخت و طالع است، البته کلمه فال به معنای تفأل کردن نیز هست. فال های گوناگون و مختلفی در سراسر دنیا وحود دارد که طرفداران خاص خود را دارد. فال های گوناگون از جمله فال حافظ پیشگویی ، فال واقعی خدایی ، فال واقعی قرآن ، فال قهوه ، فال ورق ، فال انبیای الهی ، فال شمع ، فال ابجد و… وجود دارد که هر کدام اعتبار و طرفداران خاص خود را دارند. در این میان فال واقعی خدایی یکی از فال های محبوب در میان افراد می باشد. یکی از نمونه فال های واقعی خدایی ، فال انبیای الهی است. فال واقعی قرآنی هم طرفداران خاص خودش را دارد که در میان فال های قرآنی بسیار محبوب شده است.

فال واقعی برای ازدواج ، فال واقعی قرآنی

انواع فال واقعی قرآن روزانه و هفتگی رایگان

فال pmc

فال حافظ

فال ازدواج

فال چوب

فال سرکتاب

از زمان های خیلی دور این باور در میان مردم وجود داشته است که انبیای الهی به سبب مقام و منزلت و دارا بودن از درجه بالای عرفان و روحانیت، می توانند اتفاقات آینده را پیش گویی کنند. ۱۲۴۰۰۰پیامبر وجود داشته  که هرکدام قدر و منزلت خاص خود را نزد خداوند داشتند. از این رو ما در این مطلب قصد داریم شما را با فال انبیای الهی بعنوان یک فال واقعی خدایی آشنا کنیم پس با ما همراه باشید. اطلاعات دقیق در مورد سابقه و پیشینه فال انبیا وجود ندارد اما می توان گفت جزو معتبرترین و با ارزش ترین فال ها در میان افراد بخصوص ایرانیان است.

قبل از گرفتن فال انبیای الهی باید بدانید که  خلوص نیت و تمرکز لازم قبل از انجام فال ضروری می باشد تا جوابی که به ما داده می شود تا حد زیادی به واقعیت نزدیک باشد و برای ما قابل اعتبار باشد.

فال واقعی قرآن ، فال قرآن خدایی

حال به بررسی پیش گویی های برخی از پیامبران الهی می پردازیم.

فال واقعی قرآن خدایی حضرت محمد (ص)

به زودی دشمنان شما مغلوب می شوند و خواسته دلت که سال هاست منتظر انجام شدنش هستی، بر آورده می شود. تا می توانی فرمان خدا را بپذیر و انجام بده. در این میان کسی وجود دارد که تو را بسیار دوست دارد. و به خاطر علاقه زیادش، پیوسته و شبانه روز تو را دعا می کند و تو به سبب این دعاست که تنت سالم است و عمری دراز خواهی داشت. صبر و تقوای الهی را پیشه کن، به زودی دری از درهای رحمت الهی به روی تو باز می شود که خیر بسیار می بینی. روز های شنبه و دوشنبه برایت میمون و مبارک است. سعی کن غیبت و دروغ را ترک کنی تا عاقبت بخیر شوی.

فال واقعی آینده ، فال انبیا الهی ، فال واقعی قرآنی سرنوشت

فال واقعی خدایی حضرت ذوالکفل (ع)

صاحب فال شما فردی صبور هستید اما گاهی اوقات به دیگران وعده های زیادی می دهید، به این توجه داشته باشید که شما موظفید به این وعده ها عمل کنید پس در دادن هر وعده ای دقت کنید. اگر شما قاضی یا وکیل هستید، هرگز عدالت را در کار خود فراموش نکنید چرا که اگر براساس بی عدالتی رفتار کنید، گناه نابخشودنی مرتکب شدید. بد خواهی قصد فریب و اغفال شما را دارد اما موفق نمی شود. شاید مجبور شوید مدتی تنهایی زندگی کنید که برایتان خوب است. مدتی است که منتظر چیزی هستید که انشالله به زودی اتفاق می افتد.

فال واقعی حضرت زکریا (ع)

در کارتان عجله نکنید چرا که عجله در هیچ کاری درست نیست، اما طالع و بخت تو بلند است و به زودی به دولت و بزرگی خواهی رسید. از جانب فرزند بسیار خوشحال و خرسند می شوی و قدم این فرزند برای تو مبارک و خوب خواهد بود. مدتی است که بخاطر کاری دچار غم و اندوه شده ای، غم و اندوه به دل راه مده چرا که خداوند بزرگ به تمامی بندگانش نگاه رحمت و مهربانی دارد. مدتی است برای کاری نگرانی در دل داری اما مطمئن باش به زودی تمام نگرانی ها و مشکلات تو رفع می شود. اگر از فردی دور هستی به زودی او را خواهی دید و خوشحال می شوی. امسال سال مبارکی برای تو خواهد بود روز چهارشنبه بر تو مبارک است و هرچه از خدا بخواهی به تو ارزانی خواهد داشت.

فال انبیا الهی ، فال واقعی الهی قرآنی

فال واقعی خدایی ” حضرت یونس (ع) “

مدتی است میان تاریکی ها گم شده ای. همیشه و در همه حال شکر خدا را بجا بیاور، برای کاری که قصد داری انجام دهی کمی صبر کن و فکر کن انشالله که مبارک و خوب است. خداوند متعال فرزندی خوش قدم و پر روزی را به شما ارزانی می کند. سعی کنید در کاری شراکت نکنید چرا که شراکت با شما نمیسازد و ضرر خواهید کرد.

فال حضرت لوط (ع)

سختی های بسیاری  در زندگی دارید و با افراد نا لایق سر و کار خواهی داشت. همسری نصیب تان می شود که در رفتار با او باید جوانب احتیاط را رعایت کنید وگرنه هر روز بحث و جدل خواهید داشت که برایتان مشکل ساز خواهد شد.

فال خدایی آنلاین ، فال واقعی آینده قرآن

فال واقعی خدایی ” حضرت ادریس (ع) “

مژده رسیدن به هدفت را به تو می دهد. چیزی را که مدت هاست به دنبال آن هستی را به دست خواهی آورد و اگر نزد کسی برای انجام کاری می روی، زبانت نرم باشد و در صلح و دوستی وارد شو تا به نتیجه برسی. گروهی به تو حسادت می ورزند و قصد نابودی تو را دارند اما با لطف پروردگار کاری از پیش نمی برند و شکست می خورند. در طالع تو نحسی دیده می شود اما به خیر و خوشی همه چیز خواهد گذشت. اخلاقت به گونه ای است که زود عصبانی می شوی بهتر است این خشم خود را کنترل کنی تا در زندگی برایت مشکل ایجاد نکند. انشاالله به زودی به مراد دلت می رسی.

فال واقعی خدایی آنلاین ، فال واقعی قرآن برای ازدواج

فال واقعی حضرت ایوب (ع) “فال واقعی قرآن “

مدتی است که چیزی را از دست داده ای و به سبب این گمشده ناراحت و غمگینی، اما تو از حکمت خدا بی خبری پس صبر کن و به خداوند حکیم و دانا توکل و ایمان داشته باش تا حکمت این کار را متوجه شوی. اگر قصد سفر داری حتما به سفر برو که بسیار خوب است. روز های دوشنبه و پنج شنبه برایت مبارک و میمون است. صدقه بده تا کارهایت رو به روال شود در نماز کاهلی نکن که انشاالله به زودی نیت و خواسته قلبی تو حاصل می شود.

تمام این فال ها و پیشگویی ها بر اساس احتمالات است و تنها کسی که از اتفاقات پیش رو در آینده خبر دارد خداوند بزرگ است، این گونه فال ها بیشتر جنبه امیدواری و سرگرمی برای افراد دارد.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here