تعبیر آتش در فال قهوه

عکس آتش در فال قهوه  نشان دهنده ی خبر های نیکو و خوبی برای صاحب فال است.  تعبیر آتش در فال قهوه  گاهی به معنی شور و اشتیاق است این شور و اشتیاق بیش تر به مسائل احساسی و عشقی مربوط می شود. اگر در فنجان قهوه خود عکس آتش دیدید خوشحال باشید زیرا درست جایی که از همه چیز و همه کس نا امید شده اید  یک چیزی به دست می آورید که تمام این نا امیدی ها را از بین می برد.

به هر حال هرگاه عکس آتش را در فنجان قهوه خود دیدید بدانید اوضاع بر وقف مراد می شود اما باید هواس خود را جمع کنید که در این مدت عجله نکنید تا کار ها خود به خود درست شوند. حال ممکن است شکل آتش درون فنجان به گونه های دیگر باشد مثلا به شکل آتشفشان باشد با ما همراه باشید تا به تعبیر آتشفشان در فال قهوه بپردازیم.

برای مشاهده جواب فال قهوه با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر آتش در فال قهوه

تعبیر آتشفشان در فال قهوه  نیز مانند دیگر اشکال در ته فنجان بستگی دارد که در کجای فنجان باشد. جالب است بدانید اهمیت شکل هایی که در قسمت بالایی فنجان می افتند بیش تر از ساید شکل ها می باشد

  • تعبیر آتش در فال قهوه در بالای فنجان
  • تعبیر آتش در فال قهوه در وسط فنجان
  • تعبیر آتش در فال قهوه در پایین فنجان

شکل آتش در قسمت بالایی فنجان به چه معنا است

آتشفشان در حالت کلی به معنی بالا رفتن خشم و طغیان است حال بیاید کمی جزئی تر به تعبیر آن دقت کنیم . در دنیای واقعی و خارج از فنجان نیز آتشفشان کاملا غیر منتظره فوران می کند باید خدمت شما عرض کنیم که دیدن آتشفشان  در ته فنجان نیز خبر از رخداد های غیر منتظره و یکهویی دارد. حتی ممکن است احساساتی که مدت ها بود بر آن سرپوش گذاشته بودید سر به بیرون بزند.

دیدن آتش فشان در قسمت بالایی فنجان به این معنی است که یک تنش در زندگی شما می افتد مثلا ممکن است طلاق بگیرید و یا این که در محل کار خود با دیگران به مشکل بخورید. قطعا این شرایط پیش آمده بر روی روحیه و اعصاب شما تاثیر می گذارد سعی کنید در این شرایط بر خود مسلط باشید. در چنین شرایطی خانواده بیش ترین کمک را به شما می کند پس در این شرایط از کمک گرفتن از آن ها غافل نشوید.

سایت فارسی کلاب به شما پیشنهاد میکند که مرغوب ترین قهوه ها را از سایت  espressomaker  تهیه کنید .

تعبیر آتش در فال قهوه

اگر آتش فشان در وسط فنجان بود به چه معنی است؟

تعبیر آتش در فال قهوه در ته فنجان شما قصد دارد به شما این انگیزه را بدهد و بگوید درست است که مدت زمان زیادی است که در یک زندگی سخت و کسل کننده زندگی کرده اید اما دیگر وقت آن رسیده است که فکری به حال زندگی خود بکنید و خود را از این شرایط ملامت آمیز نجات دهید. پس از همین امروز به فکر به فکر تقویت روحیه خود باشید.  تعبیر این شکل این است که در حال حاضر با یک سری مشکل دست و پنجه نرم می کنید که اگر آن ها را حل نکنید بعدا موجب درد سر های بزرگ تری برای شما می شود. پس هر چه زودتر به فکر حل مشکلات خود باشید.

تعبیر آتش در فال قهوه

در این بخش یک نگاهی بیندازیم به تعبیر آتشفشان در قسمت پایینی فنجان

تعبیر آتش در فال قهوه در قسمت پایینی وضعیت بهتر از سایر جاها است تعبیر این شکل این است که شما قابلیت این را دارید که احساسات و هیجان خود را کنترل کنید و آن ها را در جایی که نباید بروز نمی دهید سعی کنید این اخلاق خود را به دیگر دوستان خود نیز یاد بدهید تا آن ها نیز بتوانند احساسات خود را کنترل کنند.

گاهی ممکن است این شکل به صورت پراکنده و پخش در فنجان باشد تعبیر این تصویر این است که شما دچار مشکلاتی شده اید و به خاطر اخلاق بدتان دوستان نزدیک بسیاری را از دست داده اید  این اخلاق حتی بر روی کارتان نیز تاثیر خود را گذاشته است بهتر است هر چه زودتر از کسی که کار بلد است کمک بخواهید در غیر این صورت وضع از این بدتر می شود  و آینده ای  غم بار و کسل کننده خواهید داشت پس به خاطر خودتان هم که شده است از همین امروز تغییر را شروع کنید و طور دیگری به زندگی نگاه کنید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here