مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
انواع نوشیدنی

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری چه زمانی است؟ زیاده روی نکنید

مطالب پربازدید

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری

اکثر مردم بر این باورند که مصرف قهوه وزن آن ها را به طور چشم گیری کم می کند . اما باید خدمت شما عرض کنم که این نکته صحیح نیست . مصرف قهوه برای چربی سوزی کاملا ایده ی جالب و درستی است اما این کم کردن وزن یکهو انجام نمی شود و با برنامه ی درست و مصرف سر وقت امکان پذیر است . با ما همراه باشید تا با یک دیگر بخوانیم که بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری چه وقت است؟ عده ای بر این باور هستند . که مصرف قهوه قبل از خوردن صبحانه و یا بعد از ورزش بسیار کار آمد و مفید است . در بخش های بعدی با ما همراه باشید تا بررسی کنیم و بفهمیم چند درصد از این مطالب درست است.

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری
قهوه برای لاغری

زمان خوردن قهوه تاثیر بسیار زیادی در اثرات آن دارد. قهوه را معمولا ناشتا قبل از صبحانه و عصر میل می کنند. خوردن قهوه ناشتا بسیار تاثیر پذیر بوده و تاثیرات آن قابل درک است.

قهوه خواص بی نظیری دارد. به تازگی محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کرده است و جزء نوشیدنی های پرمصرف نیز شده است.

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری
لاغری با قهوه

در نوشیدن قهوه زیاد روی نکنید

( بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری ) قطعا زیاده روی در هر چیزی خوب نیست و مصرف قهوه نیز از این قاعده مستثنی نیست . اگر شما بیش تر از ۴۰۰ میلی لیتر قهوه در روز مصرف کنید . قطعا دچار اختلال در خواب خود می شوید بهتر است حداقل دو فنجان و یا حداکثر ۴ فنجان در طول روز قهوه میل کنید . البته نوع قهوه مصرفی نیز مهم است بهتر است قهوه را در فواصل طولانی نوش جان کنید .

مطالب پربازدید

خوردن قهوه برای لاغری

اما بهترین زمان مصرف قهوه برای چربی سوزی قبل از صبحانه، یک فنجان بعد از غذا و اگر قصد خوردن ناهار را ندارید می توانید ظهر یک فنجان قهوه و غروب نیز یک فنجان دیگر میل کنید . قبل از شام نیز یک فنجان بخورید تا اشتهای شما تنظیم شود و در خوردن شام زیاده روی نکنید . باید به این نکته توجه کنید که اگر شب از قهـــــوه استفاده می کنید . بهتر است قهوه تان رقیق باشد تا عامل بی خوابی تان نباشد و هم چنین دندان های شما را زرد نکند.

بهترین زمان مصرف قهوه برای چربی سوزی
قهوه پر کافئین برای لاغری

کاهش وزن با خوردن قهوه

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری صبح قبل از خوردن صبحانه است . دقت کنید که میل کردن قهوه به همراه شکر سبب افزایش وزن می شود . باید از مصرف قهوه با شکر پرهیز کنید . اگر خوردن قهوه ی تلـــــخ به تنهایی برای شما کار سختی است . بهتر است آن را با مقداری شیر بدون چربی و یا شیرین کننده هایی که فاقد قند هستند استفاده کنید . اگر می خواهید در امر کاهش وزن نتیجه ی بهتری بگیرید به همراه قهوه خود آب بنوشید این نوشیدن آب دو خاصیت دارد: بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری .

بهترین زمان مصرف قهوه سبز برای لاغری

  • نوشیدن قهــــوه قطعا سبب تکرر ادرار می شود و این اتفاق سبب می شود که آب بدن شما کم شود پس با نوشیدن آب حجم آب رفته را برگردانید.
  • نوشیدن آب به همراه قهوه موجب سیری شما می شود و این کار سبب می شود شما در طول روز غذای کم تری بخورید.

دقت کنید که این کار با یک هفته و یا دو هفته نتیجه ی دلخواه را به شما نمی دهد . در صورت تثبیت رویه به نتیجه های خوبی خواهید رسید پس یک برنامه ی طولانی مدت برای این کار تهیه کنید.

بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری

مطالب پربازدید

قهوه برای لاغری و ورزش

( بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری ) قطعا می دانید که تمام رژیم های غذایی بدون ورزش اثر بخشی خیلی کندی دارند . اگر قصد کاهش وزن دارید و برای رسیدن به وزن دلخواهتان عجله دارید . به هیچ وجه ورزش کردن را دست کم نگیرید . بهترین زمان برای مصرف قهوه قبل از شروع تمرین و یا در حین انجام تمرین است . زیرا انرژی لازم برای انجام تمرین های ورزشی را بدن شما دریافت می کند . شما حتی می توانید بعد از انجام تمرین های ورزشی خود یک فنجان قهوه میل کنید. 

بهترین زمان خوردن قهوه اسپرسو برای لاغری

کلام آخر

( بهترین زمان خوردن قهوه برای لاغری ) شایان به ذکر است که مصرف حدود ۳۰۰ میل کافئین موجود در قهوه انرژی شما را به طرز چشم گیری افزایش می دهد . قطعا کیفیت انجام تمرین های شما نیز بالا تر می رود و چربی های بدن شما را می سوزاند . شما پس از مصرف قهوه در کنار ورزش در هفته شاهد کاهش حداقل دو کیلو گرم از وزن خود خواهید بود . بهتر است روزانه حداقل ۳۰ دقیقه ورزش کنید . حتی اگر این زمان برای شما سخت است می توانید آن را به دو زمان ۱۵ دقیقه ای تقسیم کنید . در صورت انجام مرتب تمرین ها به نتیجه ی دلخواه خود برسید.

مصرف قهوه برای معده: مانند شمشیر دو لبه است و به شکم شما بستگی دارد. به عنوان مثال ، اگر معده شما مستعد سوزش معده و ریفلاکس باشد ، مصرف قهوه باعث افزایش آن می شود. از طرف دیگر ، اگر معده شما دارای مشکلات گوارشی باشد ، قهوه به رفع مشکل شما کمک می کند ، بنابراین تصمیم با خودتان است.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا