مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
عمومی

دهقان فداکار اینگونه در کتاب های جدید درسی با لباس سفید پوشانده شد! + عکس

مطالب پربازدید

دهقان فداکار با لباس سفید

براساس گزارش روابط عمومی و روابط بین الملل سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزش ، یدولا رهبری نژاد ، معاون دفتر تدوین ، در ارسال اسناد زیر گفت: چنین اقداماتی با سو نیت و دیدگاه های سیاسی

قطعاً می توان گفت که در سخنرانی های خود از منابع غیر معتبر اطلاعات دریافت می کنند ، که در نهایت اعتماد عمومی به رسانه ها ، مردم و سخنرانان را از بین می برد.

دهقان فداکار با لباس سفید

دلیل حذف درس دهقان فداکار از کتابها

محمد بختایی در گفت وگو با ایسنا ، درباره حذف درس اختصاصی کشاورز از کتاب های درسی اظهار داشت: مباحث کتاب های درسی هر چند سال تغییر می کند. درس اختصاصی کشاورز در کتاب فارسی کلاس سوم دبستان جای خود را به نمادهای دیگر داده است.

مطالب پربازدید

نام او برای همیشه در صحنه باقی خواهد ماند و اکنون خواسته اصلی مردم این است که درس دهقان فداکار را به کتاب های درسی برگردانند و مجسمه ای از این آقا را طراحی کنند تا مرهمی در قلب مردم ایران و او باشد. خانواده.

شکایت دهقان فداکار

دهقان فداکار با لباس سفید در طول زندگی خود ، مرحوم حاجوی در مصاحبه ها شکایات خود را مطرح کرد.

در این داستان ، نام من ریس ریزعلی حاجوی بود ، در حالی که نام اصلی من آزبر علی حاجوی است.

در این کتاب نوشته شده بود که من پیراهنم را در می آورم تا جان مسافران را نجات دهم و آن را روشن کنم در حالی که آن شب پیراهن به تن داشتم و مشعل درست می کردم ، کتم را به یک چوب بستم و حرکت قطار را متوقف کردم .

در کتابهای درسی جدید آمده است که کشاورز فداکار با پیراهن بار دیگر نه با کلمات بلکه با اعمال محبت ، شهامت و از خودگذشتگی به کودکان ایرانی آموزش می دهد.

مطالب پربازدید

تا فرزندان ایران بدانند عشق ، ایثار و از خودگذشتگی به چه معناست

قهرمان آذربایجانی زبان دبستان ما سرانجام در تاریخ 1 دسامبر 2017 در سن 86 سالگی از قطار زندگی در بیمارستان امام رضا تبریز پیاده شد و برای بازدید از لاهه سوار قطار زندگی پس از مرگ لبیک گویان شد.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا