فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

ثبت نام دوره تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش دبستانی

ثبت نام دوره تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش دبستانیمدیر کل روابط عمومی دارالقرآن خانه کارگر گفت: ثبت نام دوره تربیت مربی قرآن مهدکودک و پیش دبستانی در شهر تهران آغاز شده و تا ۱۵ دی ماه ۹۸ ادامه دارد.

محمد صادق محسنی کبیر گفت: این دوره جامع ترین دوره تربیت مربی قرآن مهد کودک و پیش دبستانی است و متقاضیان ثبت نام دوره تربیت مربی قرآن می توانند تا ۱۵ دی ماه ۹۸ با شماره ۰۲۱۶۶۹۷۸۰۰۱ تماس گرفته و یا اینکه عدد ۳ را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۱۰۰۱۰۰ ارسال کنند.

محسنی همچنین اظهار کرد: این دوره با هدف تربیت متخصصان قرآنی و در سه بخش علوم قرآنی، خلاقیت و روانشناسی طی ۷۸ ساعت اموزش تئوری و ۱۰۰ ساعت کارورزی برگزار خواهد شد. این دوره برای نخستین بار در کشور به همت سازمان دارالقرآن خانه کارگر طراحی و اجرا شده و ظرفیت آن ۵۰۰ نفر است که داوطلبان این دوره ابتدا باید در یک جلسه کلاس پیش نیاز شرکت کنند.

شرکت کنندگان در این دوره ها توانایی تدریس حفظ ۵ تا ۶ سوره از قرآن کریم و آیات و احادیث کاربردی، حروف الفبا و روخوانی قرآن کریم را به کودکان آموزش می بینند که این آموزش ها به روش های مختلف اعم از بازی، سرگرمی، نقاشی، کاردستی و … است.

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.