مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار علمی و آموزشی

جشنواره هنری | هفته پژوهش | برگزار می شود

مطالب پربازدید

جشنواره هنری جشنواره هنری

دبیرخانه شورای عالی علوم ، تحقیقات و فناوری ، جشنواره هنر در هفته پژوهش برای آموزش بازیگران علم ، تحقیق و نوآوری ، از یک سو ، و اتصال افراد با زمینه های تخصصی ، از سوی دیگر ، و به منظور افتتاح افق و رویکردهای “ملی” موثر اجرا خواهد شد

جشنواره هنری هفته پژوهش با موضوع فرصت‌ها و چالش‌های ملی در دبیرخانه شورای عالی عتف برگزار می شود.

 به نقل از دبیرخانه شورای عالی علوم، تحقیقات و فناوری، جشنواره هنری هفته پژوهش با هدف روشنگری بازیگران عرصه علم، پژوهش و نوآوری از یک سو و پیوند مردم با حوزه‌های تخصصی از سوی دیگر و در راستای گشودن افقی پرامید و رهیافت‌های موثر در زمینه  «فرصت‌ها و چالش‌ها ملی» برگزار می شود.

عناوین این جشنواره شامل «مدیریت آب و خاک»، «حمل و نقل و آلودگی محیط زیست»، «سلامت و درمان»، «فرهنگ و سرمایه اجتماعی»، «فضای مجازی» می شود.

مطالب پربازدید

فرصت های و چالش های ملی

این جشنواره در بخشهای پژوهشگران، دانشجویان و دانشآموزان است و علاقمندان می توانند در رشته های کاریکاتور، عکاسی، نقاشی، فیلم کوتاه مستند (حداکثر ۶۰ ثانیه)، انیمیشن (حداکثر ۶۰ ثانیه) در جشنوراه هنری شرکت کنند.

تمام شرکت کنندگان باید از طریق نشانی اینترنتی www.atf.gov.ir در جشنواره ثبت نام و آثار خود را ارسال کنند.شرکت کردن در بیش از یک رشته، بلامانع است اما برای شرکت در هر رشته، فرایند ثبت نام باید به طور جداگانه انجام شود.

مهلت ارسال آثار از سوی دبیرخانه این جشنواره تا ۳۰ آبان ۱۳۹۷ اعلام شده است.

نفرات برتر در بخش دانش آموزی  ۳ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر،  ۲ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر و ۱ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر دریافت می کنند. همچنین به دانشجویان و پژوهشگران برتر نیز  ۴ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر،  ۳ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر و ۲ میلیون تومان به همراه لوح تقدیر اهدا می شود.

منبع: مهر

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا