فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

وبسایت موکب اشتغال محرومان راه اندازی شد / نیازمندان ثبت نام کنند

وبسایت موکب اشتغال محرومان امروز راه اندازی خواهد شدوبسایت موکب اشتغال محرومان با هدف کمک به اشتغال محرومان و نیازمندان، امروز در فضای مجازی راه اندازی خواهد شد.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد امام خمینی (ره) در جمع خبرنگاران گفت: وبسایت موکب اشتغال محرومان از امروز در فضای مجازی به صورت دائمی راه انداری خواهد شد و محرومان نیازمند به اشتغال و همچنین خیرین می توانند با ورود به این سایت از خدمات درنظر گرفته شده استفاده کنند.

عبدالملکی افزود: وبسایت موکب اشتغال محرومان این ظرفیت را دارد تا برای محرومان و نیازمندان شغل ایجاد کند و در واقع خیرینی که قصد خدمت به محرومان را در حوزه اشتغال دارند می توانند با مراجعه به این سایت اقدام به ثبت نام و کمک رسانی داشته باشند.

شرایط ثبت نام

بر همین اساس خیرین، کارآفرینان، نیازمندان و محرومان می توانند با مراجعه به این وبسایت ثبت نام و در یک فرایند مشخص از خدمات در نظر گرفته شده استفاده کنند که البته ثبت نام در این وبسایت محدودیتی ندارد و اشخاص حقیقی، حقوقی، شرکت های خصوصی، هیئت ها و… می توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

وی همچنین اظهار کرد: براساس آمار یک میلیون و چهار صد هزار نیازمند بیکار در کشور وجود دارند که باید تلاش شود برای این تعداد افراد شغل ایجاد شود. همزمانی فعالیت این وبسایت با اربعین گره خورده است و در واقع بنا داریم از مدل خدمت رسانی در اربعین در حوزه اشتغال محرومان و نیازمندان بهره ببریم.

قرار است کسانی که قصد خدمت به محرومان از طریق فراهم کردن لوازم اشتغال را دارند در آنجا ثبت نام کنند و نیازمندان به خدمات نیز در آنجا ثبت نام می کنند و بعد تایید آنها از طرف کمیته امداد، به ارائه کنندگان خدمات ارجاع می شوند. تامین سرمایه، ضمانت وام، آموزش کسب و کار فنی و حرفه ای، مشاوره و بازار یابی و کمک به تامین مواد اولیه برای ایجاد اشتغال از خدماتی است که در این وبسایت پیش بینی شده است.

 

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.