مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
موبایل، لپ تاپ، تبلت

دیلیت اکانت واتس آپ ” ترفند حذف اکانت واتس آپ و اتفاقات که به همراه دارد “

مطالب پربازدید

دیلیت اکانت واتس آپ

این پیام رسان را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و از طریق اینترنت پیام های خود را ارسال کنید اما اگر دیگر مایل به استفاده از پیام رسان واتس آپ نیستید و می خواهید اکانت واتس آپ خود را پاک کنید با ما همراه باشید تا به شما دیلیت اکانت واتس آپ فارسی و دیلیت اکانت واتس آپ انگلیسی را آموزش دهیم. اگر اکانت خود را پاک کنید نتیجه هایی برای شما خواهد داشت، اکانت شما از دیتا بیس واتس آپ حذف خواهد شد و نام شما از تمام گروه های واتس آپ که در آن عضو بودید و فعالیت داشتید حذف خواهد شد و تمامی اطلاعات شما از اکانت واتس آپ پاک می شود.

واتس آپ یکی از پر کاربرد ترین و شناخته شده ترین پیام رسان های مورد استفاده توسط کاربران تلفن های اندروید می باشد. شما با استفاده از واتس آپ قابلیت ارسال پیام متنی، پیام صوتی، تماس ویدیویی، فرستادن عکس و غیره را دارید.

به این نکته توجه داشته باشید که اگر اکانت خود را پاک کنید به هیچ وجه نمی توانید اکانت خود را باز گردانید و دیگر به اطلاعات واتس آپ دسترسی نخواهید شد.

آموزش حذف اکانت واتس آپ

  • ابتدا دکمه ی منو یا سه نقطه را لمس کنید.
  • سپس گزینه ی settings یا تنظیمات را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت واتس آپ

مطالب پربازدید
  • از قسمت settings گزینه Account را انتخاب کنید.

حذف اکانت whatsapp

  • گزینه Delete my account را انتخاب کنید‌.
  • در قسمت Delete my account شماره موبایل خود را وارد کنید و سپس دکمه Delete my account را لمس کنید.حذف حساب واتس آپ

حذف اکانت واتس آپ فارسی

هر کاربری ممکن است به دلایلی قصد دیلیت اکانت واتس آپ خود را داشته باشد به عنوان مثال اگر گوشی خود را گم‌ کرده اید و می خواهید اکانت واتس آپ گوشی گم شده خود را پاک کنید برای این کار می توانید حذف اکانت واتس آپ گوشی گم شده خود را از طریق کامپیوتر انجام دهید. دیلیت اکانت واتس آپ فارسی از دیلیت اکانت تلگرام ساده تر می باشد و نیازی به اقدام از طریق وب سایت نبوده و می توان عمل حذف را از طریق خود نرم افزار واتس آپ انجام داد. حذف اکانت واتس آپ شامل مراحلی است که پس از انجام آن مراحل اکانت شما حذف و شما دیگر قادر به بازگشت آن نخواهید بود.

مراحل حذف اکانت واتس آپ فارسی

ابتدا برنامه واتس آپ را در تلفن همراه خود باز کنید سپس وارد بخش تنظیمات شوید و از طریق گزینه حساب وارد بخش حساب کاربری خود شوید و گزینه حذف اکانت خود را انتخاب کنید و در مرحله آخر حذف اکانت خود باید شماره موبایل خود را مطابق با فرمت بین المللی وارد کنید و در انتها گزینه حذف اکانت را انتخاب کنید و در مرحله آخر حذف اکانت واتس آپ خود باید شماره موبایل خود را مطابق با فرمت بین المللی وارد کنید و در انتها گزینه حذف اکانت را انتخاب کنید.

شما می توانید با توجه به مطالب گفته شده بالا به طور صحیح اکانت واتس آپ خود را پاک کنید اما قبل از پاک کردن اکانت مطمعن شوید زیرا اطلاعات شما به طور کامل پاک خواهد شد. اگر می خواهید واتس آپ را به طور کامل پاک کنید از گزینه ی un install استفاده کنید و به راحتی واتس آپ خود را پاک کنید. ما در این مطلب شما را با نحوه حذف اکانت واتس آپ فارسی و حذف اکانت دائمی واتس آپ آشنا کردیم و امیدواریم گامی برای کمک به شما عزیزان و همراهان دوست داشتنی انجام داده باشیم.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا