مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
دکوراسیون

ایده های ناب برای طراحی نمای ساختمان مدرن ، کلاسیک ” طراحی داخلی “

مطالب پربازدید

25 نمای داخلی مدرن و زیبا با نمای عالی

وبلاگ های طراحی با ایده های بی شمار طراحی نمای ساختمان و طراحی داخلی ساختمان پر شده اند. در مورد ایده های ظاهری خود چطور؟ چگونه برای بسته بندی خانه خود برنامه ریزی می کنید؟ طراحی نمای ساختمان مدرن شما از کجا به نظر می رسد ، حیاط شما را بو می کند و در پایان هر روز به چه سوار می شوید؟ این 25 نمای بیرونی منزل نشان دادن نمای مدرن را نشان می دهد . در این مقاله چندین ایده برای طراحی نمای ساختمان برایتان به اشتراک میگذاریم.

25 ایده طراحی نمای ساختمان

آنها با استفاده از ترکیبی از چوب ، گچ ، بامبو ، شیشه و بتن ، مستقیماً به صفحات عمودی بزرگ شلیک می شوند ، به سطح افقی بلند و درختان نخل و درختان خرما متقاطع تبدیل می شوند و در تنظیمات طبیعی بی شماری قرار می گیرند. از بین پنجاه بهترین طراحی خارجی مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

طراحی نمای ساختمان ” تجسم ساز “

نت های رنگی چوب ، گچ و قارچ را در یک طراحی بیرونی زیبا ترکیب کنید. کنار خیابان ، این خانه با یک ردیف از پرچین های مراقبت از باغ به پایان می رسد.

مطالب پربازدید

ایده طراحی نمای ساختمان مدرن و کلاسیک

 

تجسم سازی ساختمان مدرن

سبزی را در خانه خود بگنجانید. این آجر سفید باعث عبور نور از داخل درهای آجری می شود ، در حالی که یک سرخس خزنده در بالای محل زندگی و گاراژ قرار گرفته است.

ایده طراحی ساختمان کلاسیک و خوشگل

 

مطالب پربازدید

طراحی نمای ساختمان مدرن

خانه های مدرن لازم نیست در شهر باشند. شکوفه های گیلاس سفید و درختان بید در یک جنگل خیره کننده لانه می کنند که نرمی ایجاد می کند ، در حالی که ستونی که به رنگ سیاه رنگ شده است ، یک اتاق با منظره ایجاد می کند.

طراحی نمای ساختمان مدرن

طراحی نمای جنگلی

همه ما هر از گاهی آرزو می کردیم که یک کابین مدرن ساخته شود. این نمای چوبی شیاردار به آرامی از سطح و عمود بر بدنه آن عبور می کند و پنجره های خود را به یک جنگل کاج باز می کند.

ایده طراحی نمای ساختمان

طراحی ساختمان پیچیده

هیجان انگیز و پیچیده ، این مجموعه از سطح متلاشی می داند که چگونه با غروب خورشید بدرخشد. یک ستون آجری بژ بلند با صفحات چوبی آجدار که در یک قاب گچی قرار گرفته اند ، روبرو می شود ، که به نور مکان های مشترک را می دهد و در مناطقی که دوست داریم در آنها پنهان شویم ، باعث ایجاد حریم خصوصی می شود.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

ایده طراحی نمای ساختمان لوکس

طراحی نمای ساختمان باغ

باغ بیرونی خود را با چند سنگ تخریب شده مجسمه سازی کنید. این ساختمان مدرن ، با یک ستون بلند بتونی ، دیوار ملافه از سایبان و صفحات عمودی شیشه ای ، با یک ورودی سنگی و پله ای مطابقت دارد.

طراحی ساختمان کلاسیک

تجسم گرایی ساختمان ها

از استخر برای تقلید از نمای خارجی بدن خود استفاده کنید. این خانه افقی و خط دار از عناصر دارای قسمت های بالای شیشه و فلز محافظت می کند ، در حالی که یک نوار لوکس و آبی طول آن را گسترش می دهد. دو سطح پاسیو با انواع مختلفی از صندلی های فضای باز مدرن برای تعریف عملکردهای خاص هر منطقه تهیه شده است.

طراحی ساختمان مدرن

ساختمان مدرن

فولاد موج دار ، گچ و بتن را مخلوط کنید تا ترکیبی کامل از سبک مدرن و خانگی ایجاد شود. این اقامتگاه دو طبقه در یک زمین مسطح در زیر نور آفتاب و نورگیرهایی به ستاره ها راه می یابد.

طراحی نمای ساختمان شیشه ای

استفاده از ماده ای متفاوت در یک منطقه می تواند باعث برجسته شدن فضا شود. تاشو در فولاد ، بتن و شیشه ، این صفحه افقی خیره کننده راهی روشن به درب ورودی است.

ایده طراحی نمای ساحلی

این خانه مدرن روبروی یک صخره مرجانی مسخره که به راحتی به عنوان یک رویای تحقق یافته توصیف می شود ، چشمانمان را هیجان زده می کند. از آنجا که پنجره های زنجیره ای فلزی نور را به میزان مناسب وارد می کنند ، قاب های ذغالی قوی و آبشارهای سفید رنگ به بهشت شهری منتهی می شوند.

طراحی نمای ساختمان لوکس

ایده شطرنجی ساختمان

تا به حال یک نمای بیرونی شطرنجی تصور کرده اید؟ ما هم نداشتیم. این خانه دو طبقه با متریال مخلوط از این سبک استفاده می کند ، و آن را با یک بالکن محدب استیل و پاسیوی تعبیه شده در توف چمن پایان می دهد.

ایده های طراحی نمای ساختمان

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا