فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

فال فنجون روزانه دوشنبه ۳ آذر سال ۹۹ ” فال قهوه امروز ، طالع بینی قهوه روزانه “

فال فنجون روزانه

قرن هاست که انسان ها برای راهنمایی به آسمان نگاه می کنند. طالع بینی فنجون روزانه به سادگی مطالعه ارتباط بین مکان های نجومی سیارات و رویدادهای روی زمین است. ستاره شناسان بر این باورند که موقعیت خورشید ، ماه و سیارات در زمان تولد شخص تأثیر مستقیمی بر شخصیت آن شخص دارد. اعتقاد بر این است که این موقعیت ها بر سرنوشت فرد تأثیر می گذارد ، اگرچه بسیاری از ستاره شناسان احساس می کنند که آزادی نقش بزرگی در زندگی هر فرد خواهد داشت.

ما در فارسی کلاب احساس می کنیم که طالع بینی  می تواند به عنوان ابزاری قدرتمند و سرگرم کننده برای درک خود ، دیگران و دنیای اطرافمان مورد استفاده قرار گیرد. ما برای تعریف و درک دنیای خود از ابزارها یا زبانهای مختلفی استفاده می کنیم. به عنوان مثال ، ما می توانیم از ابزارهای روانشناختی و اصطلاحات برای بررسی رفتار انسان استفاده کنیم. به همین ترتیب ، طالع بینی ابزارهای غنی برای درک شخصیت انسان به ما می دهد و به ما زبانی می دهد تا مشاهدات خود را با دیگران برقرار کنیم.

آموزش تهیه قهوه

فال فنجون روزانه

در حالی که می توانیم از یک نمودار زایمان (که به آن نمودار زایمان یا فال نیز گفته می شود) به عنوان “پنجره” به سمت هر فرد یا رویدادی استفاده کنیم ، اما هرگز نباید از آن برای قضاوت یا طبقه بندی افراد استفاده کنیم. همچنین نباید آن را بهانه ای برای رفتار خود قرار دهیم! هرگز نمی توانیم ادعا کنیم که کاملاً همه چیز راجع به یک شخص می دانیم فقط به این دلیل که جدول تولد را در پیش رو داریم. ایده خوبی است که با طالع بینی به عنوان یک زبان ناقص برخورد کنید.

فال روزانه فنجون قهوه برای متولدین فروردین

دودلی برایتان می بینم در رابطه با کاری که می خواهید انجام دهید فعلا صبر کنید و عجله نکنید. اگر شخصی در رابطه با کاری که قرار است برایتان انجام دهد قول دده است عمل می کند که می تواند در رابطه با موضوع مالی ، عاطفی و… باشد.

فال فنجون روزانه متولدین اردیبهشت

از نظر تحصیلی اگر می خواهید در یک آزمونی شرکت کنید موفق می شوید در رابطه با یک چهار دیواری که مربوط به یک شغل است خوشحالی می بینم ، مانند یک مغازه. اگر قصد جابجایی دارید ۱۰ وعده دیگر انجام می شود.

فال فنجون متولدین خرداد

در رابطه با یک امتحان یا آزمونی مسیری را طی می کنید ، یا اگر بخاطر آزمونی به یک سفری رفته اید یا در آینده می خواهید بروید صد در صد قبول می شوید. این سفر می تواند جهت مصاحبه کاری باشد.

فال روزانه فنجان برای ماه تیر

اگر از نظر تحصیلی یا کاری شخصی بهتان پیشنهادی داده است قبول کنید. برایتان صحبت کردن در رابطه با یک کار یا تصمیمی که می خواهید با شخصی باهم انجام دهید برایتان خوب می بینم.

فال روزانه قهوه متولدین مرداد

در رابطه با نیتتان فعلا مانع افتاده است صبور باشید. اگر درگیر یک سری کارهای قانونی یا دادگاهی هستید کارتان انجام می شود ولی با کلی گذراندن سختی. از نظر عاطفی برایتان کمی اعصاب خوردی می بینم و به زودی یک ناراحتی در زندگی یا رابطه تان به وجود می آید.

فال روزانه قهوه متولدین شهریور

با توجه به نیت و خواسته تان ۹ وعده دیگر برایتان انجام می شود اما کمی زمان می برد. شما برای رسیدن به هدفتان یا تصمیمی که دارید بسیار تلاش می کنید ، می تواند کاری ، عاطفی و یا یک مسئله خانوادگی باشد ولی برایتان گره می بینم ، حل می شود اما کمی زمان می برد.

فال روزانه فنجان برای مهر ماه

از نظر عاطفی ۸ وعده دیگر خوشحالی می بینم مثل یک دیدار عاطفی ، برگشت و یا وارد رابطه شدن. با توجه به نیتتان ۱۰ وعده دیگر خوشحالی می بینم. به زودی یک قرار و ملاقات خوشحال کننده جهت جابجایی منزل ، قولنامه بستن و یا درمورد یک معامله باشد و به خوبی انجام می شود.

طالع بینی روزانه فنجان برای متولدین آبان

طی دو وعده دیگر یک تماس تلفنی دریافت می کنید که مربوط به مسائل مالی و یا شغلی است و با توجه به شرایط برایتان کمی دودلی به وجود می آید ولی بپذیرید.

طالع بینی متولدین آذر

ازدواج برای خودتان یا یکی از اعضای خانواده. به زودی از نظر عاطفی برایتان اتفاقات خوب می بینم ، می تواند دیدار با شریک عاطفی یا همسرتان باشد. اگر قصد باردار شدن دارید بچه تان دختر می شود.

فال روزانه متولدین دی

برای رسیدن به خواسته تان تلاش کردن می بینم و در رابطه با همین خواسته تان آقایی میانسال با موهای جوگندمی ، اندامی پر در این راه بهتان کمک می کند.

فال روزانه فنجان قهوه متولدین بهمن

شما فردی بسیار مهربان هستید و به همه کمک می کنید اما متاسفانه دستتان نمک ندارد و همچنین از نظر شغلی و کاری بسیار فعال هستید و همین خصوصیات اخلاقی تان باعث می شود که خیلی تو چشم باشید و رقیب و دشمن زیاد دارید ، اگر به تازگی پشت سرتان حرف می زنند یا از نظر کاری موقعیتتان درخطر است نگران نباشید به زودی مشکلات حل می شود و دست خیلی ها رو می شود.

فال فنجون روزانه متولدین اسفند

به زودی یک دیدار عاطفی خوشحال کننده با شریک عاطفی تان می بینم. امسال یک جابجایی می بینم که بسیار راضی هستید و در این مسیر با خوشحالی کارهایتان را انجام می دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۰ میانگین: ۰]

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.