مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار حوادث

سرقت از زنان پولدار به بهانه فالگیری

مطالب پربازدید
رمال
زن جوان به بهانه رمالی و فالگیری، با زنان طرح دوستی ریخته و پس از بیهوش کردن آنها وسایلشان رابه سرقت می‌برد.

چندی پیش زن میانسالی به اداره پنجم آگاهی رفت و از ربوده شدنش توسط یک زن جوان و راننده تاکسی خبر داد. او گفت: من ۷ روز در بیمارستان بیهوش بودم و عامل این بیهوشی زن جوانی بود که در پارک با او آشنا شدم.

وی ادامه داد: در یکی از بوستان‌های تهران نشسته بودم و زن جوانی هم کنارم بود. از اینکه بچه‌هایم در ایران نبودند و دلتنگشان بودم با او حرف زدم و درد و دل کردم. زن جوان به من گفت فالگیر خوبی سراغ دارد که از آینده می‌گوید. قرار گذاشتیم که فردای آن روز به سراغ فالگیر برویم. بین راه آبمیوه خریدم اما ناگهان متوجه شدم او چیزی داخل آبمیوه‌ام ریخت.

زن میانسال ادامه داد: از او پرسیدم چه کار می‌کنی، گفت تخم شربتی است و آبمیوه را خوشمزه می‌کند. همان‌طور که آبمیوه را می‌خوردم وارد مترو شدیم که ناگهان حالم بد شد. مردم می‌خواستند کمکم کنند اما او مانع شد و خودش مرا از مترو بیرون آورد. مقابل در مترو یک تاکسی و یک خودروی پژو منتظر ما بودند. اما ما سوار تاکسی شدیم و به راه افتادیم. نیمه هوش بودم و آنها مدام آدرس خانه‌ام را می‌پرسیدند.

اما وضعیتم طوری نبود که بتوانم آدرس درستی بدهم. بعد از ۵ ساعت آنها مرا در کنار خیابان رها کرده و دو گوشی آیفون، مقداری طلا و پول‌هایی که به همراه داشتم را سرقت کردند. رهگذران مرا بیهوش در کنار خیابان پیدا کرده و به بیمارستان منتقل کرده بودند.با شکایت زن میانسال به دستور بازپرس سهرابی تحقیقات برای شناسایی زن جوان و همدستانش آغاز شد. در حالی که بررسی‌ها در این خصوص ادامه داشت کارآگاهان اداره پنجم شکایت‌های مشابه دیگری دریافت کردند.

مطالب پربازدید

در ادامه تحقیقات کارآگاهان به سراغ آلبوم متهمان سابقه‌دار اداره آگاهی رفته و شاکی موفق شد متهم را شناسایی کند. بررسی‌ها نشان می‌داد که زن جوان به‌نام شهلا دو سال قبل در مقابل امامزاده‌ای شیرینی مسموم به زن جوانی داده است. مالباخته بعد از خوردن شیرینی حالش بد می‌شود و زن جوان قصد داشته تا او را سوار تاکسی کند اما مردم به کمک او می‌روند.

شهلا در آن پرونده بازداشت می‌شود اما از آنجایی که سرقتی صورت نگرفته و مدرک کافی وجود نداشت بعد از مدتی آزاد می‌شود.با شناسایی شهلا، زن جوان در مخفیگاهش بازداشت شد. او در تحقیقات به سرقت زن میانسال اعتراف کرد اما مدعی شد که از مخفیگاه دو همدستش خبر ندارد. به دستور بازپرس شعبه نهم دادسرای امور جنایی تحقیقات برای شناسایی مالباختگان احتمالی این پرونده ادامه دارد.

منبع: سر پوش

 

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا