مدل کاشت ناخن

زنان به دلایل مختلف کاشت ناخن انجام می دهند. بعضی ها برای زیبایی و بعضی ها برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته آنها رنگ و زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن ضعیف و شکننده دارند بسیار خوب است.

مدل کاشت ناخن را خودتان در منزل انجام دهید . آنچه را که Pinterest و آموزشهای YouTube سعی در متقاعد کردن شما دارند فراموش کنید. زیرا برای بسیاری از ما ، انجام کاشت ناخن در خانه بسیار چالش برانگیز است . به شخصه ، من به سختی می توانم از بین سایه های رنگی شخصی حرکت کنم . بدون اینکه رنگ آن را در سطح چهره خود جلب کنم ، چه رسد به اینکه هر نوع طراحی هنری ناخن را ویرایش کنم.

و این یک مشکل بزرگ است که مدل کاشت ناخن شما از داشتن ناخن های کاملاً تمیز مثل من تقویت بزرگی خواهید کرد . اشتباه نکنید ، من عاشق رفتن به آرایشگاه ناخن هستم به همان اندازه که عاشق طرح بعدی هستم . اما حتی یک مانیکور ماهانه با هزینه اضافی هنر ناخن می تواند بودجه من را خراب کند.

مدل کاشت ناخن آمبره ، مدل کاشت ناخن اسب تک شاخ

ابزار برای کاشت ناخن

خرید ابزار برای مدل کاشت ناخن برای استفاده در خانه هرگز چنین عملی نبوده است . من همیشه فکر می کردم اگر من مهارت لازم برای استفاده موفقیت آمیز در خانه را نداشته باشم . سرمایه گذاری در ابزارهای سنگ زنی و همه آن برس ها فایده ای ندارد . بنابراین ، در مخمصه کاشت ناخن خود ، سعی کردم ظاهر ساده ای را که می توانم با چیزهای تصادفی ریخته شده در اطراف خانه ام کار کنم ، امتحان کنم. جوامع زیبایی آنلاین از ترفندهای کاشت ناخن با استفاده از هر آنچه فکرش را می کنید. نخ دندان ، چوب ریمل ، نوار چسب ، کیسه های پلاستیکی و …

با این حال ، چه شما در حال یادگیری مدل کاشت ناخن باشید و چه یک متخصص با تجربه هستید . می توانید برای مانیکور بعدی در منزل خود به یکی از این طرح های جمع آوری شده نگاهی بیاندازید. و ایده بگیرید،البته محبوب و مقرون به صرفه پیدا کنید.

منبع : allure

مدل کاشت ناخن پا ، مدل کاشت ناخن پلنگی مدل کاشت ناخن پاییزه ، مدل کاشت ناخن پاستیلی مدل کاشت ناخن پودری ، مدل کاشت ناخن پا و دست مدل کاشت ناخن تیز کوتاه ، مدل کاشت ناخن تابوتی مدل کاشت ناخن تیره ، مدل کاشت ناخن تابستانی مدل کاشت ناخن ابی ، مدل کاشت ناخن اینستا مدل کاشت ناخن بلند ، مدل کاشت ناخن بچه گانه مدل کاشت ناخن برای عروس ، مدل کاشت ناخن بیبی بومر مدل کاشت ناخن بنفش ، مدل کاشت ناخن بادامی مدل کاشت ناخن برای دستای تپل ، مدل کاشت ناخن بدون لاک مدل کاشت ناخن 2020 ، مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک مدل کاشت ناخن کوتاه ، مدل کاشت ناخن دخترانه مدل کاشت ناخن اکلیلی ، مدل کاشت ناخن اسپرت مدل کاشت ناخن اینستاگرام ، مدل کاشت ناخن اداری مدل کاشت ناخن مربعی ، مدل کاشت ناخن جدید مدل کاشت ناخن هلویی ، مدل کاشت ناخن پاییزی

کاشت بنفش

کاشت رنگی

کاشت مشگی

رنگی

کاشت فرنچ

نقره ای

[the_ad id="30917"]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here