مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
تناسب و زیبایی

مدل کاشت ناخن خاص | بهترین طرح های خاص برای طراحی ناخن

مطالب پربازدید

مدل کاشت ناخن

زنان به دلایل مختلف کاشت ناخن انجام می دهند. بعضی ها برای زیبایی و بعضی ها برای پوشاندن ناخن هایی که به گفته آنها رنگ و زیبایی ندارند. استفاده از این ناخن ها برای افرادی که ناخن ضعیف و شکننده دارند بسیار خوب است.

مدل کاشت ناخن را خودتان در منزل انجام دهید . آنچه را که Pinterest و آموزشهای YouTube سعی در متقاعد کردن شما دارند فراموش کنید. زیرا برای بسیاری از ما ، انجام کاشت ناخن در خانه بسیار چالش برانگیز است . به شخصه ، من به سختی می توانم از بین سایه های رنگی شخصی حرکت کنم . بدون اینکه رنگ آن را در سطح چهره خود جلب کنم ، چه رسد به اینکه هر نوع طراحی هنری ناخن را ویرایش کنم.

و این یک مشکل بزرگ است که مدل کاشت ناخن شما از داشتن ناخن های کاملاً تمیز مثل من تقویت بزرگی خواهید کرد . اشتباه نکنید ، من عاشق رفتن به آرایشگاه ناخن هستم به همان اندازه که عاشق طرح بعدی هستم . اما حتی یک مانیکور ماهانه با هزینه اضافی هنر ناخن می تواند بودجه من را خراب کند.

مدل کاشت ناخن آمبره ، مدل کاشت ناخن اسب تک شاخ

مطالب پربازدید

ابزار برای کاشت ناخن

خرید ابزار برای مدل کاشت ناخن برای استفاده در خانه هرگز چنین عملی نبوده است . من همیشه فکر می کردم اگر من مهارت لازم برای استفاده موفقیت آمیز در خانه را نداشته باشم . سرمایه گذاری در ابزارهای سنگ زنی و همه آن برس ها فایده ای ندارد . بنابراین ، در مخمصه کاشت ناخن خود ، سعی کردم ظاهر ساده ای را که می توانم با چیزهای تصادفی ریخته شده در اطراف خانه ام کار کنم ، امتحان کنم. جوامع زیبایی آنلاین از ترفندهای کاشت ناخن با استفاده از هر آنچه فکرش را می کنید. نخ دندان ، چوب ریمل ، نوار چسب ، کیسه های پلاستیکی و …

با این حال ، چه شما در حال یادگیری مدل کاشت ناخن باشید و چه یک متخصص با تجربه هستید . می توانید برای مانیکور بعدی در منزل خود به یکی از این طرح های جمع آوری شده نگاهی بیاندازید. و ایده بگیرید،البته محبوب و مقرون به صرفه پیدا کنید.

منبع : allure

مدل کاشت ناخن پا ، مدل کاشت ناخن پلنگی مدل کاشت ناخن پاییزه ، مدل کاشت ناخن پاستیلی مدل کاشت ناخن پودری ، مدل کاشت ناخن پا و دست مدل کاشت ناخن تیز کوتاه ، مدل کاشت ناخن تابوتی مدل کاشت ناخن تیره ، مدل کاشت ناخن تابستانی مدل کاشت ناخن ابی ، مدل کاشت ناخن اینستا مدل کاشت ناخن بلند ، مدل کاشت ناخن بچه گانه مدل کاشت ناخن برای عروس ، مدل کاشت ناخن بیبی بومر مدل کاشت ناخن بنفش ، مدل کاشت ناخن بادامی مدل کاشت ناخن برای دستای تپل ، مدل کاشت ناخن بدون لاک مدل کاشت ناخن 2020 ، مدل کاشت ناخن کوتاه و شیک مدل کاشت ناخن کوتاه ، مدل کاشت ناخن دخترانه مدل کاشت ناخن اکلیلی ، مدل کاشت ناخن اسپرت مدل کاشت ناخن اینستاگرام ، مدل کاشت ناخن اداری مدل کاشت ناخن مربعی ، مدل کاشت ناخن جدید مدل کاشت ناخن هلویی ، مدل کاشت ناخن پاییزی

کاشت بنفش

مطالب پربازدید

کاشت رنگی

کاشت مشگی

رنگی

کاشت فرنچ

نقره ای

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا