فال برای کار

فال هرکس برای کار با توجه به ماه تولدش فرق می‌کند چون دارای روحیات و خلق و خوی متفاوتی می‌باشد.

فال شمع برای کار

هنگام انجام فال شمع برای کار باید تمرکز داشته باشیم و نیت کنیم و سه تا شمع انتخاب نماییم.

فال شمع برای کار

فال تاروت برای کار

برای گرفتن این فال ابتدا باید اول با تمرکز کامل نیت کنیم و سپس سه تا از کارت‌ها را انتخاب کنیم.

فال قهوه برای کار

نیت می کنیم و عدد از فنجان‌ها را انتخاب می نماییم.

فال کار

فال قران برای کار

همان استخاره است که توسط امام جماعت گرفته می ‌شود.
هرکسی با توجه به ماه تولدش دارای فالی برای کسب و کار خود می باشد.

انواع فال در سایت فارسی کلاب

فال متولدین ماه فروردین

افراد متولدین فروردین ماه یک رهبر متولد می شوند و علاقه دارند که مسئولیت هر کاری را بر عهدی خود بگیرند. افراد متولد فروردین ماه در رسیدن به اهداف خود همیشه عجله دارند و بی تابی می کنند و همین امر باعث می شود که این افراد در رسیدن به اهداف خود موفق باشند. بهترین شغل برای افراد این ماه می تواند استاد، معلم، وکیل، روزنامه نگار، آرایشگر، فروشنده می باشد

فال متولدین اردیبهشت ماه

متولدین این ماه افرادی کاملا سازمان یافته هستند. و همچنین دارای صبر و تحمل بسیاری هستند که می توانند هرکاری را کاملا سازمان یافته و با دقت انجام می دهند و در کسب و کار خود همیشه موفق هستند.

فال متولدین خرداد ماه

متولدین این ماه بسیار پر انرژی هستند و از کار کردن و تلاش برای رسیدن به موفقیت های خود لذت می برند. بهترین شغل برای این افراد می توانند هتلداری، مترجم، و مکتشف باشند چون اینگونه شغل ها نیازمند انرژی بسیاری هستند.

فال متولدین تیر ماه

متولدین این ماه به امنیت شغلی خود بسیار اهمیت می دهند. متولدین ماه تیر افرادی بسیار پند دهنده هستند و مناسب ترین شغل برای آن ها روانشناسی، روانپزشکی، مشاوره می باشد.

فال برای کار متولدین مرداد ماه

متولدین این ماه بسیار بشاش و جمع گرا هستند و بهترین افراد برای رهبری و مدیریت در کسب و کار می باشند. این افراد می توانند رئیس جمهور، مدیر، رئیس، و ویراستار عالی و بنامی شوند.

فال متولدین شهریور ماه

متولدین این ماه مهارت خاصی در تجزیه تحلیل دارند و شغل مناسب برای این افرد تحقیقات، پزشکی، آزمایشات می باشد.

فال متولدین مهر ماه

متولدین این ماه بسیار خوش زبان هستند و می توانند در زمینه ی کسب و کار بهترین سیاستمدار، بهترین مشاوران تحصیلی، بهترین قضاوت کننده در دادگاه باشند.

فال برای کار متولدین آبان ماه

متولدین این ماه علاقه ندارند که کسی در کار آن ها دخالت کنند یا به آنها دستور بدهند چون این افراد بسیار فرد گرا هستند. این افراد می توانند جزوء بهترین تاجران، مدیران و مشاوران باشند.

فال متولدین آذر ماه

متولدین این ماه افرادی بسیار خوش صحبت هستند و می توانند در کارهایی مثل فروشندگی ، بازار یابی، موفق باشند در کل در تمام کسب و کارهایی که به ارباب رجوع مربوط می شود می توانند موفق باشند.

فال متولدین دی ماه

متولدین این ماه علاقه ی چندانی به انجام کارهای بزرگ ندارند. و در کل این افراد با انسان ها رابطه ی خوبی برای کار ندارند ولی با اشیای بی جان ارتباط بهتری دارا می باشند شغل مناسب برای این افراد مهندسی مکانیک، مهندسی نرم افزار و کامپیوتر می باشد.

فال متولدین بهمن ماه

متولدین این ماه افرادی آینده نگر هستند. کسب و کار مناسب برای این افراد ستاره شناس، طالع بین می‌باشد.

فال برای کار متولدین اسفند ماه

این افراد با کمک از کتاب های رهنما می‌توانند سخت ترین کارها را به بهترین نحو انجام دهند. شغل مناسب برای این افراد نائب رئیس، نائب وزیر، معاون رئیس جمهور می‌باشد.

فال برای کار
Caucasian man working shoot
انواع فال‎های کسب و کار
فال شمع برای کسب و کار
این گونه است که بصورت آنلاین انجام می‌شود و فرد بعد از نیت کردن سه تا از شمع‌ها را انتخاب می‌کند و بعد تفسیر این شمع‎ها برای فرد نمایان می‌شود.

 

فال تاروت
این فال با استفاده از کارت‌های تاروت انجام می‌شود بعد از اینکه سه تا از کارت های تاروت را انتخاب کردیم تعابیر و تفسیر آن‌ها برای ما نمایان می‌شود.
فال قرآن

 

که همان استخاره است که به حالت خوب یا بد نمایان می‌شود و توسط امام جماعت استخاره گرفته می ‌شود.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here