فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

داروهای گیاهی که باعث افرایش میل جنسی می شود!

دارو هایی زیادی در افزایش میل جنسی وجود دارد که باید انرا استفاده کنید. تقویت قوای جنسی با داروهای گیاهی قابل انجام است. شما باید این دارو ها را با تجویز پزشک مصرف کنید. مکمل های تقویت قوای جنسی در بسیاری از دارو خانه های سطح شهر وجود دارد که می توانید آن را خریداری کنید. ازبین بردن ناتوانی جنسی از روش های موثری قابل درمان است.

تقویت قوای جنسی

گیاه هایی که در تقویت قوای جنسی موثر است.!

گیاه الوتروکوکوس

این گیاه در تقویت قوای جنسی تاثیر بالایی خواهد داشت. این گیاه تاثیر بالایی بر روی انواع عوامل مخرب که باعث کاهش میل جنسی می شود می گذارد. ریشه گیاه باعث تحریک غدد، آندوکرین شده و میل جنسی را افرایش می دهد.  روش استفاده از این گیاه جوشاندن آن است. ریشه این گیاه را به مدت ۵۵ دقیقه جوشانده سپس مصرف کنید. توجه داشته باشد که این محلول را ابتدا صاف کرده و اگر کمی زنجبیل به آن اضافه کنید بودی مطبوعی خواهد داشت. استفاده از این دارو برای افرادی که فشار خون دارند و یا خانم های باردار منع شده است.

سایه دانه

این گیاه سراسر از هرمون های جنسی است. طبیعت این گیاه گرم بوده و باعث تقویت قوای جنسی شده و می تواند در پسر دار شدن شما تاثیر بالایی داشته باشد. روش استفاده از این گیاه روغن آن است. می توانید روغن آن را تهیه کرده و در سالاد و غذای خود مصرف کنید.

گزنه

یکی از گیاه هایی که دارو های گیاهی می باشد که در تقویت میل جنسی تاثیر زیادی خواهد گذاشت. گزنه را اگر به شکل مستقیم مصرف کنید باعث خارش و سوزش پوست می شود. اما باید بدانید که این گیاه باعث افرایش تستسرون در مرد ها خواهد شد. روش مصرف این گیاه بدین گونه است که حدود ۵ برگ آن را شسته و و خشک کنید. بعد از خشک شدن آن را به مدت، ۱۵ دقیقه در یک فنجان آب خوش گذاشته تا عصاره آن بیرون اید. البته این گیاه دارای کپسول نیز است. می توانید از کپسول آن به مدت ۱ ماه صبحا استفاده کنید تا باعث افزایش میل جنسی شما شود.

گشنیز

این گیاه می تواند ناتوانی جنسی را درمان  کند. گشنیز برای خانم ها و آقایان باعث افرایش هورمون های جنسی شده و قوای جنسی را تحریک می کند. روش استفاده آن بسیار آسان است. حدود ۱ ماه ۳۰ گرم گشنیز خام را میل کنید نا اثرات آن را مشاهده کنید.

دامیانا

این گیاه تاثیر بسیار بالایی در تقویت قوای جنسی دارد. پژوهش های زیادی به روی ۷۷ درصد از زنان اروپایی انجام شده که همه آنها از مصرف این گیاه رضایت داشته و اعتقاد داشتنکه بعد از خوردن این گیاه تحریک پذیری بالا تری دارند. این گیاه در قرن ۲۰ یکی از پر مصرف ترین دارو های درمان ناتوانی جنسی بود. این گیاه را باید ۵ گرم آن را در ۱۵۰ لیتر آب جوشانده و صبح ها میل کنید. استفاده زمانی این دارو حدود ۳۰ روز خواهد بود .

آیا استفاده دارو های گیاهی بر روی تقویت میل جنسی تاثیر گذار است؟!

باید بگویم که بله! دارو های گیاهی در مدت زمانی طولانی جواب دهی خوبی دارند اما باید زمان و حوصله زیادی داشته باشید. اثرات منفی این گیاهان به شدت پایین بوده و هیچ گونه آسیبی به بدن انسان وارد نخواهد کرد.

اما استفاده از آن را باید با تجویز پزشک هماهنگ کنید. دارو های شیمیایی موجود در بازار امروز باعث می شود تا بدن انسان دچار بعضی از عوارض جانبی شود. درست است که در مدت زمانی کمتری نتیجه گیری می شود اما هزینه بسیار زیادی را به همراه دارد.

ناتوانی جنسی علاوه بر مشکلات هورمونی و جنسی، با مشکلات روانی نیز دیت و پنجه نرم می کند. برای داشتن یک رابطه سالم باید هم جسم و هم ذهن در بهترین حالت خود قرار داشته باشد. اگر روح و ذهن شما دچار خستگی باشد قادر له برقراری یک رابطه جنسی مناسب نبوده و زود انزالی در پی خواهد داشت.

پس شرایط روحی و جسمی خود را در بهترین حالت ممکن قرار دهید تا دچار این مشکلات در رابطه های عاطفی نشوید. تحریک قوای جنسی معمولا به کمک روانشناسان در کنار پزشکان نیازمند است. شما باید در دو آنها را درکنار یک دیگر داشته باشید

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.