مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اسرار خانه داری

روش اصولی | نصب برچسب شیشه مات کن

مطالب پربازدید

برچسب شیشه مات کن

نمی دانم آیا به استفاده از برچسب های شیشه مات فکر کرده اید یا نه. راستش را بخواهید تصمیم گیری در مورد آنها کمی دشوار است. شما نمی دانید بعد از نصب ویندوز برای شما کار می کند یا خیر. راستش را بخواهید ، پرده های شیشه ای مات نوعی پرده هستند که به فضای داخلی خانه شما احساس خاصی می دهند و در عین حال از حریم خصوصی شما محافظت می کنند تا بتوانید از نور طبیعی روز کافی برخوردار شوید. بعلاوه ، آنها مانند پرده های پارچه ای مانع گردش هوا نمی شوند و از این لحاظ نسبت به پرده های معمولی برتر هستند.

نصب برچسب شیشه مات کننصب و چسباندن برچسب شیشه مات کن آنقدر هم سخت نیست. با رعایت اصول نصب و چسباندن و کمی حوصله و دقت در کار این برچسب ها را می توان به درستی و زیبایی در محل و شیشه مورد نظر چسباند.

روش و مراحل نصب و چسباندن برچسب شیشه مات کن:

1- ابتدا شیشه یا شیشه هایی را که قصد دارید برچسب بزنید را با شیشه پاک کن خوب تمیز کنید.

2- شیشه را اندازه گیری کرده و برچسب را حداقل 1 سانتیمتر بیشتر از اندازه واقعی ببرید و با کاتر یا تیغ موکت بر ببرید.

مطالب پربازدید

3- کاغذ یا محافظ برچسب را جدا کرده و با دقت در محل مورد نظر طوری بچسبانید که حدود 2 میلیمتر بیشتر از اندازه واقعی شیشه باشد.

4- قسمت های اضافی را با کاتر یا تیغ موکت بری ببرید.

پاک کردن برچسب شیشه:

بهترین روش برای پاک کردن برچسب های شیشه از خشک کن هایی با بخار گرم یا آب گرم است. برچسب را محض شل شدن چسب ها ، آنها را سریع بردارید. سپس ، برای از بین بردن چسب های باقی مانده از آب گرم و مایع ظرفشویی آماده کنید و آن را محکم بر روی چسب ها بمالید. اگر برخی از چسب ها با دوام هستند قابل برداشت نیستند ، کمی روغن زده و با دستمال روی چسب ها بمالید.

شیشه مات کن

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا