فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی برای اولین بار در سال ۹۸

پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستیرئیس سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد: پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی برای اولین بار در سال ۹۸ اجرایی خواهد شد.

وحید قبادی دانا در جلسه ای که امروز به مناسبت هفته بهزیستی برگزار شد گفت: پرداخت ودیعه مسکن به مددجویان بهزیستی برای اولین بار در سال ۹۸ به شکل محدود اجرا می شود. برای این منظور ۱۲ میلیارد تومان در نظر گرفته شده که تا سقف ۵ میلیون تومان برای ۲۵۰۰ نفر پرداخت می شود.

وی همچنین گفت: در گذشته ۱۸۰ هزار خانواری که سرپرست خانواده معلول بود به اندازه یک نفر مستمری می گرفتند. از این به بعد این افراد به اندازه تعداد اعضای خانواده خود مستمری خواهند گرفت. دنبال این هستیم تا درصد مناسبی به سرانه دریافتی خانوارها اضافه شود که جزئیات آن به زودی اعلام خواهد شد.

وی افزود: هر سه ماه یک بار مبلغ ۳۰۰ تا ۵۰۰ هزار تومان به کارت این افراد واریز می شود. امیدواریم تا طی سه ماه آینده سامانه دیده بان نیز راه اندازی شود سامانه دیده بان سامانه ای است که بر اساس آن تمام کسانی که در سازمان همکار یا شرکای اقتصادی ما هستند یا از جمله خیرین محسوب می شوند و تمام گروه های دریافت کننده خدمات، تحت نظارت مردم قرار می گیرند.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.