سریاز معلمشرایط جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین ماه تا ۵ اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹۸ است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

داوطلبان واجد شرایطی که برگه آماده‌ به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد داشته باشند، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

از جمله شرایط جذب سرباز معلمان این است که:

1- جذب سرباز معلمان فقط از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

2- داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

3- مدت خدمت معلمان وظیفه ۲ سال تمام است (مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت نداشته باشند) و در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ می شود.

4- ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند.

5- اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here