مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار علمی و آموزشی

آموزش و پرورش شرایط جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ را اعلام کرد

مطالب پربازدید

سریاز معلمشرایط جذب سرباز معلم برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از سوی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

پایگاه اطلاع رسانی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد: زمان ثبت‌نام از متقاضیان طرح سرباز معلم، از ۲۷ فرودین ماه تا ۵ اردیبهشت‌ ماه ۱۳۹۸ است، جذب سرباز معلم صرفاً از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و به‌کارگیری سرباز معلم در قسمت‌های اداری، مدارس مناطق شهری و مرکز استان هیچ‌گونه مجوز قانونی ندارد.

داوطلبان واجد شرایطی که برگه آماده‌ به‌خدمت بدون مهر غیبت که تاریخ اعزام آن‌ها تیر و شهریور ۹۸ باشد داشته باشند، در موعد مقرر، ثبت‌نام و امتیازبندی می‌شوند.

از جمله شرایط جذب سرباز معلمان این است که:

مطالب پربازدید

1- جذب سرباز معلمان فقط از بین دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس و فوق‌لیسانس انجام می‌شود و داوطلبان باید هنگام ثبت‌نام فرم تعهدنامه رعایت شئون شغل معلمی و رعایت ضوابط عمومی گزینش در طول مدت خدمت، همچنین فرم پرسش‌نامه اطلاعات فردی گزینش را تکمیل و پس از الصاق یک قطعه عکس به همراه تصویر تمام صفحات شناسنامه و تصویر کارت ملی به مسئول ثبت‌نام تحویل دهند.

2- داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی، روحی و روانی متناسب با شغل معلمی برخوردار باشند و احراز این مهم بنا بر تأیید اداره کل آموزش‌وپرورش استان صورت می‌پذیرد.

3- مدت خدمت معلمان وظیفه ۲ سال تمام است (مشمولینی انتخاب می‌شوند که کسر خدمت نداشته باشند) و در این رابطه از متقاضیان تعهد اخذ می شود.

4- ادامه کار معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف ممنوع است و انجام خدمت ضرورت در آموزش‌وپرورش هیچ‌گونه حق استخدامی یا اشتغال برای افراد ایجاد نمی‌کند.

5- اعزام افراد به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ اول تیر ۹۸ انجام خواهد شد.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا