مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

برخی دستگاه های اجرایی پول بیمه را از سربازان می گیرند ولی بیمه شان نمی کنند

مطالب پربازدید

سربازان امریهچند وقتی است که برخی از دستگاه‌های اجرایی پول بیمه را از سربازان امریه خود می گیرند، ولی این سربازان را بیمه نمی‌کنند.

از قرار معلوم، جهادکشاورزی در این مورد از دیگر دستگاه ها پیشروتر بوده و با اینکه چند ماه از شروع خدمت سربازان امریه گذشته است، این افراد را بیمه نکرده است.

یکی از سربازان در این مورد می گوید: حدود ۸ ماه است که به عنوان سرباز امریه در جهادکشاورزی مشغول به خدمت هستم، اما هنوز که هنوز است، بیمه ندارم. شرایط طوری شده که صبح‌ها با ترس از خانه بیرون می‌روم، می‌ترسم که خدایی نکرده اتفاقی برایم بیفتد و به علت نداشتن بیمه، توانایی پرداخت هزینه‌های درمانی را نداشته باشم.

من متأهل هستم و یک پسر ۲ ساله هم دارم، اما بعد از ۶ ماه هیچ بیمه‌ای ندارم. اگر خودم تنها بودم زیاد اهمیت نداشت، اما زن و بچه من چه گناهی کرده‌اند؟

مطالب پربازدید

یک منبع آگاه در ستاد کل نیروهای مسلح می گوید: متأسفانه بعضی از سازمان‌ها مانند جهادکشاورزی، نه تنها سهم خود را واریز نکرده‌، بلکه از حقوق سرباز بخش مربوط به بیمه را کم کرده‌اند، اما مبلغی به حساب سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح واریز نکرده اند و به همین دلیل، این سازمان نتوانسته دفترچه بیمه برای این افراد صادر کند.

این منبع آگاه در پایان گفت: سربازان برای پیگیری این موضوع باید به سازمان محل خدمتشان مراجعه کنند و در خواست واریز پول‌هایشان به بیمه را بدهند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا