قالیبافقالیباف در پیامی به جوانان، درباره انتخابات مجلس یازدهم شورای اسلامی گفت:‌ اگر جوانان به میدان نیایید و مطالبه‌گری نکنید، در،  بر همان پاشنه خواهد چرخید و مجلس آینده تفاوت معناداری با گذشته نخواهد داشت.

قالبیاف در این پیام خطاب به جوانان گفت‌: کشور در وضعیت سختی به‌سر می‌برد و راه برون‌رفت از این وضعیت  اعتماد به جوانان است. دو سال پیش هم در نامه‌ای به شما نوشتم سیاست‌ورزی جریان انقلابی ضمن حفظ مبانی بایستی متحول شود تا چهره‌های نو حرکت در مسیر نواصول‌گرایی را آغاز کنند.

نباید منتظر دستور از بالا به پایین باشیم. همان‌گونه که رهبری به مفهوم آتش به‌اختیار اشاره کردند و در بیانیه گام دوم به جوان‌گرایی پرداختند، حجت بر همه ما تمام شد.

انتخابات پیشِ‌رو یک فرصت است و پیشرفت کشور در گروی تشکیل یک مجلس نو است. اگر شما جوانان همت کنید می‌توان به ظهور مجلسی نسبتاً جوان و باتجربه امید داشت.

قبلاً گفته بودم که قرار نیست محور شما باشم اما می‌توانم صدای شما شوم و پیگیر مطالبات‌تان اما اگر شما به میدان نیایید و  خود را عرضه نکنید، این در، بر همان پاشنه خواهد چرخید و مجلس آینده تفاوت معناداری با گذشته نخواهد داشت.

قالیباف همچنین گفت: از همه شما جوانان دلسوز انقلابی درخواست می‌کنم، متناسب با شاخص‌هایی که منتشر می‌شود، افراد توانمند و باصلاحیتی را که می‌شناسید و یا اگر خودتان را  برای قبول مسئولیت نمایندگی مردم مفید می‌دانید، از طریق پایگاه اینترنتی jahad.net معرفی کنید تا  تلاش کنیم  شایسته‌ترین‌ها، در معرض انتخاب مردم قرار بگیرند. از همه مخصوصاً خواهران عزیز، دانشجویان و روحانیون و فعالان مخلص جهادی می‌خواهم افرادی با ظرفیت‌ها و تجربه بالا و نسبتاً جوان را معرفی کنند.

امروز زمان اصلاح ریل‌گذاری‌ در مسیر سیاست‌گذاری کشور است و ان‌شاءالله با همت و مشارکت شما جوانان، مردم عزیز ما طعم شیرین کارآمدی را از سوی نیروهای انقلاب خواهند چشید.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here