مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

عرضه سبد حمایت غذایی دولت در شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای

مطالب پربازدید

طرح حمایت غذایی دولت برای اقشار محروم تحت پوشش نهادهای حمایتی در فروشگاه زنجیره‌ای آغاز شد و مشمولین این طرح می‌توانند با مراجعه به شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای در سراسر کشور نسبت به تهیه سبد غذایی خانوار اقدام کنند.

 دومین دوره طرح حمایت غذایی خانوار در سال جاری برای اقشار محرومِ تحت پوشش نهادهای حمایتی آغاز شد.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعیاعلام کرد:یارانه ارزش مادی سبد غذایی دولت برای خانوار تک نفره و غیر مستمری‌بگیران مبلغ چهارصد هزار ریال، خانوار دو نفره هشتصد هزار ریال، خانوار سه نفره یک میلیون ریال، خانوار چهارنفره یک میلیون و صد و پنجاه هزار ریال، خانوار پنج نفره یک میلیون و سیصد هزار ریال، و خانوار شش نفره و بالاتر یک میلیون و چهارصد و پنجاه ریال است.

مراحل فعال طرح حمایت غذایی خانوار  بهمن و اسفند ۹۵، ماه رمضان و اسفند ۹۶ و ماه رمضان و شهریور ۹۷ در حال حاضر فعال است و چنانچه تاکنون مشمولان اجرای این طرح هیچ‌کدام از مراحل گذشته را که اعتبار داشته و به هر دلیلی هزینه نکرده باشند، به صورت یکجا می‌تواند کل موجودی خود را هزینه کند.

مطالب پربازدید

گروه‌هایی که تاکنون در مرحله جاری کارت‌های یارانه‌ای آنها شارژ شده، شامل مستمری‌بگیران بهزیستی، کمیته امداد امام (سهمیه براساس بعد خانوار)، موردی بگیران بهزیستی (پرونده‌های اجتماعی، توانبخشی، ضایعه نخاعی، پشت نوبتی وسایل توانبخشی و مستمری) و سایر اقشار کمیته (سهمیه یک نفره) است که می‌توانند با استفاده از کارت یارانه خود برای دریافت بسته حمایت غذایی به شعب فروشگاه‌های زنجیره‌ای به عنوان فروشگاه طرف قرارداد اجرای این طرح مراجعه کنند.

همچنین مشمولین کمیته امداد امام (ره) به همراه کارت صندوق ولایت می‌توانند برای دریافت سهمیه خود به فروشگاه‌ها مراجعه کنند.

پایان پیام

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا