مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

مراقب سودجویان باشید/سوءاستفاده به نام بیمه

مطالب پربازدید

بیمهروابط عمومی شرکت آتیه سازان حافظ در اطلاعیه ای در مورد سودجویی عده ای و دریافت وجه از مردم با نام این مجموعه هشدار داد.

 شرکت آتیه سازان حافظ، تمام خدمات بیمه ای را در شعب و  نمایندگی­ های مجاز سراسر کشور به بیمه شدگان تحت پوشش خود  ارائه می­ کند و هیچ کدام از کارمندان خود را برای ارائه خدمات بیمه ای به درب منازل نمی ­فرستد.

این افراد و یا شرکت ها در ازای دریافت پول و ارائه کارتی به عنوان کارت شرکت آتیه سازان حافظ، مدعی می شوند که افراد را زیر پوشش بیمه ای قرار می دهند در حالی که ارتباطی با این مجموعه ندارند.

این اداره ارائه هیچ گونه خدمات بیمه ای را با روش مراجعه به درب خانه ها در دست اجرا ندارد و هر گونه تماس تلفنی با هر عنوانی از سوی شرکت آتیه سازان حافظ فاقد اعتبار است.

مطالب پربازدید

شما بیمه شدگان ارجمند می ­توانید با مراجعه به سایت این شرکت به نشانی www.Atiyehsazan.ir از نشانی شعب، نمایندگی ها و دفاتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات، مطلع شوید.

شهروندان در صورت رویارویی با افرادی به عنوان نماینده این شرکت  و درخواست پول در برابر ارائه خدمات شرکت آتیه سازان حافظ  (به شماره های ۷۵۰۱۳-۰۲۱) در میان بگذارند.

پایان پیام

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا