مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار جامعه

یک قرارگاه مردمی جهادی جهت سرکشی و خدمت‌رسانی به خانواده‌های دارای معلول و کم برخوردار در قم افتتاح شد

مطالب پربازدید
قرارگاه شهید باباخانی قممحمدودود حیدری مسئول قرارگاه جهادی خدمت‌رسانی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در حاشیه افتتاح قرارگاه جهادی شهید باباخانی گفت: افتتاح این قرارگاه به‌منظور پشتیبانی و حمایت از اقدامات گروه‌های جهادی در این منطقه آسیب‌پذیر صورت گرفت.
ازجمله اقداماتی که گروه‌های جهادی حاضر در قرارگاه شهید باباخانی با مدیریت گروه جهادی مصباح الهدی به آن خواهند پرداخت می‌توان به خدمات عمومی پزشکی، سرکشی به خانواده‌های کم برخوردار و بی‌بضاعت، سرکشی و خدمت‌رسانی به خانواده‌های دارای معلول و خدمات فرهنگی اجتماعی اشاره کرد.

همه‌ی اقداماتی که گروه‌های جهادی در این منطقه در راستای محرومیت‌زدایی انجام خواهند داد با حضور و مشارکت مردم صورت خواهد گرفت و از ظرفیت‌های مردمی برای انجام هرچه بهتر امور استفاده می‌شود.

پیوست کلیه‌ی اقدامات عمرانی و غیر عمرانی گروه‌های جهادی که در این منطقه انجام می‌شود خدمات فرهنگی با رویکرد مکتبی و انقلابی است و گروه‌های تبلیغی طلاب و روحانی در این امر مشارکت دارند.

برای همه‌ی خانواده‌های ساکن در منطقه‌ی اسماعیل‌آباد قم جهت برآورد آسیب‌ها و شناسایی نیازمندی‌های آنان پرونده تشکیل‌شده و اطلاعات مفید و عملیاتی جهت انجام اقدامات آتی جهادگران گروه‌های جهادی به‌دست آمده است و ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی برای کودکان و نوجوانان این منطقه جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی در آینده و همچنین سرکشی به خانواده‌های بی‌بضاعت و پیگیری‌های درمانی خانواده‌های دارای بیمار از دیگر اقدامات قرارگاه جهادی شهید مدافع حرم حمید باباخانی است.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا