مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
ترفندهای کامپیوتری

هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در KMPlayer + آموزش تصویری

مطالب پربازدید

هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در نرم افزار KMPlayer

نحوه هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در KMPlayer . آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده است که هنگام تماشای فیلم، زیرنویس با فیلم هماهنگ نباشد؟ممکن است زیرنویس عقب یا جلو نمایش داده شود.نگران نباشید با نرم افزار KMPlayer این مشکل برطرف خواهد شد.در این مقاله قصد دارم تنظیم صحیح زیرنویس را بهتون آموزش بدم.نرم افزار KMPlayer بهترین پلیر رایگان برای ویندوز می باشد. این پلیر قابلیت پخش اکثر فرمت های صوتی و تصویری را دارد . به دلیل کم حجم بودن و قابلیت های بسیار عالی در میان کاربران ایرانی طرفداران زیادی پیدا کرده است.

تنظیم زیرنویس با فیلم

روش اول برای هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در KMPlayer:ابتدا یک فیلم را در نرم افزار اجرا کنید و زیرنویس رو با کلیک و درگ بر روی فیلم اضافه کنید و فیلم رو کمی جلو ببرید تا زیرنویس نمایش داده بشه،حالا باید دقت کنید یه قسمت از فیلم را در نظر بگیرید که میدانید در این قسمت زیرنویس فیلم چه خواهد بود، با استفاده از کلیدهای ] , [ روی کیبورد (کلید های فارسی چ و ج) میتوانید زیرنویس را به مدت نیم ثانیه تغییر دهید.

اگر زیرنویس بعد از پخش صدای مشخص شده نمایش داده شد این فاصله را در نظر بگیرید و با استفاده از کلید [ زیرنویس را نیم ثانیه،نیم ثانیه به عقب کشید و اگر زیرنویس قبل از پخش صدای مشخص شده نمایش داده شد توسط کلید ] زیرنویس را جلو ببرید.

هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در KMPlayer

مطالب پربازدید

با استفاده از این روش اگه مشکلتان حل نشد روش دوم را امتحان کنید.

روش دوم:با استفاده از کلید های ترکیبی Alt + Q یا میتوانید کلیک راست کرده و مسیر (Subtitles –> Subtitle Explorer (can edit دنبال کنید،و سپس دیالوگی که در این قسمت از فیلم پخش میشود را با استفاده از دکمه S زیرنویس رو روی این دیالوگ تنظیم کنید.

هماهنگ کردن زیرنویس با فیلم در KMPlayer

توجه کنید اگر با این 2 روش مشکلتان برطرف نشد زیرنویس دانلود شده با فیلم همخوانی ندارد،میتوانید زیرنویس مرتبط با کیفیت فیلم را دوباره دانلود کنید. اگر مشکل همچنان پابرجا بود این دو روش را امتحان کنید.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

‫2 دیدگاه ها

  1. در km player گزینه preferences وجود ندارد و کلید f2 نیز منوی option را باز می کند که اکثر گزینه های منو را ندارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا