مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
انواع نوشیدنی

طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره | بدون کره و لبنیات پنکیک درست کنید

مطالب پربازدید

طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره

این دستور خانگی طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره است و به راحتی آماده می شود! آنقدر خوب است که طمع را هرگز از دست نخواهید داد . و این باعث می شود که از سلامتی بیشتری نیز برخوردار باشید! این کلوچه های ساخته شده از ابتدا صبحانه مورد علاقه صبح شنبه من هستند و خانواده من آنها را بهترین می دانند.

طرز تهیه ی پنکیک ساده بدون کره خانگی ، طرز تهیه ی پنکیک ساده بدون کره خوشمزه

نحوه تهیه پنکیک از ابتدا

کره ندارید؟ مشکلی نیست امروز چند پنکیک خانگی بدون کره درست خواهیم کرد. درست به همان خوبی که با کره درست می شود . و شاید حتی بهتر! ما آنقدر این وافل ها را در خانه خود دوست داریم که به دستور شماره 1 وافل ما تبدیل شده اند!

طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره است و به راحتی آماده می شود! این بسیار خوب است که شما هرگز پنکیک را از دست نخواهید داد (که این باعث سلامتی شدن بدن نیز می شود!). این کلوچه های ساخته شده از ابتدا صبحانه مورد علاقه صبح شنبه من هستند و خانواده من آنها را بهترین می دانند!

مطالب پربازدید

طرز تهیه ی پنکیک ساده بدون شکر ، طرز تهیه ی پنکیک ساده بدون شیر

طرز تهیه پنکیک بدون کره

برای تهیه این پنکیک به موارد زیر احتیاج دارید:

1 فنجان آرد

1 قاشق غذاخوری شکر

1 قاشق چای خوری بیکینگ پودر

مطالب پربازدید

1/2 قاشق چای خوری جوش شیرین

1/4 قاشق چایخوری نمک

1 قاشق چایخوری دارچین آسیاب شده

1 فنجان شیر یا شیر بادام

1 تخم مرغ

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

2 قاشق غذاخوری روغن نباتی

1/2 قاشق چایخوری وانیل

طرز تهیه ی پنکیک بدون کره ، طرز تهیه ی پنکیک شکلاتی بدون کره

طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره

به جای کره ، از 2 قاشق غذاخوری روغن نباتی و 1 فنجان شیر برای مواد مایع استفاده خواهیم کرد. حتی بدون کره ، این پای ها بسیار مرطوب و مرطوب خواهند بود!

ابتدا باید مواد خشک را با هم مخلوط کنید . مانند آرد ، شکر ، بیکینگ پودر ، جوش شیرین ، نمک و دارچین!

حالا مواد مرطوب را به کاسه ، شیر ، تخم مرغ ، روغن و وانیل اضافه کنید!  من یک بطری بزرگ عصاره وانیل خریدم که برای همیشه ماندگار است – بسیار مقرون به صرفه تر از خرید آن بطری های کوچک است!

یک سینی یا ماهی تابه را با اسپری ضد چسب اسپری کنید و مخلوط را برای مدت چند دقیقه روی حرارت متوسط ​​تا زیاد گرم کنید ، مطمئن شوید که کناره های پای را قهوه ای کنید!

طرز تهیه ی پنکیک شکلاتی بدون شیر ، دستور تهیه ی پنکیک ساده بدون کره

طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره و لبنیات

اگر می خواهید این پنکیک ها را بدون لبنیات یا وگان درست کنید ، این کار آسان است. فقط شیر را با شیر بادام جایگزین کنید و دیگر هیج جیز ! شما همچنین باید دستورالعمل کاپ کیک کره بادام زمینی وگان را بررسی کنید!

طرز تهیه پنکیک ساده وگان

اگر می خواهید این پای ها را وگان کنید ، این کار نیز آسان است. به جای استفاده از یک تخم مرغ ، 1/4 فنجان آب سیب استفاده کنید.

امیدوارم اگر کره شما نیز تمام شود این دستور طرز تهیه پنکیک ساده بدون کره به شما کمک کند! این فقط ممکن است دستورالعمل پای جدید مورد علاقه شما شود!

و اگر واقعاً آنها را دوست دارید ، سعی کنید یک دسته دو یا سه برابر ایجاد کنید تا آنها را مسدود کند! برای یخ زدن فقط باید آن را درون کیسه فریزر بیندازید. سپس ، آن را دقیقاً مانند سایر وافل های یخ زده فروشگاهی گرم کنید. با این تفاوت که اینها از وافل های فروشگاهی بسیار بهتر هستند زیرا ساخت آنها خانگی است!

از همه وافل لذت ببرید!

در اینجا نحوه تهیه کیک مرطوب شکلاتی آورده شده است تا بتوانید با بهترین کیک مرطوب شکلاتی از مهمانان خود پذیرایی کنید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا