مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
بیماری ها و راه درمان

دعا برای رفع زگیل تناسلی | روشی موثر برای درمان زگیل تناسلی

مطالب پربازدید

دعا برای رفع زگیل تناسلی

بسیاری از افراد وجود دارند که از زگیل تناسلی رنج می برند. این زگیل ها در واقع خال های ریز گوشتی در ناحیه تناسلی هستند که ناشی از ابتلا به عفونت ویروس پاپیلومای انسانی است. این زگیل ها گاه اصلا ظاهر فیزیکی ندارند و مشخص نیستند اما گاه بروز کرده و باعث درد و رنج در این ناحیه می شود به گونه ای که برای برخی از افراد ایجاد رنج و درد می نماید. این زگیل ها دارای درمان های خانگی و شیمیایی هستند. خداوند  درمان کننده تمامی دردهاست و اوست که دوای هر دردی خواهد بود. اما برخی از ادعیه وجود دارند که در کنار مصرف این دارو ها، در رفع زگیل تناسلی موثر می باشد. با ما همراه باشید تا با دعا برای رفع زگیل تناسلی آشنا شوید.

قبل از هر چیز بهتر است اول با انواع زگیل ها آشنا شویم سپس به سراغ ادعیه مناسب برای درمان زگیل تناسلی می رویم.

مطالب زیر را نیز دنبال کنید:

خرید ریپورتاژ آگهی

مطالب پربازدید

کسب درآمد با بیت کوین

دعا برای رفع زگیل تناسلی

انواع زگیل های موجود

  • زگیل های معمولی ؛ این نوع زگیل ها معمولا به صورت خال های گوشتی همرنگ پوست، بر روی دست ها و اطراف انگشتان یافت می شود که می تواند به صورت تکی یا خوشه ای باشد.
  • زگیل کف پایی؛ همان طور که از نام این زگیل پیداست، این زگیل معمولا بر روی کف پا و بیشتر در کودکان و جوانان ایجاد می شود و به دنبال راه رفتن ایجاد می شود.
  • زگیل مسطح؛ این نوع زگیل بیشتر در صورت، گردن ، سینه، پشت دست ها و ابرو ها دیده می شوند و از نظر زیبایی در روحیه افراد تاثیر مخربی دارد و نوعی زگیل مقاوم و سخت درمان است.
  • زگیل تناسلی؛ این نوع زگیل به صورت متعدد   به شکل های گوناگون، به شکل غده های کوچک و بزرگ در ناحیه تناسلی و اطراف مقعد است و می تواند از طریق رابطه جنسی از فرد آلوده به فرد سالم منتقل می شود.

خداوند بزرگ عالم و حکیم و هر دردی که به انسان می دهد درمان آن را نیز آفریده است در این بین، برخی از ادعیه وجود دارند که برای رفع برخی از امراض توصیه شده است. حال قصد داریم به معرفی یک دعا که در رفع زگیل های تناسلی موثر است بپردازیم پس با ما همراه باشید.

قبل از خواندن این دعا توصیه می شود که آداب طهارت را رعایت کرده و حتما وضو داشته باشید، با نیتی خالص شروع کنید و مطمئن باشید که دعا حتما اثر دارد چرا که نام و یاد خدای شفای هر بیماری است.

دعا برای رفع زگیل تناسلی

مطالب پربازدید

امام صادق علیه السلام می فرمایند:

برای زگیل ها و دمل های ریز که از بدن خارج می شود، در روز های اول ظاهر شدن، باید انگشت شهادت را بر روی زگیل بگرداند و هفت مرتبه بگوید ( لا اله الا الله الحلیم و الکریم )  و در مرتبه هفتم انگشت را بر روی آن به قوت بگذارید انشالله که درمان می شود.

 

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا