مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
تناسب و زیبایی

پلاسما جت صنعتی برای بینی | افتادگی پلک | بدون نیاز به عمل جراحی

مطالب پربازدید

سفت شدن پوست توسط پلاسما جت

پلاسما جت در صنعت زیبایی یک کلید واژه است ، اما روش درمانی برای جوان سازی پوست چگونه کار می کند؟ متخصصان صنعت در مورد روش های ضد پیری به شما اطلاعات می دهند

فناوری پلاسما

پلاسما جت نکته مهم بعدی در جوان سازی پوست است اما چگونه کار می کند؟ ما دانش پشت این فناوری ، مزایای درمان ، موارد منع مصرف رایج و آموزش های لازم را کشف می کنیم.

پلاسما جت چیست ، پلاسما جت بینی

پلاسما جت ادعا می کند یک مسیر غیرتهاجمی برای نتایج جراحی پلاستیک طولانی مدت و رقبا است. پلاسما جت در ابتدا برای کاربردهای پزشکی ساخته شده و حدود دو سال پیش به عنوان یک درمان زیبایی ظاهر شد.  با این حال ، همه پلاسما جت ها یکسان نیستند. دستگاه ها از نظر تولید انرژی و نتایج بسیار متفاوت هستند و با توجه به اینکه بسیاری از آنها اکنون در بازار هستند ، درک تفاوت توانایی ها و خطرات هرکدام مهم است.

مطالب پربازدید

چگونه کار می کند؟

از پلاسما اغلب پس از جامد ، مایع و گاز به عنوان “حالت چهارم ماده” یاد می شود. این ماده هنگامی ایجاد می شود که انرژی الکترواستاتیک با یک گاز یونیزه مخلوط شود. وقتی انرژی حرارتی دستگاه پلاسما جت به حدود 1 میلی متر از پوست می رسد ، با اکسیژن و نیتروژن موجود در جو مخلوط می شود و قوس پلاسما تولید می کند که در اثر تماس با پوست تبخیر می شود.

لوئیز والش ، مدیر عامل قلم پلاسما جت توسط لوئیز والش بین الملل ، توضیح می دهد: “با این کار ، ما یک انقباض فوری از بافت پوست را در سطح ایجاد می کنیم و یک تلاطم حرارتی را در داخل درم زیر ، به ویژه فیبروبلاست ایجاد می کنیم.” وی افزود: ضربه میکروسکوپی که به پوست وارد می کنیم باعث می شود پوست به صورت سطحی مقیاس های ریز کربن دار خشک شود که در عرض چند روز می ریزد و باعث می شود پوستی تازه و تازه در سطح باقی بماند.

روند کار با قلم پلاسما جت

قلم پلاسما جت نمونه ای از دستگاهی است که در انتهای بالایی قسمت زیبایی قرار دارد . غیرتهاجمی اما با انرزی که انرژی کافی برای شوک دادن به پوست و ایجاد لایه برداری از کربن دارد. در انتهای پایین مقیاس برای تأثیر از نظر میزان خروجی ، درد و از کار افتادگی ، ابزارهای مفیدی مانند Clasi’s Skinbreeze Neon Plasma وجود دارد که دارای یک الکترود پر از گاز نئون در نوک آن هستند. این با عبور جریان سبک و با فرکانس بالا از الکترود ، یک میدان پلاسما ایجاد می کند.

نینا هاردی ، مربی Caci می گوید: ” گرما با تماس میدان پلاسما با پوست و در نتیجه انقباض الاستین و الیاف کلاژن ، به زیر پوست منتقل می شود و در نتیجه اثر سفت شدن پوست ایجاد می شود .

پلاسما جت استریا ، پلاسما جت پیشانی

مطالب پربازدید

چه کسی می تواند درمان شود؟

پلاسما جت توجه بسیاری را به خود جلب می کند. زیرا جایگزینی غیرتهاجمی برای جراحی پلک (یا جراحی پلک) ارائه می دهد. والش می گوید: “در خارج از جراحی پلاستیک ، هیچ درمان معادل برای چشم وجود ندارد .ما می توانیم در سراسر ناحیه اطراف مغز کار کنیم . بیشتر موارد فقط به یک درمان نیاز دارند ، اما تحت تأثیر عمق اندیکاسیون قرار می گیرند .

برخی از انواع فناوری های پلاسما جت پلک را می توان برای جوان سازی کامل صورت نیز استفاده کرد. هاردی می گوید . به عنوان یک کنترل جدید در دستگاه فعلی Skinbreeze ، درمان 20 دقیقه ای CACI در سالن نئون پلاسما “می تواند . در هر سالن صورت برای حل مشکلات پیری مانند خطوط ریز ، چین و چروک و آفتاب استفاده شود. “این درمان بدون درد است و هیچ منع مصرفی ندارد.”

درمان با پلاسما جت

موارد منع مصرف چیست؟

با این حال ، موارد منع استفاده از دستگاه های زیبایی پسند وجود دارد . و از آنجا که این فناوری در این زمینه نسبتاً جدید است ، به احتمال زیاد با استفاده گسترده از دستگاه ها ، موارد بیشتری ظهور خواهد کرد.

اولین مورد این است که قلم پلاسما جت به دلیل خطر ابتلا به هایپرپیگمانتاسیون پس از التهاب . نمی تواند در پوست تیره تر از Fitzpatrick 3 استفاده شود. در همین حال ، Accor موارد منع مصرف زیر را برای تی پلاسما ذکر می کند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

پلاسما جت صورت ، پلاسما جت ابرو

برخی از موارد

 • دوباره با اصلاح کننده لوازم آرایشی.
 • بارداری.
 • مادران شیرده.
 • کاشت های فلزی.
 • دفیبریلاتور.
 • تب یا عفونت های فعلی.
 • داروهای ضد آکنه.
 • ضایعات پوستی در ناحیه مورد معالجه.
 • سرطان ها.
 • هپاتیت به تمام اشکال آن.
 • واریس در ناحیه مورد معالجه.
 • بیماری های استخوانی.
 • صرع.
 • بیماری خودایمنی.
 • دیابتی.
 • آمادگی کلیوئید.
 • پر کردن یا سفت شدن نخ ها یا سم بوتولینوم در ناحیه مورد درمان.

خطرات چیست؟

برخی ملاحظات مهم دیگر نیز وجود دارد که باید قبل از افزودن درمان های پلاسما جت بینی به لیست خود از آنها آگاه باشید . بیشتر دستگاه ها حداقل به مدت یک هفته به توقف پس از درمان نیاز دارند . وی می گوید: “فارغ از استعداد مشتری ، اگر او در اطراف چشم پلاسما داشته باشد . دچار لنف ادم گسترده می شود و این می تواند بسیار ترسناک باشد.”

“پلاسما یک جایگزین برای جراحی است و ما نباید این مسئله را فراموش کنیم . این یک درمان باورنکردنی است. نتایج زندگی برخی افراد را تغییر می دهد – اما باید به دستان صالح تحویل شود.”

و در آخر زبان پلاسما جت

جریان متناوب: تقریباً همه دستگاههای پلاسمای زیبایی از نظر زیبایی در بازار از جریان متناوب (AC) استفاده می کنند که جرقه کوچکی تولید می کند. دستگاه AC فقط به دلیل خطر ایجاد hyperpigmentation پس از التهاب (PIH) در رنگ های تیره ، فقط می تواند روی پوست تا Fitzpatrick 3 یا 4 استفاده شود.

DC: دستگاه های DC مانند Jett Medical’s Plasma Lift Profi می توانند مقیاس کامل Fitzpatrick را درمان کنند. زیرا قوس طولانی تری ایجاد می کنند و به بافت اطراف آسیب نمی رسانند ، به این معنی که احتمال ایجاد بقای PIH کمتر است .

تصعید: این فرآیندی است که در آن فناوری پلاسما جت با تبخیر فوراً ماده جامد درون گاز کار می کند.

زیرمجموعه: روش های برش دار تهاجمی هستند و لایه پایه پوست را تجزیه می کنند . به طور کلی ، فقط متخصصان پزشکی می توانند از دستگاه های کششی استفاده کنند . با توجه به سوراخهای ریزی که در اپیدرم ایجاد می شود ، بیشتر دستگاههای زیبایی که از نظر زیبایی مورد توجه هستند ، دستگاههای ثانویه هستند.

پلاسما جت افتادگی پلک ، پلاسما جت اسکار

پلاسما نیتروژن و نئون

پلاسمای نیتروژن: این دستگاه ها دارای یک مخزن گاز هستند و گاز نیتروژن پزشکی را به انرژی پلاسما تبدیل می کنند. پلاسمای نیتروژن حرارت کنترل شده پوست را بدون تبخیر اپیدرم فراهم می کند. در عوض ، آنها برای تنظیم بافت پوست ، بهبود رنگ ، بافت و نرمی کار می کنند. گاز به طور مداوم نیاز به جبران دارد.

پلاسمای نئون: در این نوع پلاسما از یک گاز نئون بی اثر و با بار الکتریکی برای ایجاد یک میدان پلاسما استفاده می شود که پوست زیر پوست را گرم می کند. گرمای کمتری نسبت به نیتروژن یا اکسیژن تولید می کند و مانند پلاسمای نیتروژن باعث تبخیر نمی شود . این دستگاه ها معمولاً نیاز به یک دوره درمان دارند و می توانند در کل صورت در یک دستگاه استفاده شوند.

درمان بخیه

زخم ها یا بخیه های سطح پوست ممکن است در برخی افراد ناخوشایند باشد ، بنابراین روش های مختلفی برای از بین بردن و کاهش آنها وجود دارد. جت پلاسما یکی از روشهای مورد استفاده در این زمینه است. با استفاده از این روش تا حدی درمان می شوند.

درمان بخیه

از بین بردن خال ها

روش های مختلفی برای از بین بردن خال ها وجود دارد که ابتدا باید به پزشک مراجعه کرد تا مناسب ترین روش ها را راهنمایی کند. امروزه جدیدترین روش از بین بردن خال ها پلاسما است .

درمان خال

منبع : professionalbeauty

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا