مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
عمومی

متداول ترین اندازه آلت تناسلی ” اندازه طبیعی آلت تناسلی چقدر است “

مطالب پربازدید

مردان در همه جا نگران هستند که اندازه آلت تناسلی آنها خیلی کوچک باشد یا اینکه یک عاشق را راضی نمی کند. اما تحقیقات نشان می دهد که اکثر آقایان غرور و خوشبختی خود را دست کم می گیرند.

یک مرد همیشه به آلت تناسلی خود اهمیت زیادی داده است. بسیاری از فرهنگ ها اندازه آلت تناسلی مرد را با مردانگی مرتبط می دانند. در طول سنین بالا ، به سمبل ویژگی هایی مانند مردانگی ، باروری ، قدرت ، توانایی و شجاعت رسیده است.

اندازه آلت تناسلی

برخی از مردان به بالا و فراتر از آن می روند تا سعی کنند اندازه آلت تناسلی خود را افزایش دهند. صوفیان هندی معروف به سادوش شناخته شده اند که با آویزان کردن وزنه بر روی آن ، آلت تناسلی خود را از سنین پایین کشیدند ، در حالی که قبایل توپیناما در برزیل مارهای سمی را برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود ترشح می کردند.

اندازه طبیعی آلت تناسلی

مطالب پربازدید

احساس ناکافی می تواند به خودباوری مرد آسیب برساند و بر زندگی اجتماعی او تأثیر بگذارد. عدم اجتناب از استفاده از ادرار عمومی یا اتاقهای مشترک دوش ، باعث جلوگیری از روابط صمیمی می شود.

شرکت هایی در سرتاسر جهان از این نگرانی استفاده کرده اند و می توانند قرص ، بزرگ شدن آلت و آلت تناسلی مردانه و سایر محصولات بزرگ شدن آلت تناسلی را بفروشند که قول می دهند “به سرعت طول و اندازه مردانه خود را افزایش دهید ، یا پول خود را پس بگیرید!”

آلت تناسلی خود را اندازه بگیرید

بیشتر عقاید مردان در مورد آلت تناسلی آنها در دوران کودکی شکل می گیرد. در حال بزرگ شدن ، ممکن است آلت تناسلی برادر بزرگتر ، دوست یا پدرشان را ببیند و از نظر ذهنی آن را با آن ارگان مقایسه کند.

ترس و نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی نیز ممکن است بعد از تمسخر دیگران در دوران نوجوانی یا پس از اظهارات شریک جنسی ایجاد شود.

با این حال ، مردان اغلب دید نادرست از آلت تناسلی خود دارند.

مطالب پربازدید

برای دیدن آلت تناسلی خود مانند سایر افراد ، خود را برهنه جلوی آینه تمام قد نگاه کنید. آلت تناسلی مرد طولانی تر و بزرگتر از آن است که از بالا مشاهده شود.

اندازه آلت تناسلی

در بعضی مواقع ، اکثر پسران از خط کش یا نوار اندازه گیری می کنند تا طول آلت تناسلی آنها را دریابند. در حالی که آلت تناسلی ضعیف است ، هیچ کاری برای انجام این کار وجود ندارد ، زیرا طول آلت تناسلی می تواند بسیار متفاوت باشد ، به عنوان مثال بسته به فضای اتاق سرد است.

برای اندازه گیری دقیق ، این کار را هنگام نعوظ انجام دهید. معمولاً اندازه گیری آلت تناسلی مرد در سمت بالا ، از پایه تا نوک.

اندازه آلت تناسلی مرد

هیچ رقم قد متوسطی برای نوجوانان وجود ندارد زیرا افراد با سرعت های مختلف رشد می کنند.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

بیشتر آلت تناسلی مردها در صورت عدم برآمدگی در حدود 9 سانتی متر (3.75 اینچ) طول دارند ، اما طبیعی است که کوتاهتر یا طولانی تر از این باشند. برخی از موارد می تواند آلت تناسلی شما را بطور موقت کوچکتر کند ، مثل شنا یا سرما خوردن.

تحقیقات نشان داده است که اندازه متوسط ​​آلت تناسلی مرد در حدود 13 سانتی متر تا 18 سانتی متر (5 اینچ تا 7 اینچ) متغیر است. با ورزش یا دارو نمی توانید آلت تناسلی خود را بزرگتر یا کوچکتر کنید.

تفاوت زیادی در زاویه آلت تناسلی وجود دارد. برخی از نکات برجسته آلت تناسلی راست ، بعضی دیگر راست به پایین. برخی از انحنای جزئی یا چپ و راست دارند. شکل صحیحی وجود ندارد. اگر انحنای بیشتری از آلت تناسلی شما وجود دارد که ممکن است باعث درد یا مشکل در رابطه جنسی شود ، به پزشک خود مراجعه کنید. بعضی اوقات ، اینها می توانند علائم بیماری پیرونی باشند.

میانگین اندازه آلت تناسلی

هر آلت تناسلی بی نظیر است و پسران در سنین و میزان های مختلف رشد می کنند. در دوران بلوغ ، معمولاً بین 11 تا 18 سالگی ، آلت تناسلی مرد و بیضه سریعتر رشد می کنند ، اگرچه آلت تناسلی تا 21 سالگی از رشد متوقف نمی شود.

مردان ناراضی هستند

صرف نظر از اندازه واقعی ، بسیاری از مردان هنوز از اندازه مرد بودن خود ناراضی هستند.

یک مطالعه بر اساس نتایج یک نظرسنجی آنلاین بیش از 50،000 زن و مرد نشان داد که 45٪ از مردان تمایل به آلت تناسلی بزرگتر دارند. گزارش پروفسور كوان ویلی ، مشاور طب پزشكی در دانشگاه شفیلد ، نتیجه گرفت كه نگرانی های بیش از حد در مورد اندازه آلت تناسلی در مردان با آلت تناسلی متوسط ​​در مقایسه با مردان با نیمی از افراد بیشتر است.

آنچه زنان فکر می کنند

گزارش پروفسور ویلی همچنین تفاوتهایی بین آنچه زنان و مردان فکر می کنند وجود دارد. نسبت بسیار بیشتری از زنان (85٪) از اندازه آلت تناسلی همسر خود در مقایسه با نسبت مردانی (55٪) که از اندازه آلت تناسلی خود راضی بودند راضی بودند.

به گفته پروفسور ویلی ، موضوع جذابیت برای زنان پیچیده است. با این حال ، بیشتر مطالعات نشان می دهد که اندازه آلت تناسلی مرد در مقایسه با موضوعاتی مانند شخصیت و نظافت یک مرد در لیست اولویت های زنان بسیار پایین است.

پروفسور ویلی می گوید: “این ممکن است برای بعضی از جوانان شگفت آور باشد ، اما بیشتر خانم ها به اندازه آلت تناسلی خود اهمیت زیادی نمی دهند و این در طول زمان در مطالعات متعدد نشان داده شده است.”

اندازه آلت تناسلی طبیعی

او می گوید تحقیقات نشان می دهد که وقتی رابطه جنسی انجام می شود ، زنان خیلی بیشتر از اینکه اندازه آلت تناسلی شما باشد ، اهمیت می دهند که آیا شما رمانتیک ، حساس و حساس به نیازها و خواسته های آنها حساس هستید.

اگر هنوز مضطرب هستید

مشاوره برای مردان مبتلا به اضطراب آلت تناسلی مفید بوده است. این روش درمانی به بیماران کمک می کند تا هرگونه عقیده تحریف شده در مورد آلت تناسلی خود را شناسایی و تصحیح کنند ، اعتماد به نفس ایجاد کنند و بر نگرانی های مربوط به روابط جنسی غلبه کنند.

پروفسور ویلی می گوید: “این روش درمانی به این مردان امکان می دهد اضطراب خود را در مورد ملاقات با یک شریک بالقوه ، که قبلاً به دلیل ترس از خود جسارت درگیری نداشتند ، بر طرف کنند.”

بسیاری از درمانهای جسمی ادعا می کنند که اندازه آلت تناسلی مرد افزایش می یابد ، اما شواهد کمی در مورد کارکرد آنها وجود دارد. در مورد روشهای بزرگ کردن آلت تناسلی بیشتر بدانید.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا