مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
عمومی

هشدار به زائران درمورد بلیت پروازهای اربعین

مطالب پربازدید

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی با بیان اینکه زائران به هیچ عنوان قیمت‌های بالاتر بابت پروازهای اربعین پرداخت نکنند، گفت: خرید بلیت صرفا از طریق سایت‌ها و آژانس‌های معرفی شده انجام شود.

پلیط هواپیما

به گزارش افکارنیوز، مقصود اسعدی سامانی اظهار داشت: گزارش شده است که برخی دفاتر و سایت‌های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما نسبت به فروش بلیت پروازهای اربعین با نرخ‌های بالاتر اقدام کرده‌‌اند.

وی با تاکید بر اینکه زائران تلاش کنند به هیچ عنوان نرخی بالاتر بابت پروازهای اربعین نپردازند، اظهار داشت: همانگونه که اعلام شد قیمت بلیت یکطرفه تهران – نجف و سایر شهرستان‌ها به نجف یک میلیون و 100 هزار تومان و دوطرفه 2 میلیون و 200 هزار تومان است و این قیمت‌ها برای تاریخ‌های 2 تا 12 آبان ماه تعیین شده است.

اسعدی سامانی گفت: زائران تلاش کنند حتما از دفاتر و آژانس‌های معرفی شده در سایت انجمن شرکت‌های هواپیمایی سازمان هواپیمایی کشوری بابت تهیه بلیت اقدام کنند و به هیچ عنوان سراغ سایت‌های غیرمعتبر و همچنین دفاتری که مجاز به فروش بلیت پروازهای اربعین نیستند نروند.

مطالب پربازدید

وی تاکید کرد: پیش از این یکی از سایت‌های غیرمجاز فروش بلیت هواپیما نسبت به فروش بلیت پرواز تهران – استانبول اقدام کرده بود که مسافران پس از مراجعه به فرودگاه متوجه شدند که اصلا چنین پروازی وجود ندارد و این سایت بدون اطلاع شرکت هواپیمایی زاگرس نسبت به فروش بلیت اقدام کرده بود.

وی از زائران خواست حتما در تهیه بلیت و همچنین خرید بلیت با نرخ مصوب دقت کافی داشته باشند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا