مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
متفرقه

مدل موی کوتاه مردانه و آرایش مدل موی مردانه برای صورت های کشیده و گرد

مطالب پربازدید

چگونه مدل موی کوتاه مردانه درست کنیم

شما احتمالاً از قبل مدل موی کوتاه مردانه را مطبوع کرده اید اما در غیر این صورت ، فوراً شروع کنید. موهای فر دارای خشکی هستند و برای داشتن بهترین حالت به روغن های اضافی نیاز دارند. پس از دوش گرفتن ، موهای خود را به آرامی با حوله میکروفیبر خشک کنید. پنبه ممکن است روی پوست نرم باشد و بافتی خشن داشته باشد که باعث ترک خوردگی و چین و چروک شود. حوله های مخصوص موهای فر دارای بافت سفت تری هستند که بافت طبیعی را مختل نمی کند. یک پیراهن قدیمی نیز چنین خواهد کرد.

با موهای مرطوب ، یک محصول کرم را به موها بمالید. این به محصول کمک می کند تا بدون ایجاد مزاحمت در الگوی فر ، از طریق مو کار کند. یکی از توصیه های برتر ما برای محصولات موی فر را امتحان کنید.

با توزیع خوب محصول ، موها را خشک نگه دارید تا حالت حلقه ای پیدا کند. البته ، این بدان معنی است که شما به یک برش عالی نیاز دارید که فرم زیبایی به مدل موی کوتاه مردانه شما می بخشد.

مدل موی کوتاه مردانه برای پوست سبزه ، مدل مو کوتاه مردانه کم پشت

مطالب پربازدید

مدل موی متوسط ​​مردانه

مدل موی کوتاه مردانه بیشترین گزینه های آرایش را از هر طول دارند. موها را می توان به پشت صاف کرد ، شکافت یا فرسایش داد. نیازی به ذکر الگوهای بافته شده ، ترکیب و ظاهر نامرتب نیست.

نحوه آرایش موهای با طول متوسط

هر سبکی را که انتخاب کنید ، موهای با طول متوسط ​​از این مراحل بهره مند می شوند.

اول ، وضعیت مو. حتی اگر طول فقط در قسمت بالا متمرکز شده باشد ، شما می خواهید موها را سالم نگه دارید و به بهترین شکل خود ظاهر شوید. بسیاری از مردان دارای موی متوسط ​​برای سرعت بخشیدن به حالت دادن و کنترل بیشتر از سشوار استفاده می کنند. لازم نیست اما در صورت استفاده از نوعی محافظ گرما استفاده کنید. برای خشک کردن هوا ، سرم یا کرم مو برای موهایی که بافت بیشتری دارند می تواند به عنوان پیش آرایش دهنده عمل کند و موخوره را کاهش دهد.

انتخاب پوماده بیشتر از نوع بلندی آن مربوط به نوع مو است. بنابراین می توان مدل موی کوتاه مردانه ریز را با قوام منظم حالت داد ، موهای ضخیم نیاز به محکم نگه داشتن دارند ، و موج ها و فرها از بافت و نرم کننده اضافی خامه ای بهره می برند.

مطالب پربازدید

مدل موی بلند مردانه

با کمال تعجب مدل موهای بلند مردانه کمتر از مدل موی کوتاه مردانه است. شش نوع اصلی عبارتند از: موهای پائین ، موی عقب ، نیمی از بالا و نیمی از پایین ، نان ، دم اسبی و نوارهای بافتنی.

مهم نیست که کدام ظاهر را انتخاب می کنید ، از موهای بلند با نرم کننده ، مسواک زدن منظم و محصولی مانند سرم یا کرم مو برای کنترل وزن سبک مراقبت کنید.

چگونه موهای فر را به طور طبیعی حالت دهید

هدف از بافتن مو ، حفظ موهای فر در تمام طول روز بدون موخوره است. یکی از ساده ترین راه ها برای انجام این کار ، روش قالب گیری ژل است.

مدل موی کوتاه مردانه برای پوست سبزه ، مدل مو کوتاه مردانه کم پشت

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

چگونه می توان موهای فر را به صورت طبیعی برای آقایان حالت داد

بعد از دوش گرفتن مرطوب کنید ، یک محصول مرطوب کننده مانند اسموتی تقویت کننده حلوا موی یا زل مرطوب کننده یا سرم مرطوب کننده را به موهای مرطوب بمالید. این باعث رطوبت و درخشش مو می شود در حالی که موهای زائد را تقویت می کند و با موها مبارزه می کند.

نیمی از مو را از بین ببرید و اجازه دهید نیمی از مو خشک شود. این برای مدل موی کوتاه مردانه نیست.

ژل حالا نوبت استفاده از ژل است. حدود یک چهارم حجم ژل را مانند ژل محبوب و ارزان روغن زیتون برای حلقه زدن خوب استفاده کنید. باز هم ، این یک حرکت برش برای حفظ الگوی فر است.

خشک شدن هوا اجازه می دهد تا موها کاملاً خشک شوند تا حالت فر شود.

وقتی موها 90-95٪ خشک هستند ، آن را ماساژ دهید، با ماساژ بیشتر ، ژل را بردارید.

منبع : menshairstyletrends

مدل مو کوتاه پسرانه مردانه ، مدل مو مردانه کوتاه ترکیه ای مدل مو مردانه کوتاه پیشانی بلند ، مدل مو کوتاه پسرانه از پشت سر مدل موی کوتاه مردانه 2020 ، مدل موی کوتاه مردانه 2019 مدل موی کوتاه مردانه جدید ، مدل موی کوتاه مردانه ۲۰۲۰ مدل موی کوتاه مردانه ایرانی ، مدل موی کوتاه مردانه با ریش مدل موی کوتاه مردانه با ته ریش ، مدل موی کوتاه مردانه برای صورت بیضی مدل موی کوتاه مردانه با سبیل ، مدل موی کوتاه مردانه با سایه مدل مو کوتاه مردانه با ریش ، مدل مو کوتاه مردانه با سبیل مدل مو کوتاه مردانه با اسم ، مدل موی کوتاه مردانه کم پشت مدل موی کوتاه مردانه اینستاگرام ، مدل موی کوتاه مردانه اسپرت ، مدل موی کوتاه مردانه المانی مدل موی تیفوسی کوتاه مردانه ، تصاویر مدل موی کوتاه مردانه تصاویر مدل موهای کوتاه مردانه ، جدیدترین مدل موی کوتاه مردانه قشنگ ترین مدل موی کوتاه مردانه ، مدل موهای کوتاه مردانه جدید 2019 مدل موی کوتاه انگلیسی مردانه ، مدل موی مردانه کوتاه اروپایی مدل مو کوتاه پسرانه المانی ، مدل موی کوتاه مردانه برای زنان مدل موی کوتاه مردانه برای صورت گرد و تپل ، مدل موی کوتاه مردانه بوکسوری

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا