مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
متفرقه

تاتو مردانه | چند نکته ضروری که باید برای انجام تاتو بدانید | طرح تاتو مردانه

مطالب پربازدید

تاتو مردانه

تاتو مردانه از دسته تتو هایی است که اشکال آن فرق دارد با تاتو های زنانه . البته طرح تتو کاملا سلیقه ای است که نمی توان طرحی را زنانه یا مردانه دانست . ولی در تاتو کردن نکاتی است که قبل از زدن طرح باید بدانید.

تاتو ابرو مردانه، تاتو ارایشگری مردانه

هزینه یک تاتو مردانه کوچک چقدر است؟

خال کوبی خوب ارزان نیست ، و تاتو مردانه ارزان (معمولاً) خوب نیست. قیمت تاتو به اندازه ، ناحیه بدنی که می خواهید بپوشانید . هنرمند ، حداقل میزان فروشگاه بستگی دارد ، اما معمولاً برای یک تاتو کوچک بین 400 هزار تومان هزینه دارد . در اکثر مکان ها نرخ ها قابل بحث نیستند و همچنین باید 20 درصد را در نظر داشته باشید.

تاتو مردانه چه حسی دارد؟

به طور واقع بینانه ، تاتو مردانه احساس می شود. که شخصی در حال سوزن زدن داغ از طریق پوست شما است . زیرا این چیزی است. که اتفاق می افتد . اما همچنین احساس خال کوبی را با احساس خراش دائمی گربه مقایسه می کند (تمام خانمهای گربه من معنی آن را می دانند) . بعد از حدود 15 دقیقه ، آدرنالین شروع به هجوم می کند و به مدیریت درد (تمرکز روی “برخی”) کمک می کند . اما اگر یک قطعه بزرگتر را انجام می دهید . که این درد می تواند به صورت موجی ایجاد شود.

مطالب پربازدید

بعد از تاتو مردانه چه حسی دارد؟

کاملاً طبیعی است که پوست شما پس از آن متورم ، قرمز یا دردناک باشد (مانند آفتاب سوختگی بد) . اما سعی کنید آن را دائماً فشار ندهید و زیاد آن را مالش ندهید . به گفته دکتران ، نگران کننده ترین واکنش جانبی دردی است که روز به روز بدتر می شود . که این است نشانه ای از آسیب باشد.

هنگام تصمیم گیری در مورد محل قرارگیری . همچنین می خواهید روند بهبودی و اینکه چگونه بر زندگی روزمره شما تأثیر می گذارد را در نظر بگیرید . به عنوان مثال ، یک تاتو مردانه در پشت ران شما ممکن است نشستن در چند روز اول را کمی دشوار کند . در حالی که یک خال کوبی پایین ممکن است به مدت یک هفته در پوشیدن لباس تداخل ایجاد کند. سعی کنید از قبل برنامه ریزی کنید و این موارد را در نظر بگیرید تا از هیجان بیشتر منطقه جلوگیری کنید.

تاتو مردانه ساده ، تاتو مردانه روی بازو

کم دردترین مکان برای انجام تاتو چیست؟

بسته به اندازه و محل تتو مردانه ساده روی بدن شما متفاوت است (خال کوبی های کوچکتر در قسمت های گوشتی بدن کمترین آسیب را خواهد دید) .  تاتو مردانه بر روی مچ دست و بازو شما بسیار آسان است . اما آزمایش استرس (بله ، به معنای واقعی کلمه خود را با ناخن های خود فشار می دهید.) نشان دهنده حساسیت بیشتر نواحی بدن نسبت به سایر مناطق است.

اگرچه همه افراد به طور متفاوتی درد را تجربه می کنند . اما شما می توانید درد تاتو مردانه را در قسمت دنده ، پا ، مچ پا ، گردن ، پشت زانوها یا قسمت داخلی آرنج خود بیشتر کنید. واقعاً هرجایی که دارای انتهای عصبی و چربی زیادی نباشد . بنابراین ، اگر قصد دارید در یکی از این مناطق ، یا همه آنها ، تاتو کنید ، خود را آماده کنید. یا کمی تایلنول (نه ایبوپروفن ، آسپرین یا حتی یک دوز سریع تکیلا استفاده کنید ، زیرا همه آنها خون شما را رقیق می کنند و می توانند روند کار را خطرناک کنند).

مطالب پربازدید

قبل از تاتو از چه مواردی باید خودداری کرد؟

الکل. نه تنها با کشیدن چند عکس قبل از خال کوبی ، خون شما نازک می شود . که می تواند باعث خونریزی بیشتر شما در حین خال کوبی شود (که خطرناک است) . بلکه خون اضافی می تواند جوهر را رقیق کرده و نتیجه نهایی را خراب کند.

همچنین شما می خواهید از آفتاب جلوگیری کنید. به یاد دارید چگونه گفتم تاتو مردانه می تواند مانند آفتاب سوختگی باشد؟ بله ، آخرین چیزی که می خواهید رنگ کنید آفتاب سوختگی یا آفتاب سوختگی خشک و لایه بردار است . اوه ، و اگر هرگز منطقه خاصی را که می خواهید خال کوبی کنید تراشیده اید و از انجام این کار مطمئن نیستید ، این کار را نکنید. بهترین کار این است که اگر یک خال کوبی می تواند در این زمینه به شما کمک کند. یا این کار را برای شما انجام می دهد تا در تهیه یک تیغ که ممکن است در خال کوبی تداخل ایجاد کند ، خطر ایجاد نکنید.

منبع : cosmopolitan

تاتو مردانه کوچک ، تاتو مردانه روی دست ، تاتو مردانه روی دست تاتو مردانه در تهران ، تاتو مردانه روی بازو ساده تاتو مردانه ، تاتو مردانه جدید تاتو اسپرت مردانه ، تاتو انگشتر مردانه تاتو اسم مردانه ، تاتو مردانه ایرانی تاتو مردانه اسکلت ، تاتو مردانه حرفه ای تاتو مردانه بازو ، تاتو مردانه برای پا تاتو مردانه ببر ، تتوبازو مردانه تاتو با حنا مردانه ، تاتو مردانه برای گردن تاتو مردانه تاج ، تاتو تاج مردانه تاتو پشت کتف مردانه ، تاتو پروانه مردانه تاتو مردانه پر ، تاتو پهلو مردانه تاتو مردانه پشت کمر ، تاتو مردانه پشت دست تاتو مردانه پشت گردن ، تاتو مردانه پشت پا تاتو مردانه برای مچ دست ، تاتو مردانه با معنی

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا