مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
متفرقه

ژست عکاسی پسرانه خاص ، بیش از 30 مدل عکس برای ایده ژست عکاسی

مطالب پربازدید

ژست عکاسی پسرانه

این مطلب ژست عکاسی پسرانه را در حالت ایستاده و پرتره برای شما نشان میدهد . حالت های درست ایستادن و چگونگی قرار گرفتن در مکان را شرح می دهد. عکس هایی برای شما قرار داده ایم که به کمک آنها حالت ایستادن خود را پیدا کنید . در ژست عکاسی فرم بدن و حالت چهره بسیار مهم است. توضیحی درباره چگونگه عکس درست بگیرید، بخوانید و در ادامه نگاهی به عکس ها بیاندازید.

چگونه صاف بایستیم

اگر اکنون یا در گذشته نوجوان هستید ، احتمال اینکه مادر یا شخص دیگری از شما بخواهد “صاف بایستید!” . وضعیت خوب بدن چیزی فراتر از یک نگرانی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی است . علی رغم اینکه حالت ایستاده می تواند شما را قد بلندتر و احتمالاً سبکتر نشان دهد. وضعیت مناسب باعث کاهش استرس بر روی عضلات ، تاندون ها ، استخوان ها و اندام های داخلی می شود . و باعث سلامتی ، شادی و در ژست عکاسی پسرانه اعتماد به نفس شما می شود.

ژست عکاسی پسرانه اینستا ، ژست عکس پسرانه اینستاگرام

1.حالت صحیح ایجاد کنید

پشت را دیوار قرار دهید. اگر می توانید نقطه ای از کف و دیوار صاف و تقریباً عمود بر آن پیدا کنید ، می توانید موقعیت فعلی خود را ارزیابی کرده و بدن خود را به حالت صحیح تنظیم کنید.

مطالب پربازدید

رو به رو و دور از دیوار بایستید ، سپس به آرامی به عقب برگردید تا در تماس شدید با آن قرار بگیرید (اما به عقب خم نشوید).

پاهای شما باید از عرض شانه فاصله داشته باشد ، روی زمین زیر خود صاف باشد و چند اینچ از دیوار فاصله داشته باشد.

2.برای ژست عکاسی پسرانه مستقیم بایستید

توجه کنید که دیوار چه لمسی دارد. در حالت ایده آل ، شما می خواهید سه نقطه تماس بین بدن و دیوار خود داشته باشید: پشت سر ، تیغه های شانه و باسن.

اگر وضعیت بدی ندارید ، ممکن است متوجه شوید که وسط کمر (احتمالاً با باسن) ابتدا به دیوار لمس می کند.

اگرچه این مورد کمتر رایج است ، برخی از افراد تمایل دارند خیلی خم شوند و نه اینکه به جلو خم شوند ، در این صورت ممکن است سر شما ابتدا دیوار را لمس کند.

مطالب پربازدید

اگر سر ، شانه ها و باسن خود را لمس نکرده اید ، قسمت بالاتنه را بدون حرکت دادن پاها تغییر جهت دهید تا در موقعیت ایستاده مناسبی قرار بگیرید.

ژست عکاسی پسرانه با گوشی ، ژست عکاسی پسرانه با عینک

3.بدن خود را در آن حالت حفظ کنید

دور شوید و موقعیت خود را حفظ کنید. هنگامی که احساس ایستادن صاف در مقابل یک دیوار را دارید ، سعی کنید با حفظ حالت بدنی مناسب در قسمت بالایی بدن ، دور شوید.

طولی نکشید که بدن شما می خواهد به حالت طبیعی قبلی خود برگردد. سعی کنید بر روی احساس درست قرار گرفتن در بدن تمرکز کنید تا بتوانید آن را تا آنجا که ممکن است حفظ کنید.

هنگامی که احساس کردید “بی عملی” خود برگشتید ، به دیوار برگردید تا خود را تغییر مکان دهید.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

4.حفظ ژست عکاسی پسرانه

مزایای خود را یادآوری کنید. برای اکثر افراد بهبود وضعیت بدن روند پیچیده ای نیست ، اما به زمان و تلاش نیاز دارد. شاید بازگشت به “شهود” آشنا خود وسوسه انگیز باشد ، اما در نظر بگیرید که چرا ارزش این تغییر را دارد.

اگرچه ممکن است شما فکر کنید که شل کردن آرامش بیشتری در ژست عکاسی پسرانه دارد ، اما در واقع باعث می شود عضلات شما کار سخت تری داشته باشند که در نتیجه انرژی را از شما می رباید. همچنین تنفس عمیق و کامل را دشوار می کند ، که باعث کاهش سطح انرژی می شود.

فشار وارد بر مهره ها به دلیل وضعیت بد بدن می تواند منجر به فشرده سازی عصب ، سفتی ، کاهش انعطاف پذیری و تحرک و حتی کاهش احساس در اندام شود.

وضعیت خوب باعث لاغر شدن عضلات می شود. تنش در گردن ، شانه ها و پشت را آرام می کند (که باعث کاهش سطح استرس می شود). این می تواند روحیه و روان شما را تقویت کند. مطالعات نشان می دهد افرادی که از وضعیت بدنی خوبی برخوردار هستند ، به طور متوسط ​​دارای اعتماد به نفس ، انرژی بیشتری هستند و مهارت حافظه بهتری دارند.

منبع : erickimphotography

ژست عکاسی پسرانه ایستاده ، ژست عکاسی پسرانه ایرانی ژست عکاسی پسرانه گنگ ، ژست عکاسی پسرانه خفن ژست عکاسی پسرانه کودک ، ژست عکاسی پسرانه سلفی ژست عکاسی پسرانه با ماشین ، ژست عکاسی پسرانه در کافه ژست عکاسی پسرانه در خانه ، ژست عکاسی پسرانه اسپرت ژست عکاسی پسرانه با سیگار ، ژست عکاسی پسرانه با کت ژست عکس پسرانه ایستاده ، ژست عکس پسرانه از پشت سر ژست عکاسی پرتره پسرانه ، ژست عکس پروفایل پسرانه ژست عکس پسرانه پاییزی ، ژست عکاسی مردانه پاییزی ژست عکاسی پسرانه پاییزی ، ژست عکاسی پسرانه پاییز ژست عکاسی پسرانه با موتور ، ژست عکس پسرانه برای تولد ژست عکاسی پسرانه خاص ، ژست های عکاسی پسرانه خفن ژست عکاسی خیابانی مردانه ، لاکچری ژست عکاسی پسرانه خفن ژست عکاسی پسرانه جدید ، ژست عکس پسرانه جذاب ژست عکاسی پسرانه در جنگل ، ژست عکاسی جذاب مردانه ژست عکس پسرانه در جنگل ، ژست عکس پسرانه در جاده جدیدترین ژست عکاسی پسرانه ، ژست عکاسی پسرانه چاق چند ژست عکاسی پسرانه ، ژست عکاسی حرفه ای پسرانه ژست عکس تولد پسرانه بزرگسال ، ژست عکس تولد پسرانه در خانه ژست عکاسی پسرانه تولد ، ژست عکس پسرانه تولد ژست عکس پاییزه پسرانه ، ژست عکس پرتره پسرانه ژست عکاسی پسرانه در طبیعت ، ژست عکاسی پسرانه در فضای باز ژست عکس پسرانه اتلیه ، ژست عکاسی پسرانه با هودی ژست عکاسی مردانه بالاتنه ، کانال ژست عکاسی پسرانه در تلگرام ژست عکاسی تبلیغاتی مردانه ، ژست عکاسی مردانه برای تولد

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا