فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی در دانشگاه خواجه نصیر برگزار می شود

 سیزدهمین کنفرانس ملی و هفتمین کنفرانس بین المللی یادگیری الکترونیکی اول و دوم اسفندماه سال جاری در دانشگاه خواجه نصیر برگزار می شود.

دکتر محمد هادی زاهدیدکتر (محمدهادی زاهدی مدیر مرکز آموزش های الکترونیکی دانشگاه خواجه نصیر و عضو هیئت علمی دانشگاه) گفت: در این کنفرانس علاوه بر بهره مندی از دستاوردها و آثار علمی اساتید دانشگاهی، ثبت گزارش تجربه (Experience Report) توسط افراد مجرب و متخصص فراهم شده است. گزارش تجربه نتیجه کسب تجربیات موفق و حتی تجربیات ارزنده همراه با شکست است که می تواند بعنوان نقشه راه سایرین مورد استفاده قرار گیرد.همچنین وی به فناوری یادگیری همراه (Mobile Learning) اشاره داشت که امکان آموزش در هر زمان و در هر مکان را با دستگاه های همراه مانند تبلت و تلفن همراه فراهم می آورد.

سیزدهمین کنفرانس آموزش الکترونیک اول و دوم اسفندماه سال جاری به میزبانی دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی برگزار می شود و پژوهشگران، اساتید و دانشجویان می توانند مقالات علمی و گزارشات تجربی خود را تا ۲۰ دی به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. آدرس سایت کنفرانس جهت اطلاعات بیشتر /https://icelet2019.kntu.ac.ir/fa می باشد.

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.