مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
رپورتاژ آگهی

بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران

مطالب پربازدید

امروزه آزمایشگاه های پاتوبیولوژی نسبت به آزمایشگاه‌ های معمولی از اعتبار بسیار بالاتری برخوردار هستند و اکثر افراد ترجیح می‌ دهند که جهت انجام تست و آزمایش های مختلف به آزمایشگاه پاتوبیولوژی مراجعه داشته باشند و در همین راستا شناخت بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی تهران از طریق خبرگزاری فارسی کلاب می‌تواند نقش مهمی در موفقیت آمیز بودن تست های مختلف ایفا کند. انواع تست ها از جمله تست پاپ اسمیر، تست قند خون و کلسترول خون و… باید در شرایط مساعد و در یک آزمایشگاه خوب و معتبر انجام شوند. تا درصد خطای آن ها پایین بیاید و تستی بدون خطا محسوب شوند.

بدین ترتیب، پزشکان بعد از دریافت نتیجه ی تست و آزمایش، می توانند بهترین تجویز ممکن را ارائه دهند. اگر دوست دارید که بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران را شناسایی کنید تا جهت انجام تست و آزمایش های مختلف از جمله آزمایش چکاپ خانم ها آزمایش چکاپ کودکان و آزمایش چکاپ آقایان به آن مراجعه داشته باشید، پیشنهاد ما به شما مراجعه به آزمایشگاه نارون است.

شماره تماس آزمایشگاه نارون: ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۷۹ – ۰۲۱۲۲۸۱۲۸۸۰

آدرس آزمایشگاه نارون: تهران، نیاوران، خیابان شهید باهنر، بالاتر از چهار راه کامرانیه، جنب مجتمع نارون، پلاک ۸۰، طبقه همکف، واحد ۳

مطالب پربازدید

آزمایشگاه نارون یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی تمام عیار میباشد که در عمل ثابت کرده است که از لحاظ علمی و تخصصی پیشرفته است و از تجهیزات بسیار مناسب بهره می‌برد. این عوامل در کنار هم باعث شدند تا آزمایشگاه نارون به یک آزمایشگاه پرطرفدار در تهران و حتی در سراسر کشور تبدیل شود. که روزانه بیماران و افراد زیادی به این آزمایشگاه مراجعه می‌کنند و تست و آزمایشات مختلف خود را انجام می دهند.

شناختن یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی موفق در استان تهران که به عنوان مرکز ایران شناخته می‌شود و جمعیت زیادی دارد کار نسبتا دشواری است. اما ما با معرفی آزمایشگاه نارون این کار را برای شما آسان کرده ایم تا بتوانید با خیال راحت و آسوده به این آزمایشگاه معتبر مراجعه کنید و انواع تست را انجام دهید.

بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران کجاست؟

اگر به لیست آزمایشگاه های پاتوبیولوژی تهران نگاهی بیندازید به این مسئله پی می‌برید که این آزمایشگاه‌ ها بسیار گسترده و زیاد هستند اما در این میان کدام آزمایشگاه ها کیفیت بالاتری از کار را ارائه می‌ دهند و جزو آزمایشگاه های معتبر به حساب می‌ آیند. این موضوع مسئله‌ای است که باید به صورت جدی به آن پرداخته شود.

آزمایشگاه نارون به‌ عنوان موفق‌ ترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران شناخته می شود که دارای سابقه بسیار بالایی هم می باشد که تمام این عوامل در کنار هم باعث شده‌ اند تا افراد مختلف از نقاط مختلف تهران و شهرستان ها به آزمایشگاه نارون مراجعه داشته باشند و تست های مختلف خود را در این آزمایشگاه انجام دهند.

مطالب پربازدید

این آزمایشگاه شامل بخش‌ های تخصصی مختلف و تجهیزات بسیار پیشرفته می باشد که شاید این تجهیزات در سایر آزمایشگاه های پاتوبیولوژی استان تهران یافت نشوند و از آن مهمتر میزان تخصص پرسنل آزمایشگاه نارون است که تخصص پرسنل این آزمایشگاه در مقایسه با سایر آزمایشگاه ها بسیار بالا بوده و این افراد با میزان دانش و تخصص بالای خود کمک می کنند که نتایج آزمایش‌ های مختلف تخصصی تر و بدون خطا باشد.

امکاناتی که آزمایشگاه نارون برای بیماران در نظر گرفته است گسترده هستند و خدماتی که این آزمایشگاه ارائه می دهد جزو خدمات بسیار خاص و منحصر به فرد می باشند‌. که این عوامل در کنار هم باعث شدند تا آزمایشگاه نارون جهت انجام تست پاپ اسمیر یا سایر تست ها به معتبر ترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران تبدیل شود که هیچ رقیبی ندارد.

تفاوت آزمایشگاه پاتولوژی با آزمایشگاه پاتوبیولوژی

در ظاهر کلمه پاتوبیولوژی از پاتولوژی گرفته شده است و تقریبا دو کلمه ی هم خانواده هستند. اما در واقع و در عملکرد، آزمایشگاه پاتوبیولوژی و پاتولوژی کاملاً از هم مجزا هستند. زیرا آزمایشگاه پاتوبیولوژی دارای گستردگی و وسعت بسیار بیشتر است و شامل بخش های متفاوت می باشد.

علاوه بر این، در آزمایشگاه پاتوبیولوژی آزمایش ها تخصصی تر انجام می شوند و بدین ترتیب علاوه بر اینکه آسیب های وارد شده به بافت بدن تشخیص داده می‌ شوند، علت و ریشه ی اصلی این آسیب ها نیز در آزمایشگاه پاتوبیولوژی مشخص خواهند شد و این موضوع باعث شده است تا آزمایشگاه پاتوبیولوژی طرفداران بیشتری داشته باشد.

امروزه برای مشخص شدن علت بیماری های مختلف اکثر افراد تمایل دارند که به آزمایشگاه پاتوبیولوژی مراجعه کنند. این موارد باید به این مسئله اشاره کنیم که آزمایشگاه پاتوبیولوژی دارای یک بخش اضافه تحت عنوان تشخیص طبی می باشد. که این بخش به خودی خود دارای زیر مجموعه های مختلف است که شامل بیوشیمی، هورمون شناسی، الایزا، سرولوژی، هماتولوژی، میکروبیولوژی و مولکولی می باشد و هر کدام از این بخش به صورت جداگانه و مجزا نتایج آزمایش‌ های مختلف را بررسی می‌ کنند. که با دریافت نمونه خون، ادرار و مدفوع از بیمار بررسی‌ های خود را انجام می دهد.

مطالب پیشنهادی فارسی کلاب

پس اگر قصد انجام انواع چکاپ از جمله آزمایش چکاپ خانم ها را دارید، پیشنهاد می‌ کنیم که یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی را انتخاب کنید تا نتیجه ی چکاپ شما صد در صد درست و بدون خطا باشد و ریشه مشکلات و بیماری مورد نظر هم مشخص شود.

تست پاپ اسمیر در آزمایشگاه پاتوبیولوژی چگونه است؟

یکی از مهمترین تست هایی که در آزمایش چکاپ خانم ها هم مورد توجه قرار گرفته است، تست پاپ اسمیر می باشد و به همین منظور اکثر بانوان دوست دارند که یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران را انتخاب کنند. که این تست را در سطح کیفی بالا انجام دهد.

آزمایشگاه نارون در این میان یک انتخاب عالی و بسیار خوب محسوب می شود. تست پاپ اسمیر برای بررسی سلامت دهانه رحم انجام می‌ شود که طی این آزمایش سلول‌ های سرطانی و پیش سرطانی دهانه رحم شناسایی می شوند و حتی ویروس hpv یا زگیل تناسلی هم از طریق این آزمایش قابل بررسی خواهد بود.

تمام بانوان از سن ۲۱ سالگی به بعد موظف هستند که هر سه سال یک بار این تست مهم و حیاتی را پشت سر بگذارند. تا از وجود یا عدم وجود بیماری سرطان رحم و زگیل تناسلی مطمئن شوند. این تست در مطب پزشک زنان انجام می‌ شود و نمونه ای که پزشک از دهانه ی رحم بر می دارد در آزمایشگاه پاتوبیولوژی بررسی خواهد شد.

آزمایشگاه پاتوبیولوژی با وجود تجهیزات و دستگاه های پیشرفته ای که دارد، می تواند نمونه سلول های دهانه رحمی را به صورت کاملا دقیق بررسی کند. تا نتیجه ی تست پاپ اسمیر را به بیمار اعلام کند.

این تست به علت ظرافت بالایی که دارد بهتر است که حتماً در بهترین آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران انجام شود تا نیاز به تکرار مجدد نداشته باشد.

کاربرد آزمایشگاه پاتوبیولوژی

کاربرد آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران و سایر شهر ها و استان های کشور امری واضح و قابل توجه است که در واقع این کاربرد ها باعث شدند تا آزمایشگاه های پاتوبیولوژی نسبت به آزمایشگاه‌ های معمولی تفاوت جدی داشته باشند.

این کاربرد ها عبارتند از:

 • تشخیص اختلالات ژنتیکی
 • تشخیص سرطان هایی که ارثی هستند
 • آزمایش و تشخیص تومور های سفت
 • بررسی و تشخیص نئوپلاسم
 • تست های مربوط به بیماری های عفونی و مقاربتی

این کاربردها و اهداف موجب شده اند تا افراد زیادی برای بیماری ها و مشکلات مختلفی که دارند همواره یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی را انتخاب کنند و با مراجعه به آزمایشگاه مورد نظر یک تست موفقیت آمیز را انجام دهند.

در همین راستا آزمایش چکاپ خانم ها که شامل انواع تست های آزمایشگاهی عفونتی مقاربتی می باشد، مهمترین اولویت برای آزمایشگاه پاتوبیولوژی به حساب می آید.

ویژگی های یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی خوب

برای اینکه یک آزمایشگاه در لیست آزمایشگاه های خوب و عالی قرار بگیرد باید از ویژگی های مثبت زیادی پیروی کند که هر یک از این ویژگی ها باعث می شوند آزمایشگاه مورد نظر مراجعه کنندگان بیشتری را به خود اختصاص دهد‌.

به همین منظور قصد داریم که ویژگی های یک آزمایشگاه پاتوبیولوژی در تهران را به شما معرفی کنیم تا با آگاهی از این ویژگی‌ها بتوانید در نهایت مناسب ترین آزمایشگاه جهت انجام تست پاپ اسمیر و آزمایش چکاپ خانم ها انتخاب کنید.

این ویژگی ها عبارتند از:

 • ارائه ی خدمات با کیفیت
 • انجام آزمایش در منزل
 • مجهز بودن به تجهیزات پیشرفته و به روز
 • بهره گیری از نیروهای متخصص و با دانش
 • محیط آرام و زیبا
 • آماده سازی پاسخ آزمایش در کوتاه ترین زمان ممکن
 • ارائه پاسخ آزمایش ها بدون خطا
 • برخورد خوب پرسنل، کارکنان و بخش پذیرش آزمایشگاه با بیماران
 • انجام تست ها و آزمایش های مختلف به صورت نامحدود

سخن آخر

اگر دوست دارید که نتیجه تست پاپ اسمیر و سایر تست های شما بدون خطا باشند، باید یک آزمایشگاه عالی را در تهران را انتخاب کنید که کیفیت بالایی را ارائه دهد. پیشنهاد ما به شما مراجعه به آزمایشگاه نارون است. خبرگزاری معتبر فارسی کلاب این اطمینان را به شما می دهد که در صورت مراجعه به این آزمایشگاه نیازی به تکرار مجدد تست نخواهید داشت و ریشه و علت اصلی تمام مشکلات و بیماری های موجود در بدن شما نیز مشخص می شوند.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا