مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
رپورتاژ آگهی

معرفی انواع شیر هیدرولیک و پمپ هیدرولیک

مطالب پربازدید

امروزه در هر سیستمی که شما فکرش را بکنید قطعه‌ای قرار گرفته است که این قطعه قلب آن سیستم به شمار می‌آید. سیستم‌های هیدرولیکی هم از این قاعده‌ی کلی جدا نیستند و قلبی دارند که از آن با نام پمپ هیدرولیک یاد می‌شود.  از آنجایی که قلب یکی از قسمت‌های مهم‌ در هر سیستمی است و از کار افتادن آن سبب از کار افتادن کلی سیستم می‌شود، پمپ هیدرولیک هم از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر دچار مشکل شود می‌تواند کلیه‌ی ساختار یک سیستم هیدرولیکی را بر هم بزند.

این پمپ‌ها وظیفه‌ی چرخش دادن و به جریان انداختن انواع مایعات در این سیستم‌ها را بر عهده دارند. برخی از افراد تصور می‌کنند که پمپ‌ هیدرولیک فقط و فقط به تنظیم فشار در یک سیستم می‌پردازد. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است و این پمپ‌ها نه تنها فشار را ایجاد می‌کنند بلکه نقشی اساسی در  حرکت مایعات در سیستم هیدرولیک دارند. ساختار این سازه‌ها به گونه‌ای است که با استفاده از یک شیر به نام شیر هیدرولیک مایعات را در یک مدار مشخص حرکت می‌دهند. از این رو هر زمانی که کاربر بخواهد می‌تواند این شیر را ببندد و عملکرد پمپ‌های هیدرولیک را در همان حالت نگه دارد. شما می‌توانید جهت خرید این پمپ‌ها با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید اما پیش از آن در ادامه ی این مطلب با ما همراه باشید تا انواع پمپ‌های هیدرولیک را خدمت شما معرفی کنیم.

 

مطالب پربازدید

انواع گوناگون پمپ هیدرولیک

به طور کلی امروزه پمپ‌های هیدرولیک را به دو نوع  پمپ جا به جایی مثبت و پمپ جا به جایی غیر مثبت تقسیم می‌کنند.  در نوع اول  به دلیل این که ساختار پمپ از مقاومت بالایی برخوردار است، شیر هیدرولیک قدرتمندی در این ساختار به کار رفته است و  عمدتا در محیط‌های صنعتی از آن بهره گرفته می‌شود.  این نوع از پمپ‌ها توانایی این را دارند که مایعات را در هر دور به میزان مشخصی از یک نقطه به نقطه‌ی دیگر منتقل کنند و  فشاری را که از بارهای الکتریکی متوجه سیستم‌های هیدرولیکی می‌شود را کاهش دهند‌. علاوه بر این،  سیستم‌های هیدرولیکی جا به جایی مثبت به عنوان بهترین پمپ هیدرولیک بازدهی بالایی دارند و حجم کمی را هم اشغال می‌کنند‌. این است که‌ ما امروزه در قوام صنعت به صورت گسترده این نوع از پمپ‌ها را به مشتریان خود ارائه می‌کنیم.

نوع دیگر پمپ‌های هیدرولیک همان پمپ‌های جا به جایی غیر مثبت هستند که شیر هیدرولیک آن‌ها توانایی کنترل حجم زیادی از مایعات را ندارد. به همین دلیل از این پمپ‌ها اغلب در مصارف خانگی استفاده می‌کنند. این نوع از پمپ‌ها خود به سه بخش پمپ‌های  شعاعی، محوری و ‌مختلط تقسیم می‌شوند که کاربرد هر یک از آن‌ها نیز متناسب با نوعشان مشخص می‌شود.  شاید برای شما سوال پیش بیاید که این پمپ‌ها در مصارف خانگی تا چه‌ حد ظرفیت دارند‌. باید بگوییم که به طور کلی ظرفیت پمپ هیدرولیک جا به جایی غیر مثبت به ۲۵۰ الی ۳۰۰  پوند بر اینچ مربع می‌رسد و  فشار انتقال مایع از نقطه‌ای به نقطه‌ی دیگر هم در این نوع از پمپ‌ها بسیار کم است. به همین دلیل پمپ‌های جا به جایی غیر مثبت را  بیشتر برای انتقال اولیه‌ی سیالات در لوله‌های سیستم‌های هیدرولیک به کار می‌بندند. شما عزیزانی که تمایل به استفاده کردن از هر کدام از پمپ‌های هیدرولیک دارید، تمایل به خرید، تعمیر و‌ تعویض شیر هیدرولیک ‌دارید و یا سیستم‌های هیدرولیکی شما با مشکل موجه شده‌اند، می‌توانید همین حالا سفارش خرید پمپ هیدرولیک خود را در قوام صنعت ثبت کنید و این پمپ‌ها را با نازلترین قیمت ممکن از ما خریداری نمایید.

قیمت خرید پمپ هیدرولیک، خریدی به صرفه با قوام صنعت

امروزه به دلیل این که سیستم‌های هیدرولیکی در ساختار هر وسیله‌ای به چشم می‌خورند، استفاده از این پمپ‌ها نیز افزایش پیدا کرده است. به همین دلیل پرسش‌های مربوط به قیمت خرید این پمپ‌ها نیز نسبت به گذشته افزایش پیدا کرده است. ما در قوام صنعت که برترین نمایندگی فروش انواع پمپ‌های هیدرولیک به شمار می‌آید در تلاش هستیم که نیازهای شما کاربران به چنین سازه‌هایی را شناسایی کنیم و دقیقا همان چیزی را که شما به آن احتیاج دارید را به بازار فروش ارائه نماییم. آن هم با قیمتی استثنایی!

مسلما زمانی که قرار است شما کیفیت بالا را خریداری کنید، باید قیمت زیادی را هم بپردازید اما این را بدانید که ما امروزه نه تنها برترین کیفیت را به شما ارائه می‌کنیم بلکه در مقابل هزینه‌های بسیار کمی را نیز از شما مطالبه می‌نماییم. پس نیازی نیست که نگران هزینه‌های ناشی از نزید این پمپ‌ها باشید چرا که قوام صنعت تمامی این نگرانی‌ها را از بین برده است.

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا