فارسی کلاب
پورتال خبری و مجله اینترنتی آنلاین فارسی

بیوگرافی روناک یونسی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران

روناک یونسی بازیگر محبوب و توانای سینما و تلویزیون ایران است که که نقش آفرینی های زیبای او را بارها و بارها در سینما و تلویزیون دیده ایم.

بیوگرافی روناک یونسی، بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران

از جمله نقش آفرینی های او می توان به بازی در فیلم روز روشن (حسین شهابی)، بازیگر نقش خجسته در سریال رستگاران (سیروس مقدم) و…اشاره کرد. بیوگرافی روناک یونسی را در ادامه می توانید ملاحظه نمایید.

بیوگرافی روناک یونسی

روناک یونسی، متولد ۱۳۹۵ در تهران بوده و دو پسر دارد. او دارای چند مدرک تحصیلی است که عبارتند از: دیپلم گرافیک، فوق دیپلم عکاسی و لیسانس طراحی صنعتی. او علاوه بر بازیگری، دستی در ورزش حرفه ای (مربیگری تناسب اندام) و مدلینگ و آرایشگری داشته و صاحب یک رستوران نیز می باشد. خانم یونسی در سریال “سقوط آزاد” با محسن میری آشنا شد و با وی ازدواج کرد که حاصل ازدواجشان، دو پسر به نام های مهرسام و مهراز می باشد.

او برای اولین بار در سال ۱۳۸۵ در فیلم گرگ و میش قاسم جعفری بازی کرد و در سال ۱۳۸۶ در سریال زمین آسمانی در تلویزیون نقش آفرینی کرد. او همچنین در سال ۱۳۸۸ در سریال تلویزیونی رستگاران ( سیروس مقدم) به عنوان نقش اول خوش درخشید.

او تا کنون به چند کشور اروپایی و آسیای شرقی مسافرت کرده و با آداب و رسوم مردم آن کشورها آشنا شده است. از جمله جاهایی که وی به گفته خودش بیش از همه خاطره دارد، شهر آمستردام است.

نقش آفرینی در سینما

گرگ و میش، منفی هیجده، ارتفاع، به هدف شلیک کن، بومرنگ، کوچه ملی، روز روشن و عقاب صحرا.

نقش آفرینی در تلویزیون

رستگاران (۱۳۸۸ سیروس مقدم)، گل های گرمسیری (۱۳۸۷ محمدمهدی عسگرپور)، زمین آسمانی (۱۳۸۶ عبدالرحمان شلیلیان)، خانه پرنده (۱۳۸۹ کاظم معصومی)، سقوط آزاد (۱۳۹۰ علیرضا امینی)، نیلی تر از مهتاب ( ۱۳۹۳ سید محسن یوسفی)، آسپیرین (۱۳۹۵ فرهاد نجفی)، برابر با اصل (۱۳۹۳ سید جلال الدین دری) و آخرین بازی (۱۳۹۳ حسین سهیلی زاده)

آدرس کوتاه مطلب

نظر بدهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.