مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
اخبار پزشکی

بیمارستان های پذیرش کننده مبتلایان کرونا را در نقشه گوگل پیدا کنید

مطالب پربازدید

بیمارستان های پذیرش کننده مبتلایان کرونا

انجمن راهنمایان محلی به طور داوطلبانه مکان بیمارستان های پذیرش کننده مبتلایان کرونا در ایران را در گوکل‌مپ (Google maps) قرار داد.

جالب است بدانید برای اولین بار ، اولین گزارش از بروز یک بیماری شبیه ذات‌الریه در شهر ووهان چین ، توسط مقامـات و پزشکان چینی در روز 11 دی 1398 به سازمان بهداشت جهانی ارسال شد . مبتلایان و افرادی که به این بیماری مبتلا شده بودند. به خاطر عجیب و متفاوت به نظر رسیدن آن، در قرنطینه نگه داشته شده . و خیلی سریع تحقیقات برای یافتن منشا این بیماری آغاز شد. بنابراین بر اسـاس بررسی ‌های اولیه مرکز پیشـگیری و کنتـرل بیماری‌ ایـالات متحـده آمـریکا، این بیماری شبیه ذات‌الریه از یک بازار محلی ماهی‌ فروشان در ووهان ریشه گرفته است. یک روز بعد از اعلام این موضوع، بازار نام برده تعطیل شد.

بیمارستان های پذیرش کننده مبتلایان کرونا

بررسـی‌ ها نشان داد که با وجود اعلام رسمی ظهور یک بیماری جدید در کشور چین در روز 11 دی. شیوع بیماری از مدت‌ها قبل آغاز شده بود. قبل از تایید شدن رسمی از طرف دولت و از حدود دو ماه قبل. حجم استفاده از کلمات کلیدی «سارس»، «کروناویروس» و «تنگی نفس» در ویچت، محبوب‌ترین پیام‌رسان کاربران چینی ‌ها، به شدت افزایش پیدا کرده بود .و آن‌ها درباره ظهور یک بیماری تنفسی جدید شبیه به سارس، چیزی که در سال 2003 نزدیک به 800 کشته گرفت، با یکدیگر صحبت می‌کردند. این پاره ای از گزارشات اولیه این بیماری است.

مطالب پربازدید

با مراجعه به لینک زیرT به لیست و نقشه‌ی بیمارستان های پذیـرش کننده مبتلایان کرونا ، دسترسی پیدا خواهید کرد.

رنگ نارنجی، بیمارستان‌های ریفرال و قرمز، بیمارستان‌های با تخلیه اضطراری را نشان می‌دهد.

مشاهده بیمارستان ها در نقشه گوگل

"<yoastmark

مطالب پربازدید

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا