مطالب پیشنهادی فارسی کلاب
رپورتاژ آگهی

فال تا چه حد درست است؟

مطالب پربازدید

یکی از ویژگی های مشترک اغلب افراد این است که تمایل دارند از آینده اطلاع پیدا کنند، چرا که همواره یک دلشوره در وجود همه آدم ها وجود دارد که بدانند قرار است در آینده چه اتفاقاتی در زندگیشان رخ دهد، از این رو برای اینکه بتوانند از این موضوع اطلاع پیدا کنند به سمت فال ها می روند، البته افراد زیادی تلاش کرده بودند که ماشین زمان ایجاد کنند و به وسیله قوانین فیزیک زمان را به جلو ببرند، اما تاکنون این اتفاق رخ نداده است و شاید درسال های آینده دانشمندان بتوانند به این موضوع پی ببرند، ولی موضوعی که مهم است شاید این باشد که دانستن حوادث آینده شاید آنقدرها هم خوشایند نباشد.

فال ها عموما اتفاقاتی را عنوان می کنند و باعث می شوند شما در ذهنتان به وقوع آن ها فکر کنید، تمرکز شما باعث رخ دادن آن اتفاق می شود و گاها افراد فکر می کنند که فال ها به واقعیت تبدیل می شوند و می توان به آن ها برای پیش بینی آینده تکیه کرد.

فال و طالع بینی

فال تا چه حد صحت دارد؟

افراد زیادی مایلند بدانند که تا چه حد ممکن است یک فال درست باشد، زیرا در برخی موارد فال ها درست هستند و در برخی موارد خیر، بنابراین نمی توان به آن ها تکیه کرد.

مطالب پربازدید

 

با این وجود بسیاری از افراد فال هایی که از باز کردن قرآن و یا حافظ می گیرند را مطمئن تر به شمار می آورند، چرا که مهم ترین چیزی که وجود دارد اعتقاد به وقوع یک فال است که برای افرادی که تابع دین هستند، چیزهایی مانند استخاره با قرآن و تسبیح قابل اتکا تر است.

فال تاروت تا چه حد درست است؟

تاروت در واقع نوعی بازی است که به وسیله کارت های مخصوصی انجام می گیرد. این بازی در گذشته و در کشورهای اروپایی بسیار مرسوم بوده، اما امروزه اغلب به عنوان وسیله ای برای پیشگویی از آن استفاده می کنند. این نوع فال در بسیاری از نقاط دنیا مرسوم است و حتی شما می توانید هنگام سفر با تور باتومی ارزان نیز از آن استفاده کرده و اتفاقات آینده خود را تاحدی پیشگویی کنید.

استخاره با قرآن

فال قهوه تا چه حد درست است؟

فال قهوه یکی از انواع فال است که در کشورهای آسیایی بسیار شهرت دارد و معمولا همه افراد ایرانی و ترک با آن آشنا هستند، البته این به معنای آن نیست که به آن اعتقاد داشته باشند. همه فال ها تا حدودی می توانند درست و تا حدودی غلط باشند و نمی توان گفت که چه موقع درست یا غلط اند و این بیشتر به اعتقاد اشخاص مربوط است.

مطالب پربازدید

فال قهوه

فال حافظ تا چه حد درست است؟

فال حافظ یکی از شگفتی های دنیای فال ها است، چرا که دقیقا همان لحظه که نیت می کنی، چیزی مرتبط را به تو می گوید. فال حافظ بیشتر جنبه نصیحت دارد و نه پیشگویی، ولی با این وجود اغلب حال آدم را به خوبی تشخیص می دهد و ابیاتی کاملا مرتبط را به ما نشان می دهد. این ویژگی حافظ باعث شگفتی دوست داران آن در خارج از کشور نیز شده است.

مطالب پربازدید
وب گردی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا