تعبیر خواب گوشواره

در این مقاله ما تمام تلاش خود را می کنیم که اطلاعات مفیدی در رابطه با تعبیر خواب گوشواره می پردازیم در بخش ابتدایی این مقاله نظرات بزرگانی مثل

  • ابن سیرین
  • امام جعفر صادق
  • منوچهر مطیعی تهرانی
  • آنلی بیتون می پردازیم.

ابن سیرین در رابطه با تعبیر خواب گوشواره می گوید اگر هر دو گوش شما در خواب گوشواره داشت شما به زینت و زیبایی دست پیدا می کنید و اگر جنس این گوشواره ها از الماس باشد قطعا به علم خواهید رسید. امام صادق علیه سلام نیز می فرمایند دیدن گوشواره در خواب از زیاد شدن جمال و زیبایی، علم، بزرگی و مقام و غم و غصه خبر می دهد. منوچهر مطیعی تهرانی نیز معتقد است که اگر یک خانم در حالی که گوشواره در گوش خود انداخت و احساس شادی کرد نشانه ی خوبی است. این موضوع حتی بیان گر این است که آن زن در نزد خانواده ی همسرش عزیز می شود. آنلی بیتون مفسر غربی در این رابطه اضافه می کند که با دیدن گوشواره در خواب خوشحال باشید زیرا خبر های خوبی به شما می رسد.

به منظور تعبیر خواب با فارسی کلاب همراه باشید.

تعبیر گوشواره طلا در خواب

تعبیر خواب گوشواره

اگر مردی در خواب خود ببیند که به عنوان کادو یک جفت گوشواره ی طلا برای همسر خود خریده است قطعا در آینده ی نزدیک صاحب دختر خواهد شد زیرا گوشواره ی طلا نشان دهنده ی دختر است اما اگر در خواب ببیند که جنس گوشواره از طلا نیست آن فرد صاحب یک پسر می شود. در صورت مشاهده ی این خواب توسط یک خانم مجرد باید خدمت شما عرض کنم که آن فرد در آینده ی نه چندان دور ازدواج می کند و زندگی خوب و پر برکتی در پیش روی خود دارد. هم چنین جالب است بدانید که تعبیر خواب گوشواره گاهی از زیاد شدن درآمد فرد مژده می دهد.

تعبیر خواب گوشواره نقره

تعبیر خواب گوشواره

گوشواره نقره از آن دسته زیور آلاتی است که به شدت در میان خانم ها محبوب می باشد. این زیور آلات علاوه بر دنیای بیداری در دنیای خواب نیز موجب شادی هر فردی می شود چگونه؟ اگر در خواب خود دیدید که کسی یا همسرتان یک جفت گوشواره نقره به شما هدیه داده است و شما از دیدن آن به وجد آمده اید منتظر یک موجود کوچولو در زندگی خود باشید. من به شما این مژده را می دهم که هنگام خرید لباس برای این موجود دوست داشتنی بیش تر لباس های دخترانه انتخاب کنید. شایان به ذکر است که این فرزند یک هدیه ی الهی است و با آمدنش خیر و برکت به زندگی شما سرازیر می شود.

تعبیر خواب گوشواره الماس

تعبیر خواب گوشواره الماس

داشتن الماس به هر شکلی در زندگی واقعی سبب خرسندی صاحب آن می شود و قطعا با هر بار دیدن هر زیور آلاتی که با الماس زینت داده شده است لذت می برد اما باید خدمت شما عرض کنم که نه تنها دیدن گوشواره الماس بلکه هر نوع زیور آلات الماسی در خواب نشانه ی خوبی نیست و آن قدر که در بیداری خنده می آورد دیدن آن در خواب ممکن است خبر از درد سر و ضرر داشته باشد.  تعبیر خواب گوشواره  الماس بیان کننده ی این موضوع است که ممکن است شما در دنیای کاری و حرفه ای خود دچار مشکل شوید. بهتر است تا مدتی بر اعصاب خود مسلط باشید تا از بروز هر گونه دلخوری در بین خود و نزدیک های خود جلوگیری کنید زیرا این خواب به این معنی نیز می باشد که ممکن است در روابطتان با نزدیک های خود به مشکل بخورید.

دیدن گوشواره  آویز دار در خواب به چه معنی است

تعبیر خواب گوشواره آویز

گاهی ممکن است در خواب خود ببینید که گوشواره های بلندی دارید و با تکان دادن سر خود شاهد تکان خوردن این گوشواره ها باشید این خواب به این معنی است که در آینده ی نزدیک شما حقایق  و راز هایی را متوجه خواهید شد که مدت زیادی بود از آن ها بی خبر مانده بودید حتی گاهی تعبیر این خواب نیز این می شود که فردی برای درد دل به نزد شما می آید اما شما هیچ تمایلی برای شنیدن حرف های او ندارید اما بهتر است  توجه زیادی به آن فرد نشان دهید زیرا این‌ کار شما یک دل گرمی برای او می شود. این خواب نیز گاهی بیان گر این موضوع است  که افرادی قصد بدگویی از شما را دارند.

گوشواره انداختن به گوش

اگر در خواب ببینید که گوشواره ای در گوش خود قرار داده اید ، به این معنی است که دیگران مورد غفلت قرار می دهند. شما باید با دقت بیشتری به صحبت دیگران و پیامی که به شما می رسانند گوش دهید.

اگر خواب ببینید جلوی آینه ایستاده اید و می بینید که یک گوشواره گوشواره از گوش شما آویزان است و می لرزد ، به این معنی است که هنگامی که توسط شخص شما مخفی شده یا برای شما ناشناخته است ، یک راز یا اطلاعاتی درباره شما فاش می شود شما یا از دید شما پنهان است و اکنون برای شما کاملاً واضح است. علاوه بر این ، این خواب ممکن است نمادی از بی میلی یا مقاومت شما در گوش دادن به صحبت های دیگران باشد. به خصوص در برابر کلماتی که می توانند به نفس نفس یا ناخودآگاه شما آسیب برسانند یا آن را تحریک کنند. سعی کنید شنونده خوبی باشید و به آنچه دیگران به شما می گویند گوش دهید. با این کار آنها را خوشحال خواهید کرد و سپاسگزار شما خواهند بود

گوشواره انداختن

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here